Zrobiłem badania krwi. Wyniki, zgodnie z przewidywaniami, beznadziejne.
Co dzi¶ zrobili¶my dla swojego zdrowia
#81
Napisano 09 grudnia 2024 - 10:37
#82
Napisano 21 maja 2025 - 12:56
#83
Go¶ć_Le Pentrec_*
Napisano 28 maja 2025 - 23:44
#84
Napisano 31 maja 2025 - 17:02
#85
Napisano 08 czerwca 2025 - 12:40
#86
Napisano 08 czerwca 2025 - 20:46
Grill
#87
Go¶ć_Le Pentrec_*
Napisano 15 czerwca 2025 - 22:19
#88
Napisano 30 marca 2026 - 22:20
#89
Napisano 23 kwietnia 2026 - 01:08
W tym miesiącu oblatuję lekarzy, nadrabiam zaniedbania. Był dietetyk, dentysta, rodzinny (i takie okresowe badania calościowe), endokrynolog, była tez medycyna estetyczna. Od miesiąca jestem na diecie z niskim IG. Nigdy nie ogarniałam zdrowego żywienia, nie wiedziałam nawet, na czym polega, ale dietetyczka rozpisala mi, co i jak (swoją drogą super usługa). Ustawiam sobie budzik na posiłki, żeby o nich nie zapominać, przygotowuję jedzenie w pudełkach na każdy dzień, głównie warzywa i chude mięso,ryby. Odstawiłam alkohol, slodycze, kawę. Piję dużo wody (again, chyba nigdy w życiu tego nie robiłam). Biorę odpowiednie suplementy. Większość życia spędziłam, prowadząc naprawdę niezdrowy/ryzykowny tryb życia, jestem z siebie teraz dumna,to duża zmiana.
- Magd@ lubi to
#90
Napisano 01 maja 2026 - 02:11
Ale mnie, *****, ta dieta meczy. Wytrzymalam miesiac, niedlugo kontrola u dietetyk. Boje sie przypalu przed obca osoba. Stosowalam sie do wiekszosci zalecen. Po, prawie 40 latach calkiem innych zwyczajow to strasznie trudne , marze o tym, zeby sie obudzic i nie potrzebowac tej glupiej diety
#91
Napisano 03 maja 2026 - 15:21
Dzisiaj dla swojego zdrowia pojechałam do szpitala na być może ostatnią dawkę wlewów dożylnych żelaza
- Willow47 lubi to
#93
Napisano 05 maja 2026 - 18:10
@Magd@ tak, miałam anemię, która w odstępie 1,5 roku awansowała z umiarkowanej na ciężką. Zapasu ferrytyny i hemoglobiny guzik było... Groziła mi transfuzja krwi na szczęście obyło się bez niej. Podano mi ogólnie 1500g żelaza dożylnie.
#94
Napisano 05 maja 2026 - 19:20
Ojej, to całe szczęście, że Cię wyratowali tymi kroplówkami, a wiadomo co było przyczyną?@Magd@ tak, miałam anemię, która w odstępie 1,5 roku awansowała z umiarkowanej na ciężką. Zapasu ferrytyny i hemoglobiny guzik było... Groziła mi transfuzja krwi na szczęście obyło się bez niej. Podano mi ogólnie 1500g żelaza dożylnie.
#95
Napisano 06 maja 2026 - 21:07
@Magd@ z anemią od zawsze miałam problem jak pamiętam, ale teraz osiągnęła rekord. Od kilku lat mam bardzo silny okres więc podejrzewają, że przez to. Tu trzeba mieć skierowanie do ginekologa więc będe teraz czekać na wiadomość o termin wizyty. Prywatnie to koszą zbyt dużo ![]()
#96
Napisano 18 maja 2026 - 19:56
Wziąłem leki. Ostatnio zacząłem brać regularnie. Oczywiście uja dają, jak wszystkie inne. Najlepsze są te na sen. Co prawda uja dają, ale przynajmniej za dnia jestem nieprzytomny.
Czyli kolejny rok minął bez zmian...
#97
Napisano 14 czerwca 2026 - 05:13
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
dlaczego nie mamy przyjaciół, znajomych, kolegów?
|
Relacje międzyludzkie | abnegat |
|
|
|
Grupa wsparcia dla przegranych mężczyzn |
Metody niekonwencjonalne | abnegat |
|
|
|
Co dzi¶ czytali¶my
|
Depresja a sztuka | Nelyssa |
|
|
|
Nowe leki dla mózgu – kiedy wreszcie nadejdzie rewolucja w psychiatrii? |
Leki | Daniel Z |
|
|
|
Dlaczego kobiety mówi±, że chc± się odchudzać?
|
Swobodnie, rozmownie | Go¶ć_weasel2023_* |
|
|
Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1
0 użytkowników, 1 go¶ci, 0 anonimowych






