Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hej!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vii

Vii
  • Imię:Vii

Napisano 13 październik 2021 - 10:38

Odnalazłam to forum niedawno, nie do końca jeszcze wiem co należy tu pisać, a co nie;) Nie mam stwierdzonej choroby psychicznej- co prawda od stycznia dostaje leki (asentra) i chodzę na terapie(przerwałam ja w lipcu i teraz wracam). Myślałam, że moje samopoczucie było spowodowane pandemia, natłokiem nauki do matury etc. Teraz zaczęłam studia, jeszcze przed pierwszymi wykładami miałam ochotę spakować się i wracać do domu. Boje się podjąć wyzwanie, spróbować, bo przecież może nie wyjść. Wiem ze studia to nie koniec świata, jednak tak czuje(myśle ze wiecie o o chodzi). W ostatnich dniach uporała się z ciągłym płakaniem, ale teraz czuje się cały czas senna, zmęczona, wykończona. Czy da się to jakoś przezwyciężyć? Dodam ze jestem baaardzo leniwym człowiekiem:)

#2 Varg

Varg

Napisano 13 październik 2021 - 12:38

@Vii witamy na forum. myślę że to miejsce jest stworzone dla Ciebie ;)

" Nie czas żałować róż gdy płoną lasy "

#3 splatterfest

splatterfest
  • Gadu-Gadu:74008559

Napisano 13 październik 2021 - 13:26

ale teraz czuje się cały czas senna, zmęczona, wykończona. Czy da się to jakoś przezwyciężyć? Dodam ze jestem baaardzo leniwym człowiekiem:)

mam to samo, nie spotkalem w swoim zyciu nikogo bardziej leniwego i ospalego niz ja. zmuszaj sie do jakiegos wysilku fizycznego, jakichs spacerow, cwiczen, cokolwiek, po czasie twierdze ze tylko te rzeczy sa w stanie postawic mnie na nogi mimo ze na poczatku myslalem ze te rzeczy dobija mnie jeszcze bardziej

#4 Yarbb

Yarbb
  • Imię:Krystian

Napisano 13 październik 2021 - 14:20

@Vii Witaj na forum :) Pomysły o czym tu pisać przyjdą z czasem, a pewnie część tematów sama Cię w jakiś sposób zainteresuje :)

A co do przezwyciężenia tego, to tak jak jest napisane wyżej. Jakiś wysiłek, wyjścia ze znajomymi czy tak po prostu na spacer po mieście. 

#5 Vii

Vii
  • Imię:Vii

Napisano 13 październik 2021 - 20:54

Nie spodziewałam się takiego odzewu, bardzo mi miło, że jesteście tacy otwarci. I dziękuje za rady, już dziś zmusiłam się co prawda na krótki, ale zawsze jakiś spacer:)
  • Yarbb lubi to

#6 Yarbb

Yarbb
  • Imię:Krystian

Napisano 15 październik 2021 - 15:44

@ViiCzyli powoli do przodu, a o to w tym chodzi :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych