Mówiąc tak ludzie muszą z góry zakładać że dusza nie istnieje.
Bo inaczej mówią głupotę bo: przed narodzinami nie istnieli, więc od tamtego momentu nie powinni powstać skoro zakładają że nigdy by nie powstali.
Nie wiem, u takich osób chyba nie istnieje idea duszy w myśleniu, musieli być wychowani w rodzinie ateistycznej.
Chociaż nawet z brakiem idei duszy nie mieści się to w głowie bo ciało ciągle się zmienia a mamy wciąż tę samą świadomość. Bliźniaki jednojajowe mają identyczne struktury mózgu a jednak nie mają tej samej świadomości.







