Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Poważną walkę z depresją pora zacząć oraz refleksje i postanowienia...

depresja walkazdepresją przegryw incel życiejestbrutalne przemyślenia postanowienia wychodzeniezprzegrywu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów
  • Imię:Damian

Napisano 26 marzec 2022 - 15:13

Witam
Postanowiłem, że jako wszystko mi jedno to wezmę się za siebie przełamię lęki, pokonam ograniczenia i stoczę poważną walkę z depresją... Walkę o lepsze życie, walkę o szczęście i walkę o bycie zadowolonym z życia i prowadzenie satysfakcjonującego życia tak by niczego nie żałować w chwili konania. Życie ma się jedno chociaż w reinkarnację i jednego boga wierzę, a dokładnie boga, który stworzył wszechświat, planety itd. Wierzę, że jest we mnie jakaś "iskierka życia" od boga i mimo to jaki się urodziłem: słaby, brzydki, upośledzony, z masą zaburzeń i kompleksów, choroby, defekty, schorzenia, wady genetyczne. Warto się samego zaakceptować i mieć w***ne w to co myślą kobiety i ludzie. Masz małego penisa? wystarczy by zadowolić siebie uprawiając seks i wystarczy by się odlać. Masz brzydki ryj, ale podobasz się sam sobie nie będąc narcyzem? to świetnie tak trzymaj rób wszystko by poprawić ten wygląd i nie zaniedbuj się, nie zapuszczaj się. Kobiety traktują Cię jak gówno, bo nie miałeś farta na loterii genetycznej? nie nie nienawidź ich tylko bądź jak ja między redpillem, a blackpillem to jest najlepsze bycie świadomym samcem i życie z świadomością, że żadna kobieta Cię nie wyrucha, bo znasz zasady gry, nie gloryfikuj ich, nie simp, jak jakaś się w Tobie jakimś cudem zakocha i będzie chciała dla Ciebie jak najlepiej i zaakceptuje nawet Twoje małe przyrodzenie pokochaj ją, dbaj o nią. Nie traktuj życia zbyt poważnie, bo i tak umrzesz. Staraj się poznawać ludzi, stać się jak najlepszą wersją samego siebie, pokochaj siebie, ale nie bądź zadufany w sobie tylko pokochaj się TY JESTEŚ W TWOIM ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZY zapamiętaj to jeszcze raz to powtórzę TO TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY W SWOIM ŻYCIU. Mam zespół aspergera, 165 cm wzrostu, penis ok 10 cm, ważę na ten moment 110 kg, nie jestem idealny, ale zaryzykuję i nie powtórzę ponownie błędu przez który prawie straciłem życie, a skończyło się na tym, że straciłem tylko zdrowie i mam padaczkę fotogenną. NIE ZABIJAJ SIĘ  NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ALE TO NIGDY póki nie spróbujesz nie przekonasz się czy drzemie w Tobie potencjał. NIE WYGLĄD SAMCA  ALFA DECYDUJĄ O TWOJEJ WARTOŚCI A TO CO ROBISZ I JAKI JESTEŚ. Zanim całkowicie przełkniesz blackpill i będziesz chciał z sobą skończyć przeczytaj dwa razy to co napisałem (wiem ***** piszę ale się starałem) i weź najpierw przełknij redpill oraz zrób coś dla siebie. Tyle peace.

• Tawak lubi to

#2 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2242 postów

Napisano 27 marzec 2022 - 02:46

Jeszcze nie jesteś nihilistą.

Ale troszkę pobędziesz jeszcze samotny, a blackpill będzie dla Ciebie jedynym rozsądnym stanowiskiem.