Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Samotność Introwertyka z Bielska-Białej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Introwertyk

Introwertyk

Napisano 20 listopad 2020 - 18:45

Witam tutaj wszystkich,

Jestem 27 letnim introwertykiem z Bielska-Białej gdzie borykam się od wielu wielu lat z samotnością. Ciężko mi nawiązywać jakiekolwiek znajomości, chociażby przez niska samoocenę, gdzie miałem pewne problemy z włosami ale podjąłem się przeszczepu włosów. Na co dzień pracuje w swoim zawodzie jako informatyk i lubię swoją pracę. W wolnych czasie lubię oglądać filmy animowane, słuchać rock&metal, grać w gry na pc&switch oraz gry planszówki oraz karcianki, poczytać książki&komiksy o tematyce fantasy, Japonia, sci-fi, horrory, lovecraft ale aktywnie też lubię spędzić czas chociażby na bieganiu czy na skakaniu na skakance.

Ciężko mi cokolwiek zrobić żeby zmienić tą moją sytuację żeby chociażby mieć z kim popisać tym bardziej jestem osobą, która najlepiej sie dogaduje z osobami z takimi samymi lub podobnymi zainteresowaniami&hobby w innym wypadku nie miałbym o czym gadać z drugą osobą.

W tym tygodniu odważyłem się przeprowadzić test, a zarazem zmienić moją słaba sytuację społeczną poprzez udzielenie się na pewnych grupach na facebooku gdzie się poznaje nowe osoby. Jak tutaj napisałem coś o sobie oraz zdjęcie swoje wstawiłem żeby lubię wiedzieli jak wyglądam i efekt tego było że żadnego komentarza, żadnej reakcji nie było pod tym postem. Niestety spotyka mnie zapewne efekt tego że mimo że mam 27 lat to wyglądam jak dorosły nastolatek przez co nawet chociażby nawiązać znajomości ludzie nie chcą. Gdybym napisał że mam 18-20 lat to pewnie by ludzie uwierzyli co nie zmienia faktu że przez to nawet mając wspólne zainteresowania, hobby jestem skreślony na start żeby chcieli zemną nawiązywać kontakt, znajomość z mojego punktu widzenia.

#2 Nann

Nann

Napisano 20 listopad 2020 - 23:34

@Introwertyk moze trzeba bylo np.zmienic opis ktory Cie reprezentuje? Wielu ludzi twierdzi, ze chodzi o wyglad,a okazuje sie ze np.nie sa w stanie jasno przekazac swoich mysli.Twoj post jest bardzo chaotycznie napisany.

• Moon73 lubi to