Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Co dzi¶ zrobili¶my dla swojego zdrowia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
96 odpowiedzi w tym temacie

#81 Barti22

Barti22

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 108 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 09 grudnia 2024 - 10:37


Zrobiłem badania krwi. Wyniki, zgodnie z przewidywaniami, beznadziejne.



#82 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 21 maja 2025 - 12:56

Dziś trochę poćwiczę :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#83 Go¶ć_Le Pentrec_*

Go¶ć_Le Pentrec_*
  • Go¶ć

Napisano 28 maja 2025 - 23:44

Wziąłem leki. Ostatnio zacząłem brać regularnie. Oczywiście uja dają, jak wszystkie inne. Najlepsze są te na sen. Co prawda uja dają, ale przynajmniej za dnia jestem nieprzytomny.

#84 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 31 maja 2025 - 17:02

Zrobiłam sobie yerbkę :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#85 K24

K24

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 497 postów
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 08 czerwca 2025 - 12:40

Nic szczególnego.

#86 Lumina

Lumina

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 105 postów
  • Imię:B±dĽmy dla siebie dobrzy :)
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 08 czerwca 2025 - 20:46

Grill



#87 Go¶ć_Le Pentrec_*

Go¶ć_Le Pentrec_*
  • Go¶ć

Napisano 15 czerwca 2025 - 22:19

Ja wiem... Biorę leki regularnie i chyba tylko to robię dla swojego zdrowia. Psychoterapię omijam, bo prywatnie mnie nie stać, a na NFZ to wiadomo. Nie dożyję. Czekam na przyjęcie na oddział, które też będzie nie wiadomo kiedy.

#88 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 30 marca 2026 - 22:20

Poćwiczyłam na kolana i na większe oczy :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#89 This

This

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 105 postów
  • Imię:T h i s .

Napisano 23 kwietnia 2026 - 01:08

W tym miesiącu oblatuję lekarzy, nadrabiam zaniedbania. Był dietetyk, dentysta, rodzinny (i takie okresowe badania calościowe), endokrynolog, była tez medycyna estetyczna. Od miesiąca jestem na diecie z niskim IG. Nigdy nie ogarniałam zdrowego żywienia, nie wiedziałam nawet, na czym polega, ale dietetyczka rozpisala mi, co i jak (swoją drogą super usługa). Ustawiam sobie budzik na posiłki, żeby o nich nie zapominać, przygotowuję jedzenie w pudełkach na każdy dzień, głównie warzywa i chude mięso,ryby. Odstawiłam alkohol, slodycze, kawę. Piję dużo wody (again, chyba nigdy w życiu tego nie robiłam). Biorę odpowiednie suplementy. Większość życia spędziłam, prowadząc naprawdę niezdrowy/ryzykowny tryb życia, jestem z siebie teraz dumna,to duża zmiana. 


  • Magd@ lubi to

#90 This

This

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 105 postów
  • Imię:T h i s .

Napisano 01 maja 2026 - 02:11

Ale mnie, *****, ta dieta meczy. Wytrzymalam miesiac, niedlugo kontrola u dietetyk. Boje sie przypalu przed obca osoba. Stosowalam sie do wiekszosci zalecen. Po, prawie 40 latach calkiem innych zwyczajow to strasznie trudne , marze o tym, zeby sie obudzic i nie potrzebowac tej glupiej diety



#91 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 527 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 maja 2026 - 15:21

Dzisiaj dla swojego zdrowia pojechałam do szpitala na być może ostatnią dawkę wlewów dożylnych żelaza :) 


  • Willow47 lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#92 Magd@

Magd@

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 352 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 04 maja 2026 - 18:44

Miałaś anemię, @hawwa ? : (

#93 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 527 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 maja 2026 - 18:10

@Magd@ tak, miałam anemię, która w odstępie 1,5 roku awansowała z umiarkowanej na ciężką. Zapasu ferrytyny i hemoglobiny guzik było... Groziła mi transfuzja krwi na szczęście obyło się bez niej. Podano mi ogólnie 1500g żelaza dożylnie.


"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#94 Magd@

Magd@

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 352 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 05 maja 2026 - 19:20

@Magd@ tak, miałam anemię, która w odstępie 1,5 roku awansowała z umiarkowanej na ciężką. Zapasu ferrytyny i hemoglobiny guzik było... Groziła mi transfuzja krwi na szczęście obyło się bez niej. Podano mi ogólnie 1500g żelaza dożylnie.

Ojej, to całe szczęście, że Cię wyratowali tymi kroplówkami, a wiadomo co było przyczyną?

#95 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 527 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 maja 2026 - 21:07

@Magd@ z anemią od zawsze miałam problem jak pamiętam, ale teraz osiągnęła rekord. Od kilku lat mam bardzo silny okres więc podejrzewają, że przez to. Tu trzeba mieć skierowanie do ginekologa więc będe teraz czekać na wiadomość o termin wizyty. Prywatnie to koszą zbyt dużo :)


"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#96 NoHope

NoHope

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 164 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 18 maja 2026 - 19:56

Wziąłem leki. Ostatnio zacząłem brać regularnie. Oczywiście uja dają, jak wszystkie inne. Najlepsze są te na sen. Co prawda uja dają, ale przynajmniej za dnia jestem nieprzytomny.

Czyli kolejny rok minął bez zmian...



#97 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 14 czerwca 2026 - 05:13

Woda z limonką :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1

0 użytkowników, 1 go¶ci, 0 anonimowych