Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dać sobie czas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 17 lipiec 2021 - 22:24

Pomyślałam, że dam sobie niecałe dwa lata. Do dnia moich 23 urodzin w 2023. Będę żyć, jakby nie było jutra. Będę mieć gdzieś opinie innych, będę starać się być szczęśliwa przez te dwa lata, które zdecydują żyć czy nie. Takie ostatnie dwa lata życia.

Chociaż i tak pewnie nie zrealizuje tego pomysłu i zakończę życie dużo wcześniej. Jedyne czego się boje, to że znowu się nie uda.

#2 piter1337

piter1337
  • Imię:Piotr

Napisano 17 lipiec 2021 - 23:22

Też sobie daję czas już kolejny rok, ale czuję że w moim przypadku nic się nie zmieni niestety. To tylko przedłużanie agonii, czasami bywa lepiej ale potem i tak znowu tragicznie, i tak w kółko..

Mam nadzieje że jak w tym roku nic się nie poprawi to w końcu zdecyduję się to zrobić, mam plan mniej więcej

#3 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 18 lipiec 2021 - 19:10

@piter1337 Przykro mi to słyszeć, wyobrażam sobie jak musisz cierpieć. Ja boję się bólu ale bardziej tego że się nie uda. Łączę się z Tobą w tym bólu <3

• piter1337 lubi to

#4 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik
  • Imię:Magda

Napisano 18 lipiec 2021 - 21:16

Też robiłam takie plany. Najpierw dawałam sobie czas do matury, potem do egzaminów zawodowych, potem do wizyty u psychologa, potem do rekrutacji na studia, w końcu ostateczny z ostatecznych terminów - do 25. urodzin. Po drodze jakoś tak się życie rozkręciło, aż zorientowałam się, że już 29 na karku :D i tego Tobie też życzę, by tak się rozkręciło niepostrzeżenie.

• Willow47 i Moon73 lubią to