Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

pytanie na temat zwiazku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 SadFrog

SadFrog

Napisano 26 luty 2021 - 17:51

Kurcze, współczuję , @Tawak 
Choć z drugiej strony, jednego nawet Ci trochę zazdroszczę - że ktoś po Tobie pozostanie na tym świecie...

#62 Moniko02

Moniko02
  • Gadu-Gadu:47147715
  • Imię:Monika

Napisano 26 luty 2021 - 19:00

Brak umiejętności, kompetencji zawodowych, które pozwalałaby mi poruszać się po rynku pracy zarówno teraz jak i w młodości.

Wyniknęły z tego różne okropne komplikacje życiowe, niepotrzebne poszukiwanie akceptacji u kobiet. Koniec końców jestem z osobą, z którą wiąże mnie przede wszystkim zgromadzony majątek. TYlko dlatego, aby nie skrzywdzić córeczki.

przykro mi... współczuję ci całym sercem, lecz żyjemy tu i teraz. liczy się to co mamy. nie cofniemy czy przyspieszymy czasu tak jak w grach. głupia srawa, że łączy ciebie tylko majątek... no ale z drugiej strony chcesz dobrze dla córki. ile ma lat? :)

#63 Tawak

Tawak

Napisano 26 luty 2021 - 22:47

@Moniko02
Córka w tym roku skończy 5 lat.

#64 Leśnik

Leśnik
  • Imię:Gucio

Napisano 27 luty 2021 - 23:09

@Tawak Jakoś Cię nie rozumiem. Narzekasz na swoje geny, a z drugiej strony masz  rodzinę... dziecko. Narzekasz, że z "partnerką" wiąże cię tylko majątek... i córka. Ale to wersja jednej strony. Współczuję Ci, rozumiem, klepię po ramieniu... ale jak to wygląda z tej drugiej strony? Nie wiem jak dla "partnerki", ale tej pięciolatki nie jestem kimś bez kompetencji zawodowych, ale jesteś kimś na równi z bogiem... bohaterem. Uświadom to sobie i pamiętaj. Tak będzie przynajmniej jeszcze przez kilka lat... więc... BE A HERO  B)