Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Depresja a praca

#praca #depresja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 19 listopad 2021 - 10:13

Hejka. Jak u was z pracą? Jak sobie radzicie? Mam już wystarczajaco dużo lat aby się sama utrzymywać, ale powiem szczerze - boję się pracować. Nie boję się samej pracy bo wszystkiego się można nauczyć. Boję się reakcji ludzi, że szef albo współpracownicy będą niemili, że będą krzyczeć kiedy coś zrobię źle albo wyleją mnie po kilku dniach. Są dni że moja samoocena jest wysoka ale w większości jest bardzo niska. Potrzebuję kasy i przyrzekłam sobie że jak skończe szkołę to od marca zacznę szukać roboty a to już za kilka miesięcy. Terapia i leki niby coś dają ale... Chciałąbym pracować gdziekolwiek byleby ludzie byli mili i fajni ale przez to wszystko mam ogromny lęk. Macie jakieś porady? Poruszałam ten problem na terapii i poradzono mi aby szukać w sobie mocnym stron, ale ja ich po prostu nie widzę! Jestem osobą wrażliwą na krzywdę innych ale co mi po tym skoro wszędzie i tak znieczulica?

#2 Gość_splatterfest_*

Gość_splatterfest_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2021 - 17:55

radze sobie w ten sposob ze ide do roboty z podejsciem w stylu pojsc tam, zrobic swoje i wyjsc, ide tam tylko zarobic pieniadze a nie sie spoufalac z kimkolwiek, nie zwracam tam na nikogo kompletnie uwagi chyba ze sama praca wymaga przez chwile jakiegos kontaktu, wtedy mowie tyle ile musze i wracam do swojego zajecia, jak ktos krzyknie to krzyknie, trudno, mi wystarczy swiadomosc tego ze robie co moge zeby bylo dobrze i tyle mi wystarczy zeby sie nikim nie przejmowac. normalna sprawa ze czasem cos nie wyjdzie i na kazdego w pracy czasem ktos sie wydrze czy wkurwi szczegolnie jak ktos jest nowy i kazdy bez wyjatku tak ma/mial, trzeba nauczyc sie byc zimnym i nie reagowac emocjami na nic i do tego wystarczy jedynie akceptacja tego ze sie nie jest perfekcyjnym, fajne uczucie jak ktos spina dupe a tobie sie tylko smiac chce i tylko z politowaniem patrzysz na wkurwionego oszoloma bo nie wszedl ci do glowy a bardzo probowal