Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przybywam na depresji forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Depresjonista

Depresjonista

Napisano 05 marzec 2021 - 18:11

Witajcie, niedawno natknąłem się na to forum i stwierdziłem, że nie zaszkodzi dołączyć. Zmagam się z wieloma problemami, a jeszcze dochodzi do tego problem nierozumienia tych problemów przez inne osoby. Na razie chyba tyle wystarczy, nie jestem zbyt wylewny, to mi trzeba przyznać. Po prostu witajcie. :)

#2 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 05 marzec 2021 - 20:38

Witaj :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#3 Gość_WhiteBlankPage_*

Gość_WhiteBlankPage_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2021 - 21:09

@Depresjonista witaj na forum :)

Jak się dziś czujesz?

#4 SadFrog

SadFrog

Napisano 06 marzec 2021 - 13:52

Witaj bracie :) 

#5 Depresjonista

Depresjonista

Napisano 07 marzec 2021 - 22:24

Witajcie, dziękuję za powitanie :)

@Depresjonista

Jak się dziś czujesz?

Dziękuję, z tego co pamiętam w piątek w miarę dobrze, dzisiaj chyba na podobnym poziomie. A jak Twoje samopoczucie? :)

#6 Gość_WhiteBlankPage_*

Gość_WhiteBlankPage_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2021 - 22:31

@Depresjonista no to jak w miarę dobrze, to w porządku. ;)

Znośnie. Choć mam wrażenie, że dziś bardzo mało zrobiłam mimo zmiany w pracy od 9:00 do 19:30.

#7 Depresjonista

Depresjonista

Napisano 07 marzec 2021 - 22:43

@13487

Czyli aż 10 i pół godziny pracowałaś dzisiaj? W sumie można policzyć, że 21, bo w weekendy liczy się podwójnie ;) U Ciebie to tak działa, że jak masz poczucie, że dużo zrobiłaś to wtedy jesteś szczęśliwsza? U mnie chyba tak to nie działa, a ja na pewno mniej pracuję i w ogóle lubię się czasem poobijać bez konkretnego celu :D

#8 Gość_WhiteBlankPage_*

Gość_WhiteBlankPage_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2021 - 23:03

@Depresjonista tak, w weekendy mam 10,5h zmiany. W tygodniu odbieram - mam po prostu krótsze zmiany.

Tak, zdecydowanie lepiej się czuję, gdy więcej zrobię. Gdy dzień w pracy mija mi szybko z uwagi na natłok obowiązków. Dziś miałabym co robić, ale po prostu nie są to rzeczy pilne, więc czas mnie nie goni, nie czuję presji.

A poobijac się też czasem lubię w pracy :) Ale w tamtym roku obijałam się dość sporo, bo aż cztery miesiące miałam niesamowicie luźne i niekiedy zmiany od 15:00 do północy cholernie mnie nudziły. Wolałam te od 7:00 do 15:00, jakoś czas szybciej mijał. ;) No ale teraz niestety mam inne godziny pracy, więc też inaczej czas płynie.

#9 Przemo88

Przemo88
  • Imię:Przemek

Napisano 19 marzec 2021 - 17:39

Witaj

#10 Moniko02

Moniko02
  • Gadu-Gadu:47147715
  • Imię:Monika

Napisano 06 kwiecień 2021 - 15:40

@Depresjonista witaj na forum :)

jak spędziłeś święta wielkanocne?

mam nadzieję, że czujesz się dobrze.

#11 Lady in black

Lady in black
  • Imię:Lady in black

Napisano 11 kwiecień 2021 - 17:55

Witaj Depresjonisto na forum, fajny nick :) 

#12 Depresjonista

Depresjonista

Napisano 12 kwiecień 2021 - 16:17

@Przemo88

Witaj

@Moniko02

Cześć, tak, w miarę dobrze się czuję, choć po świętach zazwyczaj odnotowuję spadek formy co jest związane z naruszeniem rutyny albo czymś innym. Święta spędzam w domu, przeważnie rozmawiamy w gronie rodzinnym przy okazji konsumując różne potrawy. U Ciebie wszystko dobrze?

@Lady in black

Hej, dziękuję, Twój nick jest również fajny, może znasz piosenkę o takim tytule? ;)

#13 Lady in black

Lady in black

Napisano 12 kwiecień 2021 - 16:19

@Depresjonista Tak, właśnie od niej wziął się mój nick, kiedy pierwszy raz pojawiłam się na forum, słuchałam właśnie tej piosenki i tak jakoś pomyślałam, że będę tutaj Lady in black. :)

Jak się czujesz dziś?

Użytkownik Lady in black edytował ten post 12 kwiecień 2021 - 16:20

#14 Depresjonista

Depresjonista

Napisano 12 kwiecień 2021 - 16:31

@Lady in black

A znasz też piosenkę Lady in red albo mniej znaną Lady in blue? :D Dzisiaj czuję się raczej zwyczajnie, nic dobrego się nie wydarzyło, ale złego też nie. W innym wątku przeczytałem, że rano się źle czułaś, ale teraz jest już dobrze? Ładną masz pogodę? W moim rejonie pogoda dzisiaj nie za dobra niestety.

#15 Lady in black

Lady in black

Napisano 12 kwiecień 2021 - 16:40

Lady in red znam, in blue nie :) U mnie podobnie, nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Teraz jestem już lepiej, jakoś uspokoiłam się, zrezlizowalam plan na dziś. Pogoda u mnie dziś dziwne, jak wczoraj raz wieje, raz świeci słońce, ciężko przewidzieć co będzie za 10 minut.

#16 Moniko02

Moniko02
  • Gadu-Gadu:47147715
  • Imię:Monika

Napisano 12 kwiecień 2021 - 22:33

@Moniko02

Cześć, tak, w miarę dobrze się czuję, choć po świętach zazwyczaj odnotowuję spadek formy co jest związane z naruszeniem rutyny albo czymś innym. Święta spędzam w domu, przeważnie rozmawiamy w gronie rodzinnym przy okazji konsumując różne potrawy. U Ciebie wszystko dobrze?

U mnie różnie i podłużnie. jak sinusoida... ale dzięki, że pytasz :)