Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Trazadoni hydrochloridum

Tritico

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Stiv Slon

Stiv Slon

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 19 postów
  • Imię:Stiv

Napisano 23 styczeń 2021 - 23:09

Witam Forumowiczów :)

Choruję na zespół zaburzeń lękowo - depresyjnych.

Najbardziej dokuczliwy bywa lęk, albo ... bezsenność.

Jakiś czas temu musiałem odstawić lek PREGABALINA, ze względu objawy uboczne nie do zniesienia / swędzenie na dużych powierzchniach ciała /. Po odstawieniu zacząłem mieć kłopoty z zasypianiem ( pomimo ,że biorę od dawna jeszcze inne leki na depresję i jestem z ich działania b.zadowolony - m.in. prawie zero skutków-objawów ubocznych )

Lekarz prowadzący zaproponował mi "na zmianę" lek "TRITICO" / trazadoni hydrochloridum /.

Owszem..TRITICO dało mi "z marszu" SUPER zasypianie, a nawet ... możliwość dłuuugiej drzemki, po przebudzeniu ok 8-mej rano, ale ...niestety szybko zaczął pojawiać się kłopot ze...swędzeniem ciała ( reakcja alergiczna ).

Na razie radzę z tym sobie blokując histaminę inną "chemią" (Clatra). Wiem , że to nie jest dobre, więc przechodzę na "blokowanie" histaminy czymś NATURALNYM tj kurkumą.Macie jakieś doświadczenia w temacie walki z alergią na leki przeciwlękowe czy przeciwdepresyjne ???

Poza tym, zaobserwowałem że od ok 1 tygodnia przeszedłem w stan "ZERO ENERGII", czego nie było przed "wdrożeniem" TRITICO.*

Czy w temacie "kiepskiej energetyki", ale chodzi mi o TRITICO, macie jakieś doświadczenia ?

Pozdrawiam ciepło !

Stiv Slon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych