Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Tele-przyjaciel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Piotr__90

Piotr__90
  • Imię:Piotr

Napisano 19 listopad 2020 - 15:26

Witam. Nazywam sie Piotr, mam 29 lat. Wychodze z problemow zdrowotnych i szukam osoby z ktora moge porozmawiac w wolnym czasie. Fakt ze obecnie mamy pandemie i roznego rodzaje aktywnosci, meetingi i spotkania sa zahamowane sklania mnie ku szukaniu znajomosci online. Jako ze maile czy czaty nie sa dla mnie, wyrobilem sobie rezerwowy numer telefonu aby bezposrednio miec okazje poznac nowe osoby. Ten numer to  695875186. Jezeli jestes osoba w wieku 24-35, nie masz sie do kogo odezwac, moze przechodzisz trudniejszy czas, moze masz jakies choroby a moze problemy finansowe i nie masz z kim o tym pogadac, to zapraszam do kontaktu. Mile widziane sa rowniez osoby ktore chca sie zmieniac na lepsze, ktore staraja sie wprowadzac pozytywne zmiany w swoim zyciu, ktore maja w sobie ambicje. Pogadamy chwile i jezeli okaze sie ze nadajemy na tych samych falach to mozemy sie zakumplowac. Obojetna mi plec rozmowcy i chcialem zaznaczyc, ze absolutnie nie szukam dziewczyny ani nikogo takiego. Prosze dzwonic w godzinach 14-21. Dwa zdania o mnie: Piotr, 29 lat, troche doswiadczony przez los, ale nie trace wigoru, wierze ze w zyciu jeszcze cos fajnego osiagne. Zainteresowania - pilka nozna, nauka jezykow, troche gry na konsole. Pozdrawiam, do uslyszenia.

#2 Nann

Nann

Napisano 19 listopad 2020 - 21:29

@Piotr__90 coraz wiecej ludzi szuka takiego kontaktu z innymi. Nie wolalbys po prostu czasem popisac na forum?Ja rowniez staram sie ciagle cos zmieniac w swoim zyciu (moze u Ciebie tez jest to pod postacia ciaglego przymusu pracy nad soba, nie wiem,u  mnie to tak wyglada,ja musze byc produktywna). Ostatnio odkrylam fajne aplikacje do wyrabiania nowych nawykow. Sa dosc sensowne i naprawde pomagaja.

Piszesz o meetingach, jakiego rodzaju? Kojarza mi sie w sumie jedynie z abstynencja,ale moze masz na mysli zwyczajne spotkania towarzyskie.

Coz, widze pasujace mi wibracje, jednak nie mam niestety czasu ciagle z kims pisac, dzwonic. Mamy jednak tutaj taki dzial na forum,moze moglbys tam pare rzeczy popisac i po prostu zalozyc swoj pokoik.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych