Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

dzisiaj płakałem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bevier

Bevier
  • Imię:Krzysztof

Napisano 18 lipiec 2021 - 17:54

koledzy z dzielnicy obok zaprosili mnie na piwo

staralem sie byc soba co mozna innego zrobic innego w takiej sytuacji

jeden kolega byl ok

drugi grozil ze mnie pobike jak dalej bede narzekal

nie jestem typem mieczaka

ale ulegam gdy ktos jest glupszy

a zwlaszcza silniejszy

swiat wali mi sie i nie wiem co robic

if u want ride dont ride white horse

#2 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 18 lipiec 2021 - 19:40

@Bevier Ładni mi koledzy. Walić takiego leszcza, jak Twój "kolega". Grozić kogoś, ze się kogoś pobije? Bitch przypominam że groźby są karalne, więc niech się nie zdziwi pewnego dnia. Zabłysną jak chrząstka w salcesonie i zgasł. Bardzo mi przykro, wyobrażam sobie w jakiej sytuacji się znajdujesz. Jak chcesz sie wygadać to wbij na priv ,3

#3 Bevier

Bevier

Napisano 19 lipiec 2021 - 07:48

do wszystkich co mnie czytaja

to nie musiało się tak skończyć 

tylko w jakis inny sposob podobnie

picie alkoholu zawsze wiedzie do płaczu na 1000 różnych sposobow

jak brałem narkotyki nie bylo takich sytuacji

niestety przez to ze sa nielegalne ceny sa kosmioczne

i nie wydolilem finansowo

#4 Don Pablo

Don Pablo
  • Imię:Paweł

Napisano 26 lipiec 2021 - 11:46

Bevier widzisz i to jest twój błąd postrzegania ta osoba zapewne ani nie chciała cię pobić tylko miała dość twojego narzekania i w taki sposób to wyraziła..... bo zaprosili cię dla towarzystwa, a nie po to by twojego narzekania/płaczu wysłuchiwać. Chcieli zapomnieć o swoich problemach odprężyć się i miło spędzić czas, a ty myśląc tylko o sobie to zniweczyłeś.

Każdy ma swoje problemy, często ludzie o nich nie mówią lub nie potrafią rozmawiać..... bież to pod uwagę, że ta osoba mogła mieć sporo poważniejsze rozterki życiowe, a w takiej sytuacji takie gadanie działa na ludzi jak płachta na byka.

Swoją drogą stawianie się w roli mądrzejszego twierdząc, że ta osoba była głupsza, a może ty po prostu nie zrozumiałeś intencji i potrzeb drugiego człowieka fiksując się na swoich.

#5 Teraźniejszy

Teraźniejszy
  • Imię:Anastazy

Napisano 26 lipiec 2021 - 14:07

,,, prosze panowie o chwileczkę głębszej refleksji  ,co to jest , przemoc słowna bo ciężko się doczytać tu sensu .

Przemoc psychiczna to działanie za pomocą słów, które wyrządzają krzywdę drugiej osobie oraz różnorakich środków niewerbalnych, ale bez użycia siły fizycznej. Najczęstszymi formami tego rodzaju przemocy są grożby, wyzwiska, wymuszanie poczucia winy czy też wdzięczności tudzież milczenie, obrażanie się oraz cała gama gestów, wyrazów mimicznych, ekspresji.

Przemoc psychiczną trudniej udowodnić, jest bardziej nieuchwytna, zostawia innego rodzaju ślady. Przede wszystkim wpływa na samoocenę osoby będącej jej ofiarą - drastycznie obniża poczucie własnej wartości.

Przemoc psychiczna stosowana wobec dzieci zazwyczaj pozostawia w nich ślad do końca życia i predestynuje do depresji lub kontynuowania w dorosłym życiu zachowań przemocowych.

STOP .

• Bevier lubi to

#6 Bevier

Bevier

Napisano 26 lipiec 2021 - 14:09

tak @Teraźniejszy masz racje

i masz racje to głównie dzieci

przemoc < to ważne > występuje w stosowaniu siły gdy ofiara nie ma mocy się bronić

jeżeli bijesz do mnie to przykro mi

moj rozmowca jest osoba dorosla i uwazam domyslnie ze jest w stanie sie bronic kropka

#7 anche

anche

Napisano 26 lipiec 2021 - 23:12

Temat wyczyszczony z wulgarności, agresji i przemocy.

Wyzywać można się także na priv i jak czujecie taką chęć to zróbcie to w ten sposób. Tu miejsca na przemoc nie ma.

Jeśli Bevier będzie miał chęć zachować temat i zawarte uwagi użytkowników to zostawiam temat otwarty do wymiany zdań na ten temat, jeśli temat nie jest już aktualny proszę o informację dotyczącą zamknięcia go.

Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)