Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

No i stało się skończyłem jako oficjalny 20 letni prawiczek ehhh.

przegryw prawiczek depresja seks 20urodzinysquarexa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#101 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2242 postów

Napisano 26 kwiecień 2022 - 12:44

Do wyleczenia się z choroby, która zatruwa twój mózg i w konsekwencji marnuje ci życie.

Nie jestem na nic chory, co dałoby się zdiagnozować. Niczego takiego nie wykryto. Po prostu żyję na niższym, niezrozumiałym dla normalnych ludzi poziomie. Tego się nie leczy. Ludzie są lepsi i gorsi.

Po tylu latach takiego myślenia na punkcie, którego sie zafiksowałeś to cięzko byłoby pewnie stwierdzić nawet lekarzom czy Twoja choroba ma charakter endogenny czy zwyczajnie juz tak w ciebie wrosła, że cięzko ja wykorzenić.

Miałem na myśli endogenny charakter nerwicy natręctw, która mnie na szczęście opuściła.

Użytkownik Tawak edytował ten post 26 kwiecień 2022 - 12:44

#102 amino

amino

Bywalec

• Bywalec
  • 536 postów

Napisano 26 kwiecień 2022 - 13:44

Ludzie są lepsi i gorsi.

Tak moga być lepsi lub gorsi w czymś, nawet w wielu dziedzinach jednoczesnie, ale każdy, dosłownie każdy (nie licząc osób w stanie wegetatywnym itp. skrajności) ma jakies zalety a nie tylko same wady. A w twoim przypadku chodzi bardziej o to jaki ty masz obraz samego siebie a nie w czym rzeczywiście jestes gorszy. Przesada i w jedną stronę (jestem zerem) i w drugą (jestem boski) to objawy chorobowe. JA z moim CHADEM wiecznie sie bujam od jednej do drugiej skrajnosci, a przeciez ja sama się nie zmieniam az tak, tylko moje myslenie sie zmienia i to myslenie (a raczej procesy biochemiczne jakie zachodza wówczas w mózgu powodujące to myślenie) do pewnego stopnia działa jak samosprawdzajaca sie przepowiednia: jak czuję się zerem to mam spowolnione procesy myślowe, cieżej mi sie wysłowić, skoncentrować, spada motoryka ect. co powoduje, że nic mi nie wychodzi albo wogóle za nic sie nie zabieram i poczucie bycia beznadziejnym sie zwieksza, w drugą stronę następuje przyspieszenie wszystkich procesów i wtedy rzeczywiscie jestem w stanie osiągać takie wyniki w niektórych aspektach życia, ze to jeszcze potęguje to uczucie bycia bogiem wszechmogącym albo przynajmniej jakimś nadludziem. O wpływie własnej samooceny na to jak odbierają mnie inni ludzie juz nie wspominając. 

U Ciebie też musi coś być zachwiane w tych procesach bichemicznych w mózgu, że przez cały czas postrzegasz samego siebie jako zero absolutne. Bo nawet zakładając czysto hipotetyczną sytuację, że ktoś naprawdę kompletnie nic sobą nie reprezentuje, nie ma zadnych talentów, zalet, nic nie osiągnął to jeszcze nie oznacza, że tak o sobie mysli. Tak więc to co o sobie myślimy a to kim jesteśmy niekoniecznie odpowiada rzeczywistości, chociaż po przekroczeniu pewnego progu wpływa na to jak sie zachowujemy i jak jestesmy postrzegani. Ale zmieniajac myślenie o sobie możemy ten wpływ zmienić z negatywnego na pozytywny nawet majac niewiele realnych atutów lub odwrotnie majac wiele atutów tak sie zafiksować na negatywach, że w końcu rzeczywiście nasze zachowanie będzie nam przysparzać samych niepowodzeń.

• hawwa i Marek123 lubią to

#103 VvvV

VvvV

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 75 postów
  • Imię:P.

Napisano 13 wrzesień 2022 - 19:15

Oj tam oj tam. Najlepiej nic nie robić zdechnąć w samotności jako incel/black pill czy działać i dostawać po tyłku i zdechnąć w tej samotności? 

#104 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2242 postów

Napisano 14 wrzesień 2022 - 00:03

@VvvV
Zdecydowanie polecam blackpill.

#105 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2242 postów

Napisano 14 wrzesień 2022 - 08:34

Tak moga być lepsi lub gorsi w czymś, nawet w wielu dziedzinach jednoczesnie, ale każdy, dosłownie każdy (nie licząc osób w stanie wegetatywnym itp. skrajności) ma jakies zalety a nie tylko same wady. A w twoim przypadku chodzi bardziej o to jaki ty masz obraz samego siebie a nie w czym rzeczywiście jestes gorszy. Przesada i w jedną stronę (jestem zerem) i w drugą (jestem boski) to objawy chorobowe.

Jestem gorszy w pracy, bo pracuję więcej od kolegów i koleżanek, a efekty są takie same. Te braki intelektualne przeszkadzają mi od dawna.
Jako liliput nie mogłem rekompensować braków fizycznych wysokim ilorazem inteligencji.
Nikt nie zaprzecza mojej śmieciowości.

U Ciebie też musi coś być zachwiane w tych procesach bichemicznych w mózgu, że przez cały czas postrzegasz samego siebie jako zero absolutne. Bo nawet zakładając czysto hipotetyczną sytuację, że ktoś naprawdę kompletnie nic sobą nie reprezentuje, nie ma zadnych talentów, zalet, nic nie osiągnął to jeszcze nie oznacza, że tak o sobie mysli.

Mam 40 lat i nie mam powodu, aby oszukiwać samego siebie. Niczego wartościowego sobą nie reprezentowałem i nie zareprezentuję.
Poszukiwanie źródeł mojej śmieciowości w biochemii lub psychologii byłoby błędną drogą. Bo niby w jaki sposób psycholog miałby mnie dowartościować? Porównując mnie do bezdomnych alkoholików i narkomanów? Wrong way! Nie byłem uzależniony od alkoholu, ani substancji psychoaktywnych, a też mogłem zostać bezdomnym odpad społeczeństwa.

Użytkownik Tawak edytował ten post 14 wrzesień 2022 - 08:35

#106 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2242 postów

Napisano 14 wrzesień 2022 - 12:47

Oj tam oj tam. Najlepiej nic nie robić zdechnąć w samotności jako incel/black pill czy działać i dostawać po tyłku i zdechnąć w tej samotności?

Redpill daje normikom wskazówki, a przegrywom iluzję, że jeżeli będą się starać, to może kiedyś będą pożądani przez kobiety jak mężczyźni z górnej półki. Lata ćwiczeń, pracy zawodowej i szlifowania "gry" mają umożliwić normikom to, co inni mają z racji swego urodzenia, dobrej genetyki.
Czy warto? - Odpowiedzieć każdy musi sobie na to pytanie sam.
Ja wybrałem blackpill.

Użytkownik Tawak edytował ten post 14 wrzesień 2022 - 12:48