Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

przygoda z dziewczyną!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sheldon00

sheldon00

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 287 postów
  • Imię:Damian

Napisano 10 październik 2021 - 19:31

Witam.Postaram się jakoś opowiedzieć o rozstaniu z dziewczyną od dwóch tygodni już zero kontaktu gdzie jest mi bardzo cieżko i smutno zarazem przykro.Mieliśmy plany itd.Ale postanowiła że to nie ma sensu że nie jest gotowa na zamieszkanie itd,Gdzie była o tym mowa.Swierdziła że mam sobie znalezc normalną dziewczynę.Jednego nie rozumiem dwa piątki temu gadamy normalnie itd.A już na drugi dzień było zero odzewu.Twierdząc ze ma problemy ze zdrowiem i te finansowe.Czy to tak naprawdę powód?jak myślicie cały czas ciężko mi sie z tym pogodzić.....

#2 niektory

niektory

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 131 postów

Napisano 10 październik 2021 - 20:21

Nie da się ukryć, że osoby chore czy zaburzone przyciągają inne osoby zaburzone i pewnie tak było w Waszym przypadku. Z tego co piszesz może to być lęk przed bliskością lub przed porzuceniem (porzucenie wyprzedzające) albo brak poczucia własnej wartości albo cokolwiek innego. W takim związku oczywiście nie ma nic złego, dla faceta z zaburzeniami związek z inną osobą zaburzoną to często jedyna szansa na jakikolwiek związek  ale trzeba jednak mieć we dwoje sporo samoświadomości, żeby dwie osoby zaburzone mogły żyć razem. Jak nie jesteś szalenie zakochany i/lub masz inne możliwości to odpuść. W przeciwnym razie spróbuj ponownie ale nie teraz tylko za kilka miesięcy, ten czas poświęć na samorozwój i pokazanie siebie z innej strony.

Użytkownik niektory edytował ten post 10 październik 2021 - 20:23

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych