Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy ktoś się też spotkał z taką osobą?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 blackopium

blackopium
  • Imię:Widow

Napisano 28 marzec 2021 - 23:45

Czy spotkaliście się też z osobą z zaburzeniami wieloosobowosci?Moja znajoma na to zachorowała chorobą szybko się zaczęła rozwijać i stanęła na 8 osobowościach . Czy jest to możliwe aby choroba sama ustąpiła ?!wątpię chodziła do lekarza ale nie konkretnego specjalisty w danej dziedzinie . I z dnia na dzień znikły te całe osobowości .Ja kiedyś chorowałam na schizofrenię paranoidalna i gdy zaczęłam się spotykać z nią tak jakby zaczol się nawrót całej choroby słyszałam głosy nerwica panika ataki .Dochodziło do tego że siedząc na kanapie słyszałam tak jakby do ucha męski głos wypowiadał moje imię . Niekiedy było bardzo dziwnie ponieważ w tym samym momencie słyszałyśmy coś lub jakieś głosy natomiast inni domownicy nie . Do tej pory leżąc czasami w nocy czy w dzień jak jestem sama słyszę jakieś głosy ale są one nie wyraźne lecz w tamtych momentach dosłownie słyszałam całe dialogi i to najbliższych osób siedząc u siebie słyszałam ta znajoma pod oknem jak mnie woła po czym knuje coś z dwójką innych znajomych potrafiło trwać to kilka godzin raz tego samego momentu myślam że przyszła po mnie a jej mąż mi napisał że ona słyszała mnie jakbym wróciła bo zapomniałam czegoś.Bardzo często słyszałyśmy siebie nawzajem lub innych kiedyś jedną z jej osobowości powiedziała mi podczas rozmowy ze ze mną kiedyś się już poznała gdzieś tam każda z tej jej osobowości jak nie wiem jak to nazwać przychodziła to dawała znaki dziwne jedna to miała mrowienie i łapała się za głowę druga patrzyła i oglądała jej rękę i wchodziła na jedną piosenkę w sumie tylko ja umiałam rozpoznać kto jest w danym momencie . Zaczęłam się panicznie bać być sama w domu mój współlokator będąc w pracy a zostawałam sama to dzwoniłam po nią żeby przyszła bo bałam się iść nawet kąpać ciągle czułam jakby ktoś był ze mną w pracy objawiało się u mnie też wszyscy patrzyli się na mnie dziwnie myślałam że śmieje się ktoś ze mnie lub obgaduje ciągle coś podejrzewałam i knulam

#2 Depresjonista

Depresjonista

Napisano 29 marzec 2021 - 13:33

Nigdy się nie zetknąłem z taką osobą

#3 Bevier

Bevier
  • Imię:Krzysztof

Napisano 30 marzec 2021 - 07:02

ja mam osobowosc mnoga

bardzo cierpie

podobno taki przypadek zdarza sie raz na 10 000

#4 blackopium

blackopium
  • Imię:Widow

Napisano 30 marzec 2021 - 20:21

ja mam osobowosc mnoga

bardzo cierpie

podobno taki przypadek zdarza sie raz na 10 000

A czy mogła bym na priv zamienić kilka słow w tym temacie ?