Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

libido

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Oreganok

Oreganok

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Na anonimowych forach prawdziwego imienia się nie podaje

Napisano 24 grudzień 2021 - 21:04

@14137 Masz rację. Podsyłanie gotowych rozwiązań jest w opozycji do biernej agresji, którą wykazuje większość forumowiczów,ale jest też w opozycji do dania komuś życzliwej obecności

aż sam wpadnie na rozwiązania swoich problemów. Przyznaj jednak, że jako jedyna osoba na forum podpytałem sebastian86 szczegółowo o jego lęki społeczne,

co moderacja wydzieliła w osobny wątek, więc jakieś tam nieśmiałe próby dawania uwagi i wsparcia już podjąłem. I to w ramach męskiej solidarności.

Na jakie wyżyny wspierania mógłbym się wznieść, gdyby chodziło o blondynkę z miseczką c? :D

Ale możesz, zawsze możesz, wiesz, że możesz  zmienić kryteria oceny i perspektywę z której patrzysz na świat świat.

#62 Gość_Nann_*

Gość_Nann_*
  • Gość

Napisano 24 grudzień 2021 - 22:50

@Oreganok to prawda, poswieciles mu duzo uwagi. Nie chce byc zle zrozumiana, chodzi mi o to ze rozwiazywanie na sile czyis problemow nie zawsze jest dobrym pomyslem. W sensie, dales mu rady i moze trzeba to puscic, jesli nie chce korzystac.

Wiem, ze wyrazam sie dosc krotko i moze troche szorstko,ale uwierz mi, nie mialam zlych intencji,nie patrze sie krzywo, nie mysle "kuzwa, co za wariat, dalby se". Chcialam Ci delikatnie zwrocic uwage, srednio mi to wyszlo i wybacz.

• anche lubi to

#63 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 1783 postów

Napisano 25 grudzień 2021 - 01:09

A libido .... no cóż, mam wokół siebie sporo przegrywów obu płci, nikt z nich nie zamartwia się o libido, dla nich to potrzeby do zaspokojenia i tyle.

Na całe szczęście nie mam żadnych potrzeb w tym zakresie. 😁

Dla mnie przegrywem jest ten, który może ale mu się nie chce, dałby radę ale nie podejmuje wysiłku. Ten który próbuje, kto się stara i daje z siebie wszystko jest zwycięzcą. Bez względu na końcowy efekt.

Jak starałem się bardziej, to osiągnąłem gorsze efekty, same porażki. Wszystko zależy od okoliczności, które są od nas absolutnie niezależne.

#64 Oreganok

Oreganok

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Na anonimowych forach prawdziwego imienia się nie podaje

Napisano 25 grudzień 2021 - 09:17

@14137 – Dzięki za Twoją szczerość . Cenię szostkie, szczere osoby. Do przytulania  to są poduszki, a nie forumowiczki :)

Użytkownik Oreganok edytował ten post 25 grudzień 2021 - 09:18

Ale możesz, zawsze możesz, wiesz, że możesz  zmienić kryteria oceny i perspektywę z której patrzysz na świat świat.

#65 Gość_Nann_*

Gość_Nann_*
  • Gość

Napisano 25 grudzień 2021 - 10:15

@Oreganok przysiegam,ze przytulac tez potrafie :D nie lubie gryzc, wpadaja mi niestety w oko takie szczegoly i alarmuje, bo nie kazdy potrafi o tym powiedziec i postawic te granice. 

#66 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 634 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 14 styczeń 2022 - 14:59

znacie jakies bezpieczne preparaty na libido ktore mozna łaczyc z psychotropami?

#67 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6017 postów

Napisano 17 styczeń 2022 - 13:39

Polecam książkę: mantak chia "miłosny potencjał mężczyzny"

Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)