Z czym dzi¶ wygrali¶my
#1
Napisano 18 grudnia 2021 - 09:59
#2
Go¶ć_Nann_*
Napisano 18 grudnia 2021 - 16:41
Z kurierami ![]()
I z depresja. Udalo mi sie ubrac, umalowac, wyjsc. I nawet patrzec nie tylko w chodnik, ej.
- Nelyssa lubi to
#3
Napisano 19 grudnia 2021 - 07:14
#4
Go¶ć_Nann_*
Napisano 19 grudnia 2021 - 22:15
z lenistwem. i pierogami
![]()
#5
Napisano 21 grudnia 2021 - 19:40
#6
Go¶ć_Dasbotu96_*
Napisano 03 lutego 2022 - 19:06
- Neuroticfish lubi to
#7
Napisano 17 maja 2022 - 14:07
#8
Napisano 30 maja 2022 - 09:47
Z porannym wstawaniem, to niestety codzienna, nierówna walka, ale zwykle mi się udaje ją wygrać ![]()
- Willow47 lubi to
#9
Napisano 31 marca 2025 - 08:38
- Willow47 i Magd@ lubi± to
#10
Napisano 31 marca 2025 - 18:52
- Willow47 i Nelyssa lubi± to
#11
Napisano 04 kwietnia 2025 - 09:13
W odniesieniu do mojego posta powyżej, to gdyby ktoś miał podobne stany do moich (trudność ze skupieniem na tu i teraz, ruminacje, zniechęcenie, przemęczenie myśleniem i koncentracją wokół siebie i swoich stanów psychicznych co aż potrafi doprowadzić do derealizacji... ) to polecam świetne rekolekcje o acedii, zamieszczam poniżej link do playlisty. Oczywiście to jest z perspektywy chrześcijańskiej, ale myślę, że każdy w podobnym stanie może odnieść korzyść z tych rekolekcji:
https://youtube.com/...YA3jflo5EPbATVN
- Willow47 lubi to
#12
Napisano 05 kwietnia 2025 - 22:33
Użytkownik EsimAysin edytował ten post 05 kwietnia 2025 - 22:34
#13
Napisano 10 kwietnia 2025 - 22:35
#14
Go¶ć_Le Pentrec_*
Napisano 20 kwietnia 2025 - 22:08
- hawwa i VvvV lubi± to
#15
Napisano 22 kwietnia 2025 - 07:14
@11100 wiesz, że wygrałeś z czymś większym niż religijna napastliwość ![]()
#16
Napisano 04 maja 2025 - 16:40
#17
Napisano 04 maja 2025 - 21:12
Wygrałam dziś z lenistwem
- Willow47 lubi to
#18
Napisano 04 maja 2025 - 21:15
- Willow47 lubi to
#19
Napisano 24 maja 2025 - 16:17
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty O czym teraz my¶lisz?
|
Swobodnie, rozmownie | Go¶ć_Lady Cassandra_* |
|
|
|
O czym my¶lisz przed za¶nięciem ?
|
Swobodnie, rozmownie | Adram |
|
|
|
Co dzi¶ czytali¶my
|
Depresja a sztuka | Nelyssa |
|
|
|
czym tak napradwe jest schizofrenia |
Swobodnie, rozmownie | Szakal |
|
|
|
czym jest tragedia ? |
Swobodnie, rozmownie | fox |
|
|
Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0
0 użytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych






