Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mam prawie 20 lat nie mam szans na związek z kobietą...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów
  • Imię:Damian

Napisano 26 luty 2022 - 17:47

Witam, sprawa wygląda tak, że genetyka i los mnie nie oszczędzili urodziłem się z wadami genetycznymi, jestem brzydki (jak mi nie wierzycie zobaczcie "galeria") jestem niski, jestem skromnie obdarzony, biedny, przez próbę samobójczą straciłem zdrowie i w dodatku od roku cierpię na padaczkę fotogenną... Poza aspergerem, depresją, podejrzeniem borderline, ocd, niezdarnością ruchową (dyspraksja) mam multum innych zaburzeń, schorzeń, przypadłości, defektów itd... Kobiety traktują mnie jak śmiecia od najmłodszych lat jak się pierwszy raz zakochałem same odrzucenia... Jedyne jakie kobiety mnie akceptują to chyba nie muszę pisać... Ale dobra napiszę płatne panie. Słyszałem od dziewczyn różne teksty od błahostek pokroju "masz małego penisa", "jak możesz żyć z takim ryjem" co w sumie jest prawdą po sugestie "zabij się przegrywie, mizoginistyczny incelu". Szczerze momentami się zastanawiam jak ja faktycznie muszę być brzydki, że jestem tak traktowany, mieszany z błotem... Kobiety przypisują mi łatkę gorszego, sugerują mi bym się zabił itd. Zastanawiam się czasami i mam takie refleksje, że chyba będę samotny do końca życia, że nigdy nie wzbudzę pożądania kobiety z tak słabymi genami jakie posiadam choćbym ulepszył karty jakie dostałem od natury maksymalnie (nawiązanie do clash royale z ulepszaniem kart). Co sądzicie odpuścić sobie temat i poddać się w kwestii zalotów do płci przeciwnej będąc traktowanym przez nią jak pomyja? co wy byście zrobili na moim miejscu?

#2 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6198 postów

Napisano 27 luty 2022 - 02:52

Fizycznie jesteś atrakcyjnym mężczyzna. Wyglądasz na zadbanego. Na zdjęciu na znudzonego. Z opisu brzmi, że masz niskie poczucie własnej wartości.
Ja osobiście zachęcałabym Cię do psychoterapii gdzie mógłbyś przyjrzeć się schematom swojego myślenia, funkcjonowania i odnaleźć swoją pewność siebie.

Powiem Ci radę która odmieniła mnie, moje relacje i pozwoliła mi poznać wartościowego, zdrowego mężczyznę.
W relacjach przyciągamy osoby pasujące do nas, nam podobne. Stając się osobą z którą sami chcemy spędzać czas mamy szansę przyciągnąć osobę która stanie się prawdziwym, wspaniałym towarzyszem naszego życia. A i sami stajemy się taką osobą dla siebie.
  • Squarex8874 lubi to
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#3 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 27 luty 2022 - 14:06

Fizycznie jesteś atrakcyjnym mężczyzna. Wyglądasz na zadbanego. Na zdjęciu na znudzonego. Z opisu brzmi, że masz niskie poczucie własnej wartości.
Ja osobiście zachęcałabym Cię do psychoterapii gdzie mógłbyś przyjrzeć się schematom swojego myślenia, funkcjonowania i odnaleźć swoją pewność siebie.

Powiem Ci radę która odmieniła mnie, moje relacje i pozwoliła mi poznać wartościowego, zdrowego mężczyznę.
W relacjach przyciągamy osoby pasujące do nas, nam podobne. Stając się osobą z którą sami chcemy spędzać czas mamy szansę przyciągnąć osobę która stanie się prawdziwym, wspaniałym towarzyszem naszego życia. A i sami stajemy się taką osobą dla siebie.

Że ja atrakcyjny fizycznie?  :o  no nic dziękuję za komplement chociaż ciężko mi uwierzyć po doświadczeniach z kobietami, że to szczerze, bardziej wierzę że to poklepywanie po plecach, a może to Twoja subiektywna opinia i faktycznie tak myślisz jak tak to dzięki od żadnej kobiety poza babcią nie usłyszałem tego co napisałaś heh możesz się czuć wyjątkowo, bo poza kimś z kim mam więzy krwi jesteś pierwszą która skomplementowała mój wygląd. Rada no może coś w tym być, ale tak zwany SMV (sexual market value) też się liczy szczególnie w początkowych fazach poznawania się, a nawet moim zdaniem jest to kluczowe.

#4 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6198 postów

Napisano 27 luty 2022 - 19:17

Atrakcyjność to nie tylko wygląd fizyczny, a ogół energii i wrażenia. Jak jesteś zakompleksiony to się to czuje, a to mało atrakcyjne ;)

Ale już np świadomość siebie jest atrakcyjna, czyli np osoba która wie, że jest nieśmiała i mimo to starająca się i próbującą rozmawiać jest już całkiem imponująca. Chodzi o autentyczność, o szczerość, o bycie w prawdzie.
  • Willow47 lubi to
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#5 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Junior Admin
  • 10272 postów
  • Imię:Willow

Napisano 27 luty 2022 - 19:48

Popieram anche. Na zdjęciu widzę młodego, przystojnego człowieka. Pojęcia nie mam o współczesnym randkowaniu ale te teksty, które cytujesz muszą pochodzić od chorych osób. Nie wyobrażam sobie, żebym kiedykolwiek mogła coś takiego powiedzieć pod adresem drugiego człowieka.

Znam wielu mężczyzn o wiele mniej atrakcyjnych od ciebie fizycznie, niskich i z nadwagą, którzy świetnie radzą sobie towarzysko. Dlatego tym bardziej popieram anche i uwaźam, że to wszystko jet w głowie. 

Pamiętam na studiach kilku profesorów bardzo niskiego wzrostu, których ego praktycznie rozwalało każdy sufit. Ci faceci nie mieli żadnych skrupułów, żeby podrywać o 40 lat młodsze studentki ( nawet te, dużo od nich wyższe). Spójrz na siebie jak na obcego człowieka. Może zobaczysz kogoś innego?

• anche i Squarex8874 lubią to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#6 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 27 luty 2022 - 20:37

Popieram anche. Na zdjęciu widzę młodego, przystojnego człowieka. Pojęcia nie mam o współczesnym randkowaniu ale te teksty, które cytujesz muszą pochodzić od chorych osób. Nie wyobrażam sobie, żebym kiedykolwiek mogła coś takiego powiedzieć pod adresem drugiego człowieka.

Znam wielu mężczyzn o wiele mniej atrakcyjnych od ciebie fizycznie, niskich i z nadwagą, którzy świetnie radzą sobie towarzysko. Dlatego tym bardziej popieram anche i uwaźam, że to wszystko jet w głowie. 

Pamiętam na studiach kilku profesorów bardzo niskiego wzrostu, których ego praktycznie rozwalało każdy sufit. Ci faceci nie mieli żadnych skrupułów, żeby podrywać o 40 lat młodsze studentki ( nawet te, dużo od nich wyższe). Spójrz na siebie jak na obcego człowieka. Może zobaczysz kogoś innego?

Nie wiem co powiedzieć...

#7 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 5676 postów

Napisano 28 luty 2022 - 19:59

Ja mam niskiego męża i mimo, że nie jest z wyglądu "boskim żigolo" ja pokochałam jego charakter, jego czułość, troskę i cierpliwość do mnie. Sama też piekna nie jestem w dodatku z dużą nadwagą, bywam wredną francą, a mimo to on kocha mnie taką jaką jestem. Nie mamy sielskiego życia, ale oboje się wspieramy, szukamy kompromisów i rozwiązań gdy dochodzi między nami do zgrzytów. I nauczyłam się akceptować siebie. A akceptacja siebie jest ważna, by przyciągać tych na którzy będą akceptować nas takimi jakimi jesteśmy.
  • Squarex8874 lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#8 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 28 luty 2022 - 20:04

Ja mam niskiego męża i mimo, że nie jest z wyglądu "boskim żigolo" ja pokochałam jego charakter, jego czułość, troskę i cierpliwość do mnie. Sama też piekna nie jestem w dodatku z dużą nadwagą, bywam wredną francą, a mimo to on kocha mnie taką jaką jestem. Nie mamy sielskiego życia, ale oboje się wspieramy, szukamy kompromisów i rozwiązań gdy dochodzi między nami do zgrzytów. I nauczyłam się akceptować siebie. A akceptacja siebie jest ważna, by przyciągać tych na którzy będą akceptować nas takimi jakimi jesteśmy.

To się szanuje  :91_thumbsup@2x: , szkoda, że ja nie spotykam dziewczyn, które by mogły mnie zaakceptować...

#9 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 5676 postów

Napisano 28 luty 2022 - 20:16

@ Squarex8874 popracuj nad swoją psychiką, samooceną, jesteś jeszcze młody ( mogłbyś być moim synem) jak masz prawie 20 lat czyli w tym roku pewnie kończysz te 20 lat to jesteś tylko 2 lata starszy od mojego syna. Gdy nue akceptowałam siebie i miałam niską samoocenę na mojej drodze zawsze napotykałam ludzi, którzy mnie krzywdzili. Kiedy nauczyłam się patrzeć pozytywnie na siebie i nauczyłam się mieć dystans oraz przestałam na siłę szukać znajomych na mojej drodze zaczeli pojawiać się dobrzy ludzie. Masz zycie przed sobą. Udaj się na terapię, zatroszcz się o swój umysł a zobaczysz, że życie może być inne, lepsze...
  • Squarex8874 lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho