Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Moja depresja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grz3gorz

Grz3gorz
  • Imię:Grzegorz

Napisano 09 grudzień 2020 - 08:25

Cześć, jestem Grzegorz mam 18 lat i mam depresje. Wszystko zaczęło się  ponad rok temu po wypadku mojego brata. Od tamtej pory straciłem chęć życia nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Chodziłem do psychologa na 2 wizyty ,które myślałem że pomogą. Lecz się myliłem pomogły ale na krótko. Nie mam chęci do wstania rano, do robienia czegokolwiek. Najbardziej chciałbym pójść spać i już nie wstać. Nie mówiłem tego rodzicom że mam depresje nie wiem dlaczego może się boję albo tak mnie pochłoneła depresja że już nie mogę.  Nie wiem co mam ze sobą robić.Nie wiem co mogę zrobić aby pozbyć się depresji. 

• SmacznyKeksik lubi to

#2 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 09 grudzień 2020 - 11:35

Witaj na forum.

Dwie wizyty to nieco za mało, jak na moje oko. Nie myślałeś o jakiejś dłuższej terapii? Oraz wizycie u psychiatry, aby dobrał Ci leki? 

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#3 Grz3gorz

Grz3gorz

Napisano 09 grudzień 2020 - 11:49

Witaj na forum.

Dwie wizyty to nieco za mało, jak na moje oko. Nie myślałeś o jakiejś dłuższej terapii? Oraz wizycie u psychiatry, aby dobrał Ci leki? 

Chciałbym, ale nie mogę zrobić pierwszego kroku. To jest silniejsze ode mnie nie wiem jak zacząć. Nic już nie wiem. Raz jest dobrze a raz źle.

#4 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 09 grudzień 2020 - 12:36

@Grz3gorz czy możemy Ci jakoś pomóc w tym? Tak, raz jest dobrze, raz jest źle, bo depresja właśnie to do siebie ma. Wzloty i upadki. Dobry i zły dzień. 

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#5 Grz3gorz

Grz3gorz

Napisano 09 grudzień 2020 - 14:31

@Grz3gorz czy możemy Ci jakoś pomóc w tym? Tak, raz jest dobrze, raz jest źle, bo depresja właśnie to do siebie ma. Wzloty i upadki. Dobry i zły dzień. 

Nie wiem może poradzicie mi coś jak walczyć z depresją cokolwiek. Serio mam czasami taką pustkę w głowie i nie wiem co mam robić. Nie myślałem że to będzie takie trudne myślałem że samo minie i wszystko będzie dobrze. Lecz się myliłem. Jest ciężko ale chciałbym pozbyć się depresji. Osoby które mnie widzą nawet nie wiedzą że mam depresje i ciężko się z nimi dogadać.

#6 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 09 grudzień 2020 - 16:19

@Grz3gorz depresja jest choroba, łatwiej z nią żyć, gdy jest leczona. Większość osób tutaj brało/bierze leki oraz uczęszcza/uczęszczało na terapię. Może warto jednak właśnie o tym pomyśleć? :)
  • anche i Moon73 lubią to

#7 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 10 grudzień 2020 - 20:51

Jeśli trudno Ci samemu umówić się na wizytę u psychologa czy psychiatry to może poproś kogoś z domowników? Mnie po raz pierwszy rejestrował mąż, też nie byłam w stanie podnieść słuchawki i wybrać numeru.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak