Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przywitanie xD

depresja strona blog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kate123

Kate123
  • Imię:Kate

Napisano 17 grudzień 2020 - 10:12

Witam wszystkich ;)

Mówią na mnie Kate. Mam 27 lat. Zdiagnozowano u mnie depresję w drugiej połowie lutego tego roku, ale już od kwietnia 2019 roku czułam się dziwnie, miałam spadek formy, nie radziłam sobie z pracą, studiami, życiem rodzinnym i ogólnie nic mi nie wychodziło. Obecnie leczę się, chodzę na terapię, mam wspaniałych przyjaciół wokół mnie i pomagają mi poradzić sobie z uporaniem się ze swoim dzieciństwem (przemoc psychiczna ze strony rodziny), depresją i atakami paniki.

W walce z depresją pomaga mi pisanie. Uwielbiam rozmawiać, pisać, po prostu dużo mówić. Dlatego stworzyłam stronę na fb. Tam piszę o swoim życiu z depresją, jak czasem daję sobie radę i jest super, ale też jak jest beznadziejnie i ogólnie jest słabo. Ogólnie piszę takim swobodnym językiem, po prostu to co w danej chwili myślę.

Jeśli ktoś jest ciekawy i chciałby dowiedzieć się więcej o mnie bądź poczytać coś z perspektywy kogoś, kto choruję na depresję to zapraszam do kontaktu na priv

Użytkownik victoria edytował ten post 17 grudzień 2020 - 11:17
Reklama

#2 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 18 grudzień 2020 - 15:13

Witaj Kate. Na tym forum znajdziesz pokrewne dusze. I mam nadzieję znajdziesz pomoc dla siebie i pomożesz innym. Zapraszam Cię do pisania i czytania :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#3 Dora123

Dora123
  • Imię:Dorota

Napisano 20 grudzień 2020 - 17:59

Witaj forum Kate

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: depresja, strona, blog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych