Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Depresja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cherry333

Cherry333
  • Imię:Cherry

Napisano 19 listopad 2021 - 22:38

.

Użytkownik Cherry333 edytował ten post 25 listopad 2021 - 16:57

#2 Zołza

Zołza
  • Imię:D

Napisano 19 listopad 2021 - 23:08

Może po prostu jest zmęczony.

#3 amino

amino

Napisano 20 listopad 2021 - 08:28

Zmień związek skoro ci źle. Proste. Nie wiem co innego możesz zrobić skoro ani nie zamierzasz zrozumieć, ani znaleźć przyczyny ani zaakceptowac tego, że Twój partner najwyraźniej ma jakiś poważny problem zdrowotny skoro ciągle chce mu się spać. Masz tylko roszczenie, że ma mu się przestać chcieć spać bo Ty chcesz pogadać. A ten tekst "...aż depresji dostałam" - no zatkało mnie poprostu. Nie wiem co powiedzieć. Serio staram się nie bywać złośliwa na tym forum, ale w tym wypadku... no witki mi opadły jakim można być egoistą i nic poza czubkiem własnego nosa nie widzieć...

• Zołza i AdAm. lubią to

#4 Zołza

Zołza

Napisano 20 listopad 2021 - 12:14

całe życie? to po co mi takie życie z takim człowiekiem? żeby tylko spał a ja mam być sama.. aż depresji dostałam

Kazdy jest zmęczony...

Nie każdy. Ja jestem, spałabym cały czas.

I mam z tego powodu czasami wyrzuty sumienia, bo ludzie wokół mnie mają więcej na głowie, a ogarniają to wszystko i śpią 5 godzin na dobę.

Jak nie chcesz żyć z takim człowiekiem, to co Cie przy nim trzyma?

I przyłączam się do @amino - jak można w ogóle tak mówić? "Aż depresji dostałam", o jejku. Diagnozowałaś się z "Panią Domu", czy z "Claudią"? (ja, w przeciwieństwie do koleżanki wyżej, bywam złośliwa).

Użytkownik Zołza edytował ten post 20 listopad 2021 - 12:16

• Cherry333 lubi to

#5 Zołza

Zołza

Napisano 20 listopad 2021 - 22:34

Tak kochana. Diagnozowałam się... i choruję również na choroby przewlekłe. Jestem po długotrwałej terapii więc nie wiem jakim prawem Pani w ten sposób się wypowiada. Co do narzeczonego, tak wysłałam go na badania, wspierałam na każdym kroku wszystko jest ok ze zdrowiem. Ludzie myślicie, że jak obrazicie kogoś w internecie będzie Wam lepiej...

Obrażam Cię moją złośliwością? 

I powiedz, diagnozował Cię lekarz psychiatra, czy Ty sama z wujkiem Googlem? Ok, może masz depresje i inne, ale kobieto, dostałaś depresji, bo Twój facet nie gada z Tobą, bo śpi. Czytasz co Ty piszesz w ogóle?

Sen jest naturalną fizjologiczną potrzebą. Jeśli chłopu badania wyszły ok, to nie pomyślalaś, że moze to on też ma depresję, bo nadmierna senność też moze być objawem? A może po prostu dużo pracuje? Albo ma po prostu taką fizjologiczną potrzebę.

• amino lubi to

#6 Zołza

Zołza

Napisano 21 listopad 2021 - 15:59

ale żeby oceniać, warto by poznać sytuację.

To może warto było tą sytuację naświetlić w pierwszym poście.

Czy dalej jest to śmieszne, 

A ktoś się śmieje?

#7 amino

amino

Napisano 22 listopad 2021 - 08:41

@Cherry333 przeczytaj sama swój pierwszy post w tym wątku i w tym drugim, który założyłaś uważnie i pomyśl na jaka reakcję może liczyć osoba, która coś takiego pisze (i nic wiecej) na takim forum, gdzie co druga osoba ma taki problem jak twój narzeczony, że nie ma czasem sił wstać z łóżka i pójśc do pracy albo chociaż zębów umyć ? No nie wiem serio jakiej reakcji oczekiwałas na tak skonstruowane posty ?

Szczerze to dla mnie mało przekonujące są te Twoje późniejsze wynurzenia i brzmią troche jak próba wyłudzenia jednak "właściwej" reakcji, że to ty tu jesteś pokrzywdzona. Zaraz sie okaże, że on wogóle nie jest ani chory ani nic tlyko śpi specjalnie całymi dniami żeby ci na złość zrobić itd. Może sie baaaaardzo mylę i serio masz tą depresję i serio rodzina narzeczonego Cię w nią wpędziła ale dla mnie to brzmi jakos tak: "attention please everybody. I'm a victim here ! "

• Zołza lubi to