Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

jak myslicie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 enola

enola

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 75 postów

Napisano 23 maj 2013 - 12:43

myślę, że nie ma sensu uogólniać, bo wiadomo, że żyjemy prawdziwym życiem, a nie statystycznym ;)/>/>
moja dziecka akurat korzysta z socjoterapii i terapii indywidualnej - nie dlatego, żebym widziała jakieś konkretne niepokojące zachowania u niej
zdecydowałam się na kontakt ze specjalistami po przejściach rozwodowych, które są trudne dla każdego dziecka
widzę efekty, większą pewność siebie, otwartość, choć jest to z pewnością również zasługa naszej pracy w domu, rozmów, czasem też trudnych i wrzaskliwych ;)/>/>
wychowanie dzieci to ciężka robota...;)/>/>

co do picia alkoholu w ciąży, to nie sądzę, żeby pół kieliszka likieru mogło zaszkodzić Twojemu dziecku, niemniej jednak unikałabym zbyt częstego spożywania, nawet małych ilości :)/>/> już się tak nie katuj za ten likier!

Masz rację, to nadużycie z mojej strony, kiedy pisałam, że żaden z rodziców nie korzysta z pomocy. Miałam na mysli siebie i osoby z mojego otoczenia. Bardzo chciałabym byc dobrą matką. Ja nie miałam dobrego dzieciństwa, co teraz w dorosłym zyciu odbija mi się czkawką. W każdym razie dziękuję za odpowiedź i za ciepłe słowa dot, alkoholu. Już nie piję:)

Użytkownik celinderek edytował ten post 23 maj 2013 - 12:43