Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rozmowy o nihilizmie

nihilizm blackpill

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Dasbotu96_*

Gość_Dasbotu96_*
  • Gość

Napisano 26 luty 2022 - 07:46

@Tawak, zgodzisz się że nikt z nas nie jest w stanie dorównać ci w twoim przegrywowstwie?Nie ma na to szans.

#62 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów
  • Imię:Anon

Napisano 26 luty 2022 - 20:32

@Tawak, zgodzisz się że nikt z nas nie jest w stanie dorównać ci w twoim przegrywowstwie?Nie ma na to szans.

Nie poznałem jeszcze osoby, która by bardziej dotkliwie przegrała ode mnie życie.

Użytkownik Tawak edytował ten post 26 luty 2022 - 20:32

#63 Moli_2022_m

Moli_2022_m

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Moli_2022_m

Napisano 29 grudzień 2022 - 01:56

Potwierdzam, że lek brałem, działał trochę jak placebo.
Natomiast psychoterapia w moim przypadku nic nie zmieni, bo funkcjonuję w miarę normalnie - pracuję (choć chciałbym lepiej, skuteczniej), ćwiczę kilka razy w tygodniu, opiekuję się dzieckiem, a w mieszkaniu staram się utrzymywać ład i porządek. Tylko życie mi się nie ułożyło, nie mogło.

Nic nie przegrałeś, jeżeli masz dziecko!
Nie gniewaj Boga i przestań narzekać!
  • hawwa lubi to

#64 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 10:41

@Moli_2022_m
Z przegrywu się nie wychodzi.

#65 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6565 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 16:30

@Moli_2022_m
Z przegrywu się nie wychodzi.

To nie wychodź, nic nie musisz.
To nie odbiera Ci mozliwosci bycia wspaniałym ojcem, a może kiedyś docenisz to w sobie, kto wie
  • hawwa lubi to
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#66 abnegat

abnegat

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 17:47

Nie poznałem jeszcze osoby, która by bardziej dotkliwie przegrała ode mnie życie.

Zapomniałeś o mnie ja jestem bardziej przegrany, ja nihilistą czułem się już w wieku 20 lat, nie wiedziałem co ze sobą zrobić, nie miałem żadnego planu, o pracę było ciężko, wszyscy już wtedy byli ode mnie odwróceni, planowałem pierwsze samobójstwo a rodzice mnie ciągle powtarzali jak mantrę "wszystko będzie dobrze", niczego nie dostrzegali, wtedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy kim się stanę za następne 15, strach pomyśleć kim będę za kolejne 15 lat, czy już będę tylko żywym trupem, jeśli to forum przetrwa a ja przeżyję to napiszę, przez 15 lat moja psychika tak się zdegenerowała że sam tego nie rozumiem

Użytkownik abnegat edytował ten post 29 grudzień 2022 - 17:49

#67 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6565 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 18:11

Skoro nie masz na to wpływu i sam tego nie rozumiesz to tak samo nie masz wpływu i możesz nie rozumieć tego co będzie, może zacznie Ci puszczać, poprawi się lub zostanie z takim samym natężeniem.

Pytanie czy Ty byś chciał żeby w ogóle to się zmieniło czy pasuje Ci na swój sposób ten plan.

Zastanawiam się też ilu 20 latków wie co ze sobą zrobić czy ma plan w który rzeczywiście wierzy, to raczej normalne, że w tym wieku jest się dużym nastolatkiem i jedni znajdują sobie jakieś wygodne rozwiązanie, inni potrzebują czasu.

"planowałem pierwsze samobójstwo a rodzice mnie ciągle powtarzali jak mantrę "wszystko będzie dobrze", niczego nie dostrzegali, wtedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy kim się stanę za następne 15"

Więc na swój sposób mieli rację, bo ich syn żyje kolejne 15 lat, żyje jakimś planem nawet jeśli nie każdy go rozumie i znalazł pracę mimo, że bywało bardzo ciężko.

• abnegat lubi to

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#68 abnegat

abnegat

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 18:40

@anche Moim zdaniem nie poprawi mi się, będę tkwił w marazmie dalej, wątpię żeby "ciężar na umyśle" kiedykolwiek odpuścił, chyba że mnie zamkną na stałe w psychiatryku o czym często mówię dla matki że tak będzie lepiej dla wszystkich.

W sumie to chciałbym umrzeć na zawsze i mieć pewność że nigdy nie odrodzę się, wierzę że gdy to teraz piszę, sprawi że już nigdy nie odrodzę się w żadnej formie.

#69 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 18:56

@abnegat
To prawda, gdy pisałem post 26 lutego, nie znałem Cię, brachu.
Cieszę się, że zarejestrowałeś się na forum i napisałeś w tym temacie. Rozgość się, bo obowiązuje w tym temacie blackpill!

#70 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6565 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 19:38

@anche Moim zdaniem nie poprawi mi się, będę tkwił w marazmie dalej, wątpię żeby "ciężar na umyśle" kiedykolwiek odpuścił, chyba że mnie zamkną na stałe w psychiatryku o czym często mówię dla matki że tak będzie lepiej dla wszystkich.

W sumie to chciałbym umrzeć na zawsze i mieć pewność że nigdy nie odrodzę się, wierzę że gdy to teraz piszę, sprawi że już nigdy nie odrodzę się w żadnej formie.

Hm no wiesz, ludzie medytują latami, pracują z polem serca i energią, rozwijają się na mapie poziomów świadomości i tak wiesz, nie chcę Ci burzyć fantazji na ten temat, ale no to by było bardzo wygodne gdyby tak wystarczyło tylko zadeklarować ;)

• Willow47 lubi to

#71 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 23:20

Hm no wiesz, ludzie medytują latami, pracują z polem serca i energią, rozwijają się na mapie poziomów świadomości i tak wiesz, nie chcę Ci burzyć fantazji na ten temat, ale no to by było bardzo wygodne gdyby tak wystarczyło tylko zadeklarować

Brzmi to trochę pigularsko. Lata wyrzeczeń i trudu, a nagroda mglista.
Zdobądz lepszy zawód, zarabiaj pieniądze, kup mieszkanie, dbaj o siebie (idź na siłownię xD), idź na kurs tańca, trzymaj "ramę", a może koło 35-40 r. życia (programista wcześniej) uzyskasz to, co inni mają od nastoletnich lat ze swej natury - pożądanie kobiety.
Takie są zasady gry.

Użytkownik Tawak edytował ten post 29 grudzień 2022 - 23:21

#72 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6565 postów

Napisano 30 grudzień 2022 - 15:17

Może tej w którą Ty grasz. Moja gra ma zupełnie inne zasady.

Nie wiem co tzn że coś brzmi pigularsko, ale nie są to lata wyrzeczeń i trudów, to bardzo ciekawa i wnoszącą korzyści przygoda, chociaż jest to jedna z metod "droga ascezy", osobiście mnie nie kręci, ale można ;)

#73 abnegat

abnegat

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów

Napisano 30 grudzień 2022 - 17:35

@anche myślę że szczera wiara wystarczy że to mój ostatni żywot, dla tego tak mocno cierpię, jeśli chodzi o fantazję to mam wrażenie że to co widzę czyli cały świat jest stworzony pod moją osobę aby mnie jeszcze bardziej upokorzyć abym cierpiał do końca jako kompletny czub, takie mam urojenia

#74 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 30 grudzień 2022 - 19:29

@abnegat

@anche myślę że szczera wiara wystarczy że to mój ostatni żywot, dla tego tak mocno cierpię, jeśli chodzi o fantazję to mam wrażenie że to co widzę czyli cały świat jest stworzony pod moją osobę aby mnie jeszcze bardziej upokorzyć abym cierpiał do końca jako kompletny czub, takie mam urojenia

Nie, to nie są urojenia. Poznaj zasady gry! Są bezwzględne dla przegrywów.

#75 abnegat

abnegat

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów

Napisano 31 grudzień 2022 - 17:25

Jeśli to nie są urojenia to prawda jest jeszcze bardziej przerażająca, ponieważ wszystko to co obserwuję nie jest prawdziwe, wszystko to obserwuję z ciemnego i zimnego pokoju w którym tak naprawdę jest umieszczony mój mózg. Nie mogę z niego wyjść. On widzi biernie przez ekran to wszystko, wszyscy ludzie są nieprawdziwi i nie są świadomi tego że nie istnieją. Cały ten teatr, oglądałem już wiele razy, ale jest tak długi że nie znam zakończenia, jedynie przebłyski z moich snów. Za każdym razem zapominam co było na początku. Ciekawe jest jedno czy wraz z moją śmiercią wszystko skończy się, czy teatr będzie dalej odtwarzany bez głównego widza.

Użytkownik abnegat edytował ten post 31 grudzień 2022 - 17:27

#76 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 31 grudzień 2022 - 18:07

@abnegat
Zazdroszczę Ci tego ciemnego i zimnego pokoju. Ja nawet na taki nie zasłużyłem. Przede mną 6 godzin wysłuchiwania żalu.
Schizofrenia jest kusząca, ale niestety nie jest mi dostępna. Nie wymyślę sobie sukcesu.

#77 abnegat

abnegat

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 186 postów

Napisano 31 grudzień 2022 - 18:13

@abnegat
Zazdroszczę Ci tego ciemnego i zimnego pokoju. Ja nawet na taki nie zasłużyłem. Przede mną 6 godzin wysłuchiwania żalu.
Schizofrenia jest kusząca, ale niestety nie jest mi dostępna. Nie wymyślę sobie sukcesu.

To skoro masz wysłuchiwać żalu żony to zapytaj co ją boli, może ugotuj coś wam do jedzenia, albo zamów pizzę, później porozmawiaj z żoną, przytul ją, włącz muzykę, zatańcz spróbuj zmienić się, bo tak żyć nie da się, twoja córka na to patrzy i będzie mieć skrzywioną psychikę jak ja, chcesz tego? Ja zrobiłbym tak na twoim miejscu.

Użytkownik abnegat edytował ten post 31 grudzień 2022 - 18:14