Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Z czym dzi¶ wygrali¶my


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 18 grudnia 2021 - 09:59


Ja powstrzymałam się przed wejściem na jedno toksyczne miejsce w necie.
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#2 Go¶ć_Nann_*

Go¶ć_Nann_*
  • Go¶ć

Napisano 18 grudnia 2021 - 16:41

Z kurierami :P

 

I z depresja. Udalo mi sie ubrac, umalowac, wyjsc. I nawet patrzec nie tylko w chodnik, ej.


  • Nelyssa lubi to

#3 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 19 grudnia 2021 - 07:14

Z brakiem siły na ćwiczenia - facefitness za mną :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#4 Go¶ć_Nann_*

Go¶ć_Nann_*
  • Go¶ć

Napisano 19 grudnia 2021 - 22:15

z lenistwem. i pierogami  :P  :rolleyes:



#5 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 21 grudnia 2021 - 19:40

Ze smutkiem - udało mi się z niego wyjść :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#6 Go¶ć_Dasbotu96_*

Go¶ć_Dasbotu96_*
  • Go¶ć

Napisano 03 lutego 2022 - 19:06

Ja z łakomstwem!😋
  • Neuroticfish lubi to

#7 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 17 maja 2022 - 14:07

Ze smutkiem - jestem dziś radosna :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#8 Dziewczynkazzapalkami

Dziewczynkazzapalkami

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 86 postów
  • Imię:Emi

Napisano 30 maja 2022 - 09:47

Z porannym wstawaniem, to niestety codzienna, nierówna walka, ale zwykle mi się udaje ją wygrać ;)


  • Willow47 lubi to

#9 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 31 marca 2025 - 08:38

Dziś wygrałam z lekko depresyjnymi myślami. Chcę przestać ich słuchać, więc staram się uśmiechać, cieszyć tym, co mam, i motywować do różnych rzeczy :)
  • Willow47 i Magd@ lubi± to
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#10 Magd@

Magd@

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 31 marca 2025 - 18:52

właśnie mi też dziś udało się wygrać z depresyjnymi myślami, udało mi się być bardziej uważną i skupioną na dniu dzisiejszym :) byłam bardziej obecna w zabawie z dziećmi. Niestety ostatnio podczas zabaw z dziećmi mam napady mocnej derealizacji. Nie wiem, dlaczego akurat wtedy, gdy najbardziej chcę aktywnie chłonąć każdą chwilę :( a może to paradoksalnie właśnie dlatego? Tak czy inaczej, dziś dałam sobie swobodę mentalną i żadnwj presji i było cudownie.
  • Willow47 i Nelyssa lubi± to

#11 Magd@

Magd@

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 349 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 04 kwietnia 2025 - 09:13



W odniesieniu do mojego posta powyżej, to gdyby ktoś miał podobne stany do moich (trudność ze skupieniem na tu i teraz, ruminacje, zniechęcenie, przemęczenie myśleniem i koncentracją wokół siebie i swoich stanów psychicznych co aż potrafi doprowadzić do derealizacji... ) to polecam świetne rekolekcje o acedii, zamieszczam poniżej link do playlisty. Oczywiście to jest z perspektywy chrześcijańskiej, ale myślę, że każdy w podobnym stanie może odnieść korzyść z tych rekolekcji:
https://youtube.com/...YA3jflo5EPbATVN
  • Willow47 lubi to

#12 EsimAysin

EsimAysin

    Bywalec

  • Bywalec
  • 514 postów
  • Imię:Ayşin
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 kwietnia 2025 - 22:33

Za czasów podstawówki były najlepsze rekolekcje, nikt mnie teraz nie przekonuje.

Użytkownik EsimAysin edytował ten post 05 kwietnia 2025 - 22:34


#13 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 10 kwietnia 2025 - 22:35

Przełamałam się w jednej czynności, którą utrudniała mi moja choroba. Nareszcie! :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#14 Go¶ć_Le Pentrec_*

Go¶ć_Le Pentrec_*
  • Go¶ć

Napisano 20 kwietnia 2025 - 22:08

Wygrałem z religijną napastliwością, próbującą narzucić mi swoje święto. Całe szczęście udało mi się tego uniknąć, i mogę się zaszyć na całe dwa dni w przyczepie.
  • hawwa i VvvV lubi± to

#15 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 525 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 kwietnia 2025 - 07:14

@11100 wiesz, że wygrałeś z czymś  większym niż religijna napastliwość ;)


"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#16 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 04 maja 2025 - 16:40

Wygrałam dziś z natręctwami :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#17 hawwa

hawwa

    jestem jaka jestem :O)

  • Bywalec
  • 6 525 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 maja 2025 - 21:12

Wygrałam dziś z lenistwem 


  • Willow47 lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#18 Mary Jane

Mary Jane

    ¦redniozaawansowany

  • Bywalec
  • 254 postów
  • Imię:Maria.
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 maja 2025 - 21:15

Ja też. Prokrastynacja jest męcząca.
  • Willow47 lubi to

#19 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 24 maja 2025 - 16:17

Z nerwicowym natłokiem myśli. Brawo ja :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych