Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Powrót toksycznej znajomej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 12 wrzesień 2021 - 19:01

Jeśli ktoś nie wie o co mi chodzi to odsyłam do tematu "Najbardziej powalona relacja" ale w wielkim skrócie: ok pół roku temu rozstałam się z "przyjaciółką". Zablokowałam jej telefon, usunęłam wszystkie SMS itp, zablokowałam mediach. Nie ma nic od tamtego czasu, zero odzewu do niej. Tylko czasami pisałam o niej z innymi znajomymi prywatnie. Ci którzy już trochę czytają moje wpisy tu wiedzą jakie schizy mam związane z nią ale ostatnio (wczoraj) znowu zadzwoniła do mnie jej matka. Okazała się że dziewczyna się pocięła rzekomo przeze mnie bo ją tak dręczą wspomnienia o mnie. Kobieta grozi mi znowu policja, a ja nie dość że mam schizy z poprzedniego zajścia to jeszcze teraz chcą mnie obarczyć czymś innym. Stwierdziła że jeśli moja ex znajoma coś sobie zrobi to ja za to odpowiem, ale jak skoro od pół roku nie mam z nią kontaktu? Nie znam się totalnie na prawie ale chyba pewne sprawy mają swój "termin ważności" i nie można np zgłosić czegoś co się działo koła miesięcy temu. Może ja jestem głupia ale nabawiłam się przez to nerwicy natręctw i chce mieć święty spokój od przeszłości ale nie dość że dręczą mnie myśli to jeszcze ta kobieta i jej córka. Święta nie jestem i nie byłam ale ile można? Dla świętego spokoju chce wiedzieć czy cokolwiek mi grozi, zwariuje.

#2 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 12 wrzesień 2021 - 19:29

@Sterrennacht Nie masz się co martwić. Od matki tej znajomej telefonów nie odbieraj, szkoda twojego zdrowia. 

Nic ci nie grozi. Nie wariuj.

• anche lubi to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#3 Nann

Nann

Napisano 14 wrzesień 2021 - 23:31

@Sterrennacht nic Ci nie zrobia. Jak widac matka tez ma problem i przerzuca na kogos innego, nie jestes niczego i nikomu nic winna.