Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 SadFrog

SadFrog

Napisano 23 luty 2021 - 15:50

Serie erpegów Icewind Dale, Baldurs Gate - moje ulubione klasyki <3 

Ostatnio wróciłem też do Fallout Tactics. Kolejny klasyk sprzed lat, coś jakby Commandos w realiach świata post-apo
Mam zarówno konto GOG jak i Steam - z tych dwóch wolę pierwsze, częściej mają konkretne promocje. 
No i GOG to polska firma o zasięgu globalnym  :rolleyes:

• SmacznyKeksik lubi to

#22 Bevier

Bevier
  • Imię:Krzysztof

Napisano 23 luty 2021 - 21:36

ja dzisiaj wróciłem do Linuksa. tragedia z Windowsem tylko doła można złapać - totalna porażka.

więc teraz mam stabilny system ale w grach jestem ograniczony do tych które są na tą platformę sprzętową albo dadzą się emulować.

na pewno swojej decyzji nie pożałuję.

mój stan psychiczny jest ważniejszy niż popularność.

peace.

#23 Leśnik

Leśnik
  • Imię:Gucio

Napisano 23 luty 2021 - 22:06

Ja mam konto na epicgames.com. Co tydzień jakieś gry za free, teraz chyba Rage 2 i coś tam jeszcze. Do tego nowości do kupienia... promocje itp. Ale szczerze, to nie porównywałem do konkurencji.

• Bevier lubi to

#24 Bevier

Bevier

Napisano 24 luty 2021 - 15:28

Ja mam konto na epicgames.com. Co tydzień jakieś gry za free, teraz chyba Rage 2 i coś tam jeszcze. Do tego nowości do kupienia... promocje itp. Ale szczerze, to nie porównywałem do konkurencji.

każde info się liczy przyjacielu

#25 Bevier

Bevier

Napisano 02 marzec 2021 - 04:38

O, swego czasu też bardzo mi się spodobało GTA V - ale grałem może z miesiąc. Potem znowu wpadłem w anhedonię i w nic nie grałem chyba przez pół roku. 

no i wpadłem w ten sam problem co ty. porządeczek na dysku . fajne gry ładnie poukładane i w nic mi się nie chce grać. pieprzona anhedonia :(

• SadFrog lubi to

#26 Bevier

Bevier

Napisano 02 marzec 2021 - 06:40

siemka żeby zakończyć < chwilowo > temat z mojej strony i ponieważ nie chce mi się przepisywać tytułów zrobiłem screenshota mojego pulpity i zamieszczam go tutaj : https://www.sherewood.pl/webpage_14

nie mówię że jest to zestaw ani najlepszy ani idealny po prostu jest to zestaw ( moja propozycja ) na dzień dzisiejszy

jak się komuś spodoba będę zadowolony

wszystkiego najlepszego depresanci - gracze

pozdrawiam

#27 Depresjonista

Depresjonista

Napisano wczoraj, 18:31

Wspólne granie jest całkiem ciekawą formą spędzania wolnego czasu, bo przynajmniej nie "marnuje się" czasu tak jak w przypadku samotnego grania, ale teraz tyle tych gier jest, że ciężko trafić na kogoś kto gra w to samo. :D

#28 sheldon00

sheldon00
  • Imię:Damian

Napisano wczoraj, 21:03

To w co grasz?