Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Witam wszystkich :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lady_in_Black

Lady_in_Black

Napisano 11 styczeń 2021 - 21:01

Ogólnie miło Was wszystkich poznać. Choruję na zaburzenia lękowe odkąd pamiętam, raz jest lepiej raz gorzej. Brałam Ssri- mnie nie pomogły, wręcz pogarszały moją koncentrację i logiczne myślenie dlatego je odstawiłam.

Najbardziej depresja zaburza moją koncentrację, mam wrażenie, że nic nie wiem. Moja pamięć jest w rozsypce. 

Ogólnie czuję się w swoim życiu bardzo samotna, może poznam tu pokrewną duszę, będzie mi miło:)

• Bluette i zmienna losowa lubią to

#2 hawwa

hawwa

Napisano 11 styczeń 2021 - 21:25

Witaj na forum.
Ja tu już więcej nie bywam jak bywam, ale forum to moja druga rodzina.
Lubię tu wracać. Mam nadzieję, że poznasz tu bratnie dusze :)
  • Lady_in_Black lubi to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#3 anche

anche

Napisano 11 styczeń 2021 - 22:55

Cześć :)

Jak się masz?

Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

#4 Bluette

Bluette

Napisano 12 styczeń 2021 - 08:08

Cześć @{Lady_in_Black} 

Dobrze trafiłaś. Otrzymasz tu mnóstwo ciepła i uwagi od osób, które Cię naprawdę zrozumieją. 

Wypisuj wszystko, co potrzebujesz i poniesiemy to razem :) 

• Teraźniejszy i Lady_in_Black lubią to

"A w serce moje wstąpił wiatr
I tam on zamieszkał i szumi.
A domem moim stał się las,
Nad lasem biją pioruny."

~Sted~

#5 Yarbb

Yarbb
  • Imię:Krystian

Napisano 12 styczeń 2021 - 18:56

@{Lady_in_Black} Witaj :) 

Jeśli czujesz się samotna, to zawsze możesz napisać, wiele o życiu jeszcze nie wiem, ale myślę, że zawsze znajdzie się jakiś temat przy wirtualnej kawie :)

• Lady_in_Black lubi to

#6 Lady_in_Black

Lady_in_Black

Napisano 12 styczeń 2021 - 20:10

Dziękuję za miłe przywitanie. Takie słowa wsparcia naprawdę dużo dla mnie znaczą. 

Pytanie do Was: Czy z łatwością nawiązujecie relacje, czy znajdujecie takie osoby, z którymi rozumiecie się bez słów?

Bo u mnie z tym słabo niestety. Z czego to wynika to nie wiem, bo przecież nie zawsze przyczyna jest w nas, może tak ma być po prostu i trzeba to zaakceptować

• Yarbb lubi to

#7 doomer

doomer
  • Imię:p

Napisano 12 styczeń 2021 - 21:00

Dziękuję za miłe przywitanie. Takie słowa wsparcia naprawdę dużo dla mnie znaczą. 

Pytanie do Was: Czy z łatwością nawiązujecie relacje, czy znajdujecie takie osoby, z którymi rozumiecie się bez słów?

Bo u mnie z tym słabo niestety. Z czego to wynika to nie wiem, bo przecież nie zawsze przyczyna jest w nas, może tak ma być po prostu i trzeba to zaakceptować

Witamy serdecznie xD.

Ja bardzo różnie. Z niektórymi ludźmi dość szybko łapię jakieś tam porozumienie, z innymi podświadomie czuję, że relacja skończy się co najwyżej na znajomości na fejsie. Chyba po prostu jestem dość specyficzną osobą. Może u ciebie jest tak samo. Czasem to kwestia trafienia po prostu na właściwych ludzi, przez długi czas byłem sam, potem udało mi się trafić na parę osób, które myślą podobnie, mają podobne poczucie humoru i czasem też podobne zainteresowania. Takich ludzi poznałem dość późno w swoim życiu, ale jak widać można było. Także myślę, że najcześciej to kwestia środowiska a nie nas samych

• Lady_in_Black lubi to

#8 victoria

victoria

Napisano 13 styczeń 2021 - 17:48

@{Lady_in_Black} witaj na forum! mnie w najtrudniejszych sytuacjach i w braku koncentracji ratowały właśnie leki. Grunt, żeby były dobrze dobrane, bo tylko wtedy ma to szanse na powodzenie. Może nieodpowiednie leki miałaś? Radzisz sobie jakoś z tymi lękami?

Obecne czasy nie sprzyjają niestety nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów towarzyskich, ale zawsze można próbować obejść wszelkie utrudnienia, dla chcącego nic trudnego.

Witaj na forum!

• Lady_in_Black lubi to
nie mam nic do powiedzenia

#9 Yarbb

Yarbb
  • Imię:Krystian

Napisano 13 styczeń 2021 - 18:20

Szczerze mówiąc, to bywa różnie. Są osoby z którymi mogę przegadać cały dzień i nadal będzie rzeka tematów, a są też ludzi, z którymi nie mam już o czym gadać zaraz po przywitaniu się.  Zależy na kogo się trafi i jakie dopasowanie będzie.

• Lady_in_Black lubi to

#10 anche

anche

Napisano 14 styczeń 2021 - 16:25

Myślę, że normalnym jest, że zależy to od wielu czynników. 

Od nas samych także, niemniej są różne środowiska, różne mają zainteresowania, różne sposoby bycia. Mam grupy wśród których od razu czuję się jak w paczce przyjaciół, a są takie w których czuję się jak kosmita. Tak już chyba jest i myślę, że to ok.

• Teraźniejszy lubi to
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

#11 Teraźniejszy

Teraźniejszy
  • Imię:Anastazy

Napisano 14 styczeń 2021 - 18:00

@{Lady_in_Black} ,,,zgadzam się , ale Victoria i Anche mają dużo racji , 

Słowo ma moc , niespójności komunikatu  w zakresie słów i gestów może wskazywać na nieszczerość,ale nie zawsze ,

Potęga cierpliwości to czas Wolny .

Empatia to zrozumienie , stanowczośćspójność , asertywność i żelazne zasady , które powinnaś złamać :rolleyes: 

• Lady_in_Black lubi to

#12 Lady_in_Black

Lady_in_Black

Napisano 14 styczeń 2021 - 19:51

Powiem Wam szczerze, że zawsze marzyłam właśnie o takiej paczce przyjaciół, z którymi można by było konie kraść. Ten głód miłości i akceptacji, który nie został zaspokojony w dzieciństwie nadal daje o sobie znać. Ogólnie jestem DDA, co też ma wpływ na jakość relacji.

Abstrahując od tych różnych terminów, ile razy jest tak, że jest nam dobrze w czyimś towarzystwie i w sumie nie wiemy dlaczego, nie mamy wpływu na to, czy kogoś lubimy czy nie, po prostu tak już jest. Moim zdaniem podświadomie szukamy w ludziach cech podobnych do naszych i takich, którzy również borykają się z takimi samymi deficytami.

@{Lady_in_Black} witaj na forum! mnie w najtrudniejszych sytuacjach i w braku koncentracji ratowały właśnie leki. Grunt, żeby były dobrze dobrane, bo tylko wtedy ma to szanse na powodzenie. Może nieodpowiednie leki miałaś? Radzisz sobie jakoś z tymi lękami?

Obecne czasy nie sprzyjają niestety nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów towarzyskich, ale zawsze można próbować obejść wszelkie utrudnienia, dla chcącego nic trudnego.

Witaj na forum!

To jest bardziej taki lęk uogólniony, no ale są takie sytuacje, które stresują mnie bardziej np. podróż pociągiem. Na razie nie biorę leków oprócz doraźnie Sedam.

Raz psycholog zasugerował mi borderline, ale póki co staram się być psychologiem dla samej siebie :)

• Teraźniejszy lubi to