Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uziemianie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oreganok

Oreganok
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Karim

Napisano 05 czerwiec 2021 - 22:54

Moi przyjaciele. Najpierw się usprawiedliwię, że coś mi wlazło w nogę, więc tego teraz tego nie praktykuję, ale…

Przed pandemią byłem parę razy w pobliskim lesie i zawsze wracałem przepełniony euforią i miłością.

Pytałem doświadczonego kumpla, o co chodziło – a on, że takie właśnie emocje generuje prawidłowe uziemianie się.
Dlatego na podstawie moich i kumpla doświadczeń i na podstawie

książki Clintona Obera „Uziemianie. Jak czerpać zdrową energię z ziemi” proszę Was,
byście poszli do lasu i czerpali darmową energię z Ziemi i byli szczęśliwi.
Najlepiej boso.
A jak mi ktoś napisze, że w trawie są kleszcze i psie kupy, to przestanę go lubić!!!

----------------------------

wszystko jest możliwe.

#2 Bevier

Bevier
  • Imię:Krzysztof

Napisano 06 czerwiec 2021 - 03:25

@Oreganok czesc poruszyłeś ważny ( dla mnie ) problem. ja też jestem za bardzo "odleciany" w tym sensie że za dużo bujam w obłokach. to serio jest problem. z domowych sposobów uziemiam się przez papierosy i słodyczr. stąd pytanie prośba do forumowiczów. jakie znacie sposoby na uziemienie? chodzi mi o to żeby bardziej twardo stąpać po ziemi. sposób oreganoka uważam osobiście za dobry . czedkam na inne.

if u want ride dont ride white horse

#3 Oreganok

Oreganok
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Karim

Napisano 06 czerwiec 2021 - 07:54

No to bonus: ćwiczenie na pracę z żywiołem ziemi.
Stajemy (najlepiej boso na trawie) w swobodnym rozkroku z lekko ugiętymi nogami. Tak, byśmy stabilnie i wygodnie stali.

Oddychamy głęboko i spokojnie izaczynamy wizualizować. Wizualizujemy, że jesteśmy drzewem.

I z naszych stóp na wiele metrów w dół wyrastają nam korzenie. I poprzez te korzenie z głębi Ziemi czerpiemy energię. I potem wizualizujemy

jak ona  powoli płynie przez nas, przez nogi i  kręgosłup do czubka głowy.

I na czubku głowy wizualizujemy , że nam wyrasta czubek drzewa z listkami i stożkiem wzrostu ku słońcu.

I cały czas czujemy, jak płynie życiodajna energia przez wizualizowane korzenie, stopy, przez nogi, kręgosłup,
aż po czubek głowy ze wizualizowanym czubkiem drzewa ze stożkiem wzrostu z listkami.

I tak stoimi w bezruchu  oddychając  głęboko i wizualizując, że jesteśmy drzewem  przez dłuższy czas.

Prawidłowo wykonane powinno napełnić ugruntować i napełnić życiodajnym  żywiołem ziemi z Ziemi. :)

Użytkownik Oreganok edytował ten post 06 czerwiec 2021 - 07:57

• anche i Bevier lubią to

----------------------------

wszystko jest możliwe.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych