Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak poradziłem sobie z...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kropla_ocean

Kropla_ocean

Napisano 11 listopad 2020 - 17:06

Proponuję taki wątek: opowiedzcie proszę jak poradziliście sobie z jakimś dowolnym problemem. To może być coś małego i niekoniecznie bezpośrednio związanego z depresją. Może ktoś się zainspiruje a może napisanie czegoś dobrego o sobie będzie dla Was wskazówką na przyszłość. 

Opowiem na zachętę swoją historię. Kilka miesięcy temu lekarze wykryli u mojej kochanej suczki raka. Bardzo staraliśmy się ją leczyć o ile się dało, ale koniec nieuchronnie się zbliżał. Kiedy już była bardzo słaba, ja byłam  przygnębiona i pełna lęku i złości, że zaraz los mi ją odbierze. Bardzo kochałam tego psa. I wtedy zauważyłam jak ta psinka moja stara się jeszcze żyć, jak walczy ostatkami sił o każdy dzień. Poczułam wdzięczność, że tak bardzo stara się jeszcze z nami pobyć. To uczucie wdzięczności miało w sobie jakieś światło i było czymś czym mogłam zastąpić poczucie żalu i smutku. Codziennie jej dziękowałam, że jeszcze żyje ostatkami sił. Nie miałam już żalu. Odeszła w czerwcu tego roku i dalej jej za to dziękuję.

Może czasem można zastąpić jakieś uczucie innym i dzięki temu znaleźć upragniony spokój? 

Napiszcie swoje historie. 

• K24 lubi to

#2 K24

K24
  • Imię:Krystian

Napisano 12 listopad 2020 - 04:01

Nawet nie zdajesz sobie sprawę jak trafiłaś@Kropla_ocean. Pomogłaś bardzo, ale przepraszam, nie dam rady opisać. Natomiast nie potrafiłem się powstrzymać przed napisaniem tych kilku słow.  Dziękuję :)

#3 Kropla_ocean

Kropla_ocean

Napisano 12 listopad 2020 - 13:34

Nawet nie zdajesz sobie sprawę jak trafiłaś@Kropla_ocean. Pomogłaś bardzo, ale przepraszam, nie dam rady opisać. Natomiast nie potrafiłem się powstrzymać przed napisaniem tych kilku słow.  Dziękuję :)

Bardzo się cieszę! Dziękuję Ci że to napisałeś.

• K24 lubi to