Skocz do zawartości

Zdjęcie

Toksyczny wstyd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 1866 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 00:28

@Tawak  Szczególnie w Polsce, bo na zachodzie, to jeszcze coś się zarabia w porównaniu do Polski.

Nie wiem, pracowałem tylko w Polsce.

@Tawak wybacz, ale chyba jeszcze mało wiesz o tym świecie.. Człowiek, który za przeproszeniem zapierdala za najniższą krajową,to złoto i dla pracodawcy i dla państwa. 

Jest taki poziom piwniczenia, na którym być może nie miałaś nieprzyjemności się znaleźć, a na którym każda praca jest cenna i wartościowa. Trzeba tę pracę uszanować.

Użytkownik Tawak edytował ten post 12 czerwiec 2022 - 00:33

#42 Paolcia87

Paolcia87

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 211 postów
  • Imię:Paulina

Napisano 12 czerwiec 2022 - 00:46

Zgadza się- trzeba taką pracę uszanować. Jednakże państwo polskie tego nie robi. Wiem, że są państwa, które jeszcze gorzej traktuje pracujących obywateli,ale bez sensu jest patrzeć się na te najgorsze państwa pod tym kątem...
Dla mnie każda praca powinna być uszanowana mentalnie i finansowo. Nie tak, że człowiek pracujący ma problem, żeby przeżyć od miesiąca do miesiąca.
  • Unveiled lubi to

#43 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 1866 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 01:45

@Paolcia87
Polityka jest dla normików. Ja chcę tylko robić zakupy w niedzielę i będę zawsze przeciwny tym, którzy mi tę wolność zabrali.

#44 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2609 postów
  • Imię:Daniel

Napisano 12 czerwiec 2022 - 12:13

@Paolcia87
Polityka jest dla normików. Ja chcę tylko robić zakupy w niedzielę i będę zawsze przeciwny tym, którzy mi tę wolność zabrali.

Bo nie miałeś mamy i żony które pracowały w handlu. Stary handel w niedzielę powinien pozostać zakazany. Małe sklepy jak żabka może być otwarta reszta zamknięta.

Nie zgadzam się. Wartość człowieka oceniana jest przez innych. Jeśli wszyscy uważają kogoś za zero, to jest on zerem.

A może lepiej po prostu mieć gdzieś oceny innych? Robić swoje, być sobą i nie przejmować się opiniami? Co?

Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.

#45 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 1866 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 14:48

Bo nie miałeś mamy i żony które pracowały w handlu. Stary handel w niedzielę powinien pozostać zakazany. Małe sklepy jak żabka może być otwarta reszta zamknięta.

Jestem dzieckiem wolności i chcę z niej korzystać. Nie cierpię, gdy ktoś mi coś zabiera.

A może lepiej po prostu mieć gdzieś oceny innych? Robić swoje, być sobą i nie przejmować się opiniami? Co?

Wszak całą młodość miałem taką postawę.
Skończyło się rezygnacją, nihilizmem i tym, że mam problem z przebywaniem wśród ludzi. Wyczuwam ich pogardę.

#46 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2609 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 14:50

Jestem dzieckiem wolności i chcę z niej korzystać. Nie cierpię, gdy ktoś mi coś zabiera.

c'est la vie, przyzwyczaj się do tego.

Wszak całą młodość miałem taką postawę.
Skończyło się rezygnacją, nihilizmem i tym, że mam problem z przebywaniem wśród ludzi. Wyczuwam ich pogardę.

A po co ci wszyscy ludzie?! Kilkoro wystarczy, resztę olej.

Użytkownik daleki edytował ten post 12 czerwiec 2022 - 14:49

#47 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 1866 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 14:51

Nie byłem i nie jestem homoseksualnym arystokratą, ani bauerem żyjącym z ziemi. W młodość nie osiągałem dochodów z majatku. Musiałem dostosować się do oczekiwań innych, aby przetrwać.

#48 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2609 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 14:58

Nie byłem i nie jestem homoseksualnym arystokratą, ani bauerem żyjącym z ziemi. W młodość nie osiągałem dochodów z majatku. Musiałem dostosować się do oczekiwań innych, aby przetrwać.

Nie bardzo rozumiem. W związku z czym tak napisałeś? Nikt nie mówił o homoseksualizmie, arystokracji, ziemiaństwie, bogaczach.

• anche lubi to

#49 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 1866 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 15:08

W związku z czym tak napisałeś? Nikt nie mówił o homoseksualizmie, arystokracji, ziemiaństwie, bogaczach.

Oni nie muszą się przejmować tak bardzo opiniami innych, np. pracodawcy, wyglądem i poziomem dominacji. Na niższym poziomie jest to zaś kluczowe.

#50 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2609 postów

Napisano 12 czerwiec 2022 - 15:27

Oni nie muszą się przejmować tak bardzo opiniami innych, np. pracodawcy, wyglądem i poziomem dominacji. Na niższym poziomie jest to zaś kluczowe.

Zaręczam ci że da się funkcjonować normalnie. Być sobą i nie konfliktować się z innymi. Co do tej dominacji to kwestia li tylko i wyłącznie odpowiedniego wychowania przełożonych.