Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ta jedna gra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 20 lipiec 2021 - 19:32

Nie wiem, czy jest taki temat, jeśli jest to przeniosę wątek. W każdym razie. Jaka jest postać z gry komputerowej, z którą szczególnie się utożsamiacie? Szczególnie za coś lubicie? Macie pozytywne skojarzenia? Ja mam kilka takich postaci. Może ktoś kojarzy :) Nie będę się rozpisywać, więc jak ktoś chciały pogadać to zapraszam na priv czy coś :)

1. Samuel Drake (Uncharted 4)

Ten przystojniak na moim avatarze to właśnie pan Samuel Drake, król złodziei, zdobywca Libertalii (którego młodszy brat Nathan jakoś załapał się na wyprawę xd). A tak na serio, to bardzo go lubię. Dlaczego? Idealny nie jest, ale Sam nigdy się nie poddał. Jest też zabawny, a jego żart o żabie to złoto XD Po prostu ma on w sobie coś takiego, jest w jego postaci coś, co mnie porusza i wzbudza sympatię. Sic parvis magna :)

2. Olgierd von Everec (Wiedźmin: Serca z kamienia)

Długo by się rozpisywać kim jest ten rudzielec, ale po prostu powiem, ze go kocham <3 Tak, niektórzy uznają go za łajdaka, ale ja tak nie sądzę, absolutnie. Olgierda cenię za to że jest...ludzki. Po prostu. Popełnia błędy, myli się ale przy tym jest niesamowity, nie ugina się, żałuje za grzechy a przede wszystkim los zadrwił sobie z niego. Jest przykładem człowieka nieszczęsliwego który nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać szczęście. Kamienne serce które dostaje "w gratisie" od demona niszczy wszystkie jego plany. Fakt, poświęcił brata w imię swojego celu, ale w życiu tak jest, że trzeba wybierać pomiędzy jednym a drugim, czasem są to wybory bardzo makabryczne. W sumie temat Olgierda jest bardzo ciekawy i co do jego postaci, planuję zrobić sobie z nim tatuaż, to jedno z moich małych marzeń które niebawem spełnię :)

3. Edward Kenway (Assassins Creed Czarna Bandera)

Tutaj nie bedę się rozpisywać za bardzo, bo trochę nie ma czasu, ale powiem tak....szanty śpiewane przez Edwarda i jego załogę potrafiły ukołysać mnie do snu nawet, kiedy myslałam, ze nigdy nie zasnę. Dzięki Edziu XD

A ta scena wywołuje we mnie łzy za każdym razem

#2 piter1337

piter1337
  • Imię:Piotr

Napisano 21 lipiec 2021 - 22:45

Yennefer z wiedzmina jest fajna, ogólnie najbardziej mi się podobają czarnowłose ^^ Kiedyś byłem zakochany w Paige z WWE, ale teraz już nie wygląda tak świetnie