Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zaprzyjaźnię się (z dziewczyną) :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 to_tylko_ja

to_tylko_ja
  • Gadu-Gadu:48541726

Napisano 21 listopad 2021 - 17:21

Cześć, chciałabym spróbować być dla kogoś przyjaciółką. Otworzyć się na przyjaźń z dziewczyną. Mam problem z byciem dla kogoś, ale bardzo bym chciała spróbować bliższej relacji.
Szukam dziewczyny do przyjaźni. Tak by się poznać, zainteresować. By być szczerą z kimś.
🤗

#2 Joanna97

Joanna97
  • Imię:Gabriella

Napisano 21 listopad 2021 - 21:23

Cześć :)

Odezwij się, jeśli chcesz:) 

#3 redrose

redrose
  • Imię:Wiktoria

Napisano 24 listopad 2021 - 21:25

Jeśli nadal aktualne to jestem zainteresowana :)

#4 amino

amino

Napisano 25 listopad 2021 - 09:52

tak sobie myślę, że to chyba nie jest najlepszy sposób na zawieranie "przyjaźni". Zaczynanie znajomości od juz z góry ustalonych założeń "chcę być Twoją przyjaciółką i żebyś Ty była moją"  powoduje, że od razu z góry mamy też już i pewne oczekiwania i deklarujemy też coś czego nie wiadomo czy bedziemy w stanie dotrzymać. I potem rozczarowanie, zawód bo jednak nie wyszło tak jak zakładaliśmy. A potem znów chowanie sie do swojej skorupki z myślami: "nie, ja sie jednak do tego nie nadaję" albo "zawiodłam się, ludziom nie można ufać, nie można sie przed nimi otworzyć". Ludziom można ufać, można się przed nimi otworzyć ale wszystko w odpowiednim czasie, kolejności, okolicznościach i po upewnieniu się, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ustalanie sobie celu znajomości juz w pierwszych minutach po poznaniu jakiegokolwiek człowieka albo nie daj bosze jeszcze przed poznaniem to prosty przepis na katastrofę i "złamane serce".

#5 Teraźniejszy

Teraźniejszy
  • Imię:Anastazy

Napisano 25 listopad 2021 - 12:56

@amino ,,, Myślę , przyjaźń i dostrzegam rytm własnego ego, i zaniedbania serdeczności i sztuki tej owej wrażliwości i delikatności w stosunku do drugiego człowieka , i staram się  bezustannie pracować nad samym sobą , ale wiesz chodzi mi o ten nawyk uważnego obserwowania słuchania filtrowania swoich emocji jak i adekwatne wyciąganie wniosków o tak , żadnych zysków i strat i zobaczymy jak to się rozwinie samoistnie no tak bo i jak inaczej , sam nie wiem a ty jak myślisz ?  :rolleyes: 

#6 amino

amino

Napisano 25 listopad 2021 - 14:07

nawyk uważnego obserwowania słuchania filtrowania swoich emocji jak i adekwatne wyciąganie wniosków o tak , żadnych zysków i strat i zobaczymy jak to się rozwinie samoistnie

Tak chyba byłoby najzdrowiej. W ogóle w relacjach chyba najzdrowiej jest nie prowadzić bilansu zysków i strat. Jeśli już to raczej nieustannie zadawać sobie pytanie: lepiej mi z czy bez tej osoby ? Idealnie byłoby utrzymywać kontakty tylko z tymi, z którymi jest nam lepiej z niż bez. 

A serdeczność, wrażliwość, delikatność chyba dobrze jest okazywać każdemu człowiekowi nie oczekując nic w zamian przynajmniej tak długo jak owej serdecznosci itd. ktoś nie zechce próbować wykorzystywać.

• Nann lubi to

#7 Teraźniejszy

Teraźniejszy
  • Imię:Anastazy

Napisano 26 listopad 2021 - 16:21

@amino ... Tak chyba byłoby najzdrowiej. W ogóle w relacjach chyba najzdrowiej jest nie prowadzić bilansu zysków i strat. Jeśli już to raczej nieustannie zadawać sobie pytanie: lepiej mi z czy bez tej osoby ? Idealnie byłoby utrzymywać kontakty tylko z tymi, z którymi jest nam lepiej z niż bez. 

A serdeczność, wrażliwość, delikatność chyba dobrze jest okazywać każdemu człowiekowi nie oczekując nic w zamian przynajmniej tak długo jak owej serdecznosci itd. ktoś nie zechce próbować wykorzystywać.

myślę że ,każdy związek i prawdziwa przyjaźń prowadzi nas do miłośći , zalezy od nas samych co i jak będzie dalej

• Nann lubi to

#8 Nann

Nann

Napisano 27 listopad 2021 - 22:49

Mowie, bo nikt nie pytal: kazda relacja to ryzyko, ale kto nie probuje ten nie ma. To gra w otwarte karty.

..ja tak z moim mezem gram, juz dziewiaty rok  :ph34r: