Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdy czujesz się samotny- pogadam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Komedia

Komedia
  • Imię:Dawid

Napisano 27 październik 2020 - 20:33

Hej wszystkim,

zarejestrowałem się na tym forum kilka lat temu. Byłem jednak przede wszystkim biernym słuchaczem- ma tak zapewne wielu z was. O mojej chorobie, ówczesnej sytuacji życiowej, przejściach napisałem już w innym miejscu tego forum, dlatego też nie chce się nad tym rozwodzić- dla tych, których to interesuje wystarczy tylko trochę poszukać. W każdym razie, moja sytuacja się ustabilizowała, od ponad 3 lat normalnie funkcjonuje, bardzo dużo podróżuję, udało mi się osiągnąć sporo zawodowo i życiowo (jest nadzieja). Zdaję sobie jednak sprawę, że wiele osób przechodzi przez to co ja zaledwie kilka lat temu. Dlatego jeśli ktoś chciałby pogadać o tym co nas otacza, książkach, podróżach, polityce, o tym co go smuci, śmieszy, a nawet o pogodzie- tylko, aby w pewnym stopniu zwalczyć samotność- jestem do dyspozycji. 

Użytkownik Komedia edytował ten post 23 grudzień 2020 - 22:09

#2 RockAga

RockAga
  • Imię:Aga

Napisano 29 grudzień 2020 - 21:32

Z chęcią porozmawiam..

#3 Luna879

Luna879
  • Imię:Patrycja

Napisano 31 grudzień 2020 - 20:49

Hej wszystkim,

zarejestrowałem się na tym forum kilka lat temu. Byłem jednak przede wszystkim biernym słuchaczem- ma tak zapewne wielu z was. O mojej chorobie, ówczesnej sytuacji życiowej, przejściach napisałem już w innym miejscu tego forum, dlatego też nie chce się nad tym rozwodzić- dla tych, których to interesuje wystarczy tylko trochę poszukać. W każdym razie, moja sytuacja się ustabilizowała, od ponad 3 lat normalnie funkcjonuje, bardzo dużo podróżuję, udało mi się osiągnąć sporo zawodowo i życiowo (jest nadzieja). Zdaję sobie jednak sprawę, że wiele osób przechodzi przez to co ja zaledwie kilka lat temu. Dlatego jeśli ktoś chciałby pogadać o tym co nas otacza, książkach, podróżach, polityce, o tym co go smuci, śmieszy, a nawet o pogodzie- tylko, aby w pewnym stopniu zwalczyć samotność- jestem do dyspozycji. 

Jest może ktoś tu dzisiaj ?

#4 Yarbb

Yarbb
  • Imię:Krystian

Napisano 31 grudzień 2020 - 22:48

@Luna879
Tak, jestem. Z małymi przerwami, ale jestem :)

#5 Moniko02

Moniko02
  • Gadu-Gadu:47147715
  • Imię:Monika

Napisano 26 luty 2021 - 19:10

Hej wszystkim,

W każdym razie, moja sytuacja się ustabilizowała, od ponad 3 lat normalnie funkcjonuje, bardzo dużo podróżuję, udało mi się osiągnąć sporo zawodowo i życiowo (jest nadzieja).

cześć!

cieszę się, że się u Ciebie ustabilizowało w miarę i wiedziesz spokojne podróżnicze i zawodowe życie. jesteś z tego zadowolony w pełni? nie widziałam twoich poprzednich postów, ale z chęcią bym przeczytała.. muszę poszukać na własną rękę! 

jestem skora do rozmowy!

w razie czego wiesz gdzie mnie szukać

Jest może ktoś tu dzisiaj ?

ja też jestem! ale post jest z grudnia :(

#6 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano 28 luty 2021 - 20:42

Gdy czujesz się samotny weź Somę albo obejrzyj jakąś komedię.