Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

libido

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 01 grudzień 2021 - 16:47

jak sobie radzicie z brakiem libido i zaburzeniami erekcji? u mnie libido jest prawie zerowe.

#2 Gość_Nann_*

Gość_Nann_*
  • Gość

Napisano 02 grudzień 2021 - 09:42

U mnie wiele lat libido w zasadzie nie istnialo. Generalnie mam wrazenie, ze skladalo sie na to wiele, a nie tylko traumy. Z przyziemnych rzeczy, aczkolwiek waznych, to pomogl sport i odlozenie lekow hormonalnych. Z glebszych - poczucie bezpieczenstwa. To jest dla mnie bardzo szeroki temat w ktorym mozna poruszyc bardzo wiele aspektow i raczej bede sie z tym bujac przez cale zycie, ale czuje ze jakis tam krok do przodu jest..

#3 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 03 grudzień 2021 - 16:07

ja nawet nie jestem w stanie sie masturbowac. to chyba grozny sygnal.

#4 Tawak

Tawak

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1513 postów

Napisano 06 grudzień 2021 - 11:09

Jestem bardzo zadowolony z braku popędu seksualnego, bo przegrałem swoje życie dawno temu, tylko dopiero kilka lat temu to zrozumiałem.

ja nawet nie jestem w stanie sie masturbowac. to chyba grozny sygnal.

Dlaczego groźny? Czy ktoś Cię pożąda? Jeśli nie, to lepiej, że się nie masturbujesz. Do kogo miałbyś się fapować? Do kobiety, która Tobą gardzi? Taka masturbacja musi być upokorzeniem.

Użytkownik Tawak edytował ten post 06 grudzień 2021 - 11:09

#5 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 06 grudzień 2021 - 12:05

Jestem bardzo zadowolony z braku popędu seksualnego, bo przegrałem swoje życie dawno temu, tylko dopiero kilka lat temu to zrozumiałem.

Dlaczego groźny? Czy ktoś Cię pożąda? Jeśli nie, to lepiej, że się nie masturbujesz. Do kogo miałbyś się fapować? Do kobiety, która Tobą gardzi? Taka masturbacja musi być upokorzeniem.

bez libido mam mniejsze  poczucie meskosci

#6 Gaia

Gaia

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Imię:Karolina

Napisano 06 grudzień 2021 - 15:55

Może zmiana leków na takie, które nie mają negatywnego wpływu na libido mogłaby pomóc? Np. Bupropion? Spróbuj pogadać o tym ze swoim lekarzem.

#7 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 06 grudzień 2021 - 20:03

Może zmiana leków na takie, które nie mają negatywnego wpływu na libido mogłaby pomóc? Np. Bupropion? Spróbuj pogadać o tym ze swoim lekarzem.

bralem go juz , nie dzialal ani na depresje ani na lęk 

#8 Tawak

Tawak

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1513 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 00:18

bez libido mam mniejsze  poczucie meskosci

A czy masz partnerkę, przy której chcesz się czuć bardziej męsko?

#9 Nelyssa

Nelyssa

Zboczusia ;)

• Bywalec
  • 3407 postów
  • Imię:Karolcia :)

Napisano 07 grudzień 2021 - 06:11

jak sobie radzicie z brakiem libido i zaburzeniami erekcji? u mnie libido jest prawie zerowe.

Ja, gdy miałam taki czas, że miałam problem z niskim libido, to przypominałam sobie, jak fajnie jest stworzyć coś gorącego ;) Bez względu na to, czy z kimś, czy samemu.

Dodam, że ja zawsze lubiłam takie rzeczy, i jestem zboczona :D Więc po prostu do tego wróciłam, bo poprawiało mi to nastrój, zapomniałam przy tym o problemach.

Użytkownik Nelyssa edytował ten post 07 grudzień 2021 - 06:13

Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle

Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś

Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać

#10 Oreganok

Oreganok

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 345 postów
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Karim

Napisano 07 grudzień 2021 - 11:46

Zwierzę się. Mam zasady. Nie jestem gejem, ale nie podrywam kobiet, ponieważ w relacji romantycznej może się zdarzyć dziecko,

a ja uważam, że mam jeszcze sporo do przepracowania i że są dużo lepsi kandydaci na ojców / partnerów ode mnie.

@sebastian86 Gdybyś uzdrowił libido ( a są na to ezoteryczne metody), znalazł dziewczynę i np. pękła by Ci prezerwatywa podczas zbliżenia,

to powołałbyś na świat nowe życie na swój wzór i podobieństwo. Uważasz, że byłbyś dobrym ojcem? Dobrym opiekunem i wzorem do naśladowania?

• Tawak lubi to

----------------------------

Meet me on the dark side.

#11 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 13:26

A czy masz partnerkę, przy której chcesz się czuć bardziej męsko?

nie mam

Zwierzę się. Mam zasady. Nie jestem gejem, ale nie podrywam kobiet, ponieważ w relacji romantycznej może się zdarzyć dziecko,

a ja uważam, że mam jeszcze sporo do przepracowania i że są dużo lepsi kandydaci na ojców / partnerów ode mnie.

@sebastian86 Gdybyś uzdrowił libido ( a są na to ezoteryczne metody), znalazł dziewczynę i np. pękła by Ci prezerwatywa podczas zbliżenia,

to powołałbyś na świat nowe życie na swój wzór i podobieństwo. Uważasz, że byłbyś dobrym ojcem? Dobrym opiekunem i wzorem do naśladowania?

nie wiem jakim ojcem bym byl , to by sie okazalo

#12 Oreganok

Oreganok

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 345 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 20:23

@sebastian86  Staram się nakierować Cię na prawidłową kolejność. Żebyś najpierw wyszedł z depresji, zarobił trochę kasy i wykazał się cechami charakteru pożądanymi przez kobiety,

a dopiero potem odzyskał libido i miał romanse.  A właśnie! Dziewczyny forumowe bardzo Was  proszę pomóżcie Sebastianowi i napiszcie

jakimi cechami charakteru powinien emanować @sebastian86 jako mężczyzna, byście na jego widok zrzucały majtki przez głowę? :D

Użytkownik Oreganok edytował ten post 07 grudzień 2021 - 20:24

#13 sebastian86

sebastian86

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 20:33

@sebastian86  Staram się nakierować Cię na prawidłową kolejność. Żebyś najpierw wyszedł z depresji, zarobił trochę kasy i wykazał się cechami charakteru pożądanymi przez kobiety,

a dopiero potem odzyskał libido i miał romanse.  A właśnie! Dziewczyny forumowe bardzo Was  proszę pomóżcie Sebastianowi i napiszcie

jakimi cechami charakteru powinien emanować @sebastian86 jako mężczyzna, byście na jego widok zrzucały majtki przez głowę? :D

wychodzenie z depresji moze trwac jeszcze pare dobrych lat a ja nie jestem juz taki mlody. doskonale wiem jakie cechy sa pożądane u faceta.

#14 Oreganok

Oreganok

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 345 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 23:00

Sebastian uważa, że wie , jakie cechy w facetach cenią kobiety. Ja nie wiem. Dlatego ponawiam pytanie do forumowych dziewcząt:

Jeśli nie dla sebastian’a to dla innych forumowiczów płci brzydkiej napiszcie proszę

jakie cechy charakteru faceta was jarają i jakie cechy powinien mieć facet idealny?

#15 Gość_Nann_*

Gość_Nann_*
  • Gość

Napisano 07 grudzień 2021 - 23:28

@Oreganok moim zdaniem troche zbyt mocno wybiegles.Owszem, moze zdarzyc sie dziecko,ale tu sie  z Sebastianem nieco zgodze -nigdy nie wiesz jakim rodzicem bedziesz.

Bedac szczera, nie przemawia do mnie ani postawa bierna Sebastiana, ani maniakalne dazenie do idealu Oreganoka. Nie zeby to kogos moze obchodzilo, ale fakt ze brakuje tutaj tego normalnego srodka. 

@Nelyssa a  czy to nie jest u Ciebie ta druga skrajnosc? Pytam, bo mierze swoja miara. Mi sie wlacza nastroj erotyczny 24/h, jesli potrzebuje od czegos uciec, seks dziala wtedy na mnie dokladnie tak samo jak alkohol.

• Unveiled lubi to

#16 Nelyssa

Nelyssa

Zboczusia ;)

• Bywalec
  • 3407 postów
  • Imię:Karolcia :)

Napisano 07 grudzień 2021 - 23:53

@14137 nie wiem, ale pewnie tak.

Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle

Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś

Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać

#17 Tawak

Tawak

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1513 postów

Napisano 08 grudzień 2021 - 00:59

Ja jestem podobno wspaniałym tatą, a jestem przegrywem i nie mam libido. Zrezygnowałem zeń. 😁
Dziecko ma dla ojca z natury wartość większą niż on sam. Teraz jest w Polsce znaczący odsetek jedynaczkę i jedynaków, więc będzie to jeszcze bardziej widoczne.
Pamiętajcie, że dobrym ojcem był nie tylko Włodzimierz Ilicz, bezwzględny rewolucjonista, ale również tacy zbrodniarze jak Rudolf Höß i Adolf Eichmann. Można być powszechnie uznawanym za złego człowieka, ale bardzo kochać swoje dzieci i o nie dbać.

Użytkownik Tawak edytował ten post 08 grudzień 2021 - 01:02

#18 Oreganok

Oreganok

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 345 postów

Napisano 08 grudzień 2021 - 15:49

@Tawak może mieć rację. Może „niechcący zrobione” dziecko obudziłoby w sebastian86 męską energię ojca rodziny i opiekuna. Na miejscu kobiety nie ryzykowałbym, ale cuda się zdarzają. :)

I @14137 może mieć rację. Może mądrze zabezpieczająca się kobieta (w ostateczności są też tabletki „dzień po” np. Escapelle lub Ella One)

dałaby Sebastianowi intymne relacje bez wpadki z dzieckiem :)

Jednak będąc dzieckiem debili ( oboje debile z wyższym wykształceniem), którym pękła prezerwatywa i którzy nie sprawdzili się w roli rodziców

mam duży dystans do każdego kto uprawia seks z nadzieją, że może się uda.

BTW:  Prosiłem Was forumowe dziewczyny o opinie nt. cech charakteru pożądanych u faceta,ale poza @14137,

która  enigmatycznie wspomniała o złotym środku, żadna z was nie zachciała podzielić się wskazówkami jakie cechy powinien odzwierciedlać facet idealny...

Jeszcze macie okazję. B)

Użytkownik Oreganok edytował ten post 08 grudzień 2021 - 19:56

#19 Gość_Nann_*

Gość_Nann_*
  • Gość

Napisano 08 grudzień 2021 - 21:40

Jezu, ale lecicie. Chodzi tylko o libido, generalnie z tego co wiem to seksu sie nie uprawia JEDYNIE w celach prokreacyjnych wiec moze dajcie  biednemu czlowiekowi z tym spokoj.. Zaraz bedziecie mu garnitur do slubu szyc. Prrrr!

@Tawak może mieć rację. Może „niechcący zrobione” dziecko obudziłoby w sebastian86 męską energię ojca rodziny i opiekuna. Na miejscu kobiety nie ryzykowałbym, ale cuda się zdarzają. :)

I @14137 może mieć rację. Może mądrze zabezpieczająca się kobieta (w ostateczności są też tabletki „dzień po” np. Escapelle lub Ella One)

dałaby Sebastianowi intymne relacje bez wpadki z dzieckiem :)

Jednak będąc dzieckiem debili ( oboje debile z wyższym wykształceniem), którym pękła prezerwatywa i którzy nie sprawdzili się w roli rodziców

mam duży dystans do każdego kto uprawia seks z nadzieją, że może się uda.

BTW:  Prosiłem Was forumowe dziewczyny o opinie nt. cech charakteru pożądanych u faceta,ale poza @14137,

która  enigmatycznie wspomniała o złotym środku, żadna z was nie zachciała podzielić się wskazówkami jakie cechy powinien odzwierciedlać facet idealny...

Jeszcze macie okazję. B)

Ach Wybacz! Mialam odpowiedziec i zapomnialam.

Generalnie mam problem z tymi Twoimi "idealami", w sensie semantyczny i nie tylko - nie moge dojsc z  sama soba do porozumienia jak mam opisywac cos idealnego, bo to nie ma sensu,skoro nie jest to realne. Ale dobra.

Inteligencja, rzecz jasna. Domyslnosc. Nie wiem co wazniejsze na dobra sprawe, bo bez domyslnosci inteligencja jest lekko, hm.. jakby to.. potencjalem niewykorzystanym, o. Madra stanowczosc oraz umiejetnosc przyznania sie do bledu.

• sebastian86 lubi to

#20 Tawak

Tawak

Zadomowiony

• Bywalec
  • 1513 postów

Napisano 09 grudzień 2021 - 00:59

Jezu, ale lecicie. Chodzi tylko o libido, generalnie z tego co wiem to seksu sie nie uprawia JEDYNIE w celach prokreacyjnych wiec moze dajcie  biednemu czlowiekowi z tym spokoj.. Zaraz bedziecie mu garnitur do slubu szyc. Prrrr!

No cóż, współcześnie większość mężczyzn z różnych powodów nie ma dostępu do onsów i innego rodzaju zabaw z kobietami.
Z badań wynika, że kobiety oceniają tylko niewielką część mężczyzn jako fizycznie atrakcyjnych. A współcześnie, w czasach online dating, ta pozostała większość stoi już na straconej pozycji.
Dlatego samotnemu, młodemu mężczyźnie z problemami psychicznymi libido może tylko przeszkadzać. Mnie nie przeszkadza, jestem już stary, po 40-tce, a swoje życie przegrałem dawno, dawno temu. W tym zakresie, w którym mogłem je zmienić, a zakres był naprawdę niewielki.

Nie ma się co oszukiwać. Jeżeli chłopakiem dziewczyny nie były zainteresowane, to jako młody mężczyzna jest on podejrzanym kandydatem do związku, a tym bardziej do niezobowiązujących zabaw.

Użytkownik Tawak edytował ten post 09 grudzień 2021 - 01:00