Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

WRZESIEŃ w drodze po jesień. Jak Wam minął dzień?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#161 Magmie123

Magmie123

Napisano 20 wrzesień 2020 - 23:54

Jeździliśmy na tężnie solankową, nowe powstałe miejsce w naszym rejonie. Wcześniej musieliśmy dalej jeździć a teraz mamy blisko ;)

#162 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 21 wrzesień 2020 - 01:27

ech... nie wiem co robić... jakiś czas temu siadł mi system... potem go odratowałem.... teraz planuje zająć się muzyką....

a wiadomo sample, wtyczki VST oraz DAW to trochę zajmuje no i do końca nie wiem co robić.... boję się że system znów siądzie....

co radzicie? bo ja nie wiem...

#163 Le Pentrec

Le Pentrec

Napisano 21 wrzesień 2020 - 09:48

I właśnie dlatego już nie zagaduję do dziewczyn.
0_1_104273_Zagadywanie_do_dziewczyn_prze
  • Willow47 i Nann lubią to

#164 Nann

Nann

Napisano 21 wrzesień 2020 - 09:56

No dzieki, w takim razie ten dzien bedzie po prostu swietny hahaha :D

#165 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 21 wrzesień 2020 - 11:46

@Le Pentrec padłam hahahahaha

• beatkaok lubi to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#166 Le Pentrec

Le Pentrec

Napisano 21 wrzesień 2020 - 11:48

Tylko tu właśnie nie ma się z czego śmiać. Właśnie tak wyglądają moje próby zagadania do płci przeciwnej.

#167 amino

amino

Napisano 21 wrzesień 2020 - 12:05

Może następnym razem użyj jednak tego mydła co sobie kupiłeś dla ozdoby  ;) i nie używaj sformułowań rodem ze szkolenia dla akwizytorów  :P

#168 Le Pentrec

Le Pentrec

Napisano 21 wrzesień 2020 - 12:13

Może następnym razem użyj jednak tego mydła co sobie kupiłeś dla ozdoby  ;) i nie używaj sformułowań rodem ze szkolenia dla akwizytorów  :P

Mówię o czasach kiedy jeszcze używałem mydła. Dopiero później przestałem, kiedy skończyłem się spotykać z ludźmi. Na szkoleniu dla akwizytorów nie byłem (nie chcieli mnie w tej branży) więc nie wiem jakich w niej się wyrażeń używa.
  • beatkaok lubi to

#169 amino

amino

Napisano 21 wrzesień 2020 - 12:43

"mogę zająć chwilę?" - to tekst, który często słyszę jak dzwonią do mnie telemarketerzy z jakąś ofertą "nie do odrzucenia". Nie wiem czy tego zwrotu rzeczywiscie są uczeni na szkoleniach czy tak sami z siebie, bo jak dla mnie ten tekst to strzał w stopę jesli chce sie komuś coś sprzedać/wcisnąć czy cos od kogoś wysępić, ale słysze go notorycznie od telemarketerów, z domokrążcami dawno juz nie maiąłm do czynienia wiec nie wiem jakich tekstów używają ale ten z przytoczonego prze z Ciebie dialogu jest MEGA NIEFORTUNNY w kontekście sytuacji dlatego ciezko to odebrac inaczej niż anegdotkę  :P

#170 Le Pentrec

Le Pentrec

Napisano 21 wrzesień 2020 - 12:51

"mogę zająć chwilę?" - to tekst, który często słyszę jak dzwonią do mnie telemarketerzy z jakąś ofertą "nie do odrzucenia". Nie wiem czy tego zwrotu rzeczywiscie są uczeni na szkoleniach czy tak sami z siebie, bo jak dla mnie ten tekst to strzał w stopę jesli chce sie komuś coś sprzedać/wcisnąć czy cos od kogoś wysępić, ale słysze go notorycznie od telemarketerów, z domokrążcami dawno juz nie maiąłm do czynienia wiec nie wiem jakich tekstów używają ale ten z przytoczonego prze z Ciebie dialogu jest MEGA NIEFORTUNNY w kontekście sytuacji dlatego ciezko to odebrac inaczej niż anegdotkę  :P

Więc dobrze że nie używam takich tekstów. Użył ich autor wpisu na spotted, nie ja. Co więcej, nigdzie nie stwierdziłem żebym używał tego typu wyrażeń.

#171 ohnowow

ohnowow
  • Imię:W

Napisano 21 wrzesień 2020 - 20:39

Bilans dnia na plus - co prawda nie udało mi się wstać tak wcześnie jak chciałam (niemożność zaśnięcia w nocy zamknęła mi drzwi do bycia rannym ptaszkiem), ale spacer-trening był (16km), kompulsywne jedzenie dało mi spokój, wylazlam dziś ze swojej depresyjnej skorupy oczekującej niczego ponad beznadziejność, co pozwoliło mi zrobić krok naprzód względem ewentualnej kariery (w końcu). Gdybym jeszcze zrobiła jakieś brzuszki, przysiady i deski to byłoby super, ale w sumie może tej jeden dzień bez tego też się przyda
  • Willow47 i Nann lubią to

#172 amino

amino

Napisano 21 wrzesień 2020 - 21:12

jak rozumiem to wszystko to jeszcze jedną nogą w depresji ? to ciekawa jestem jak wyglądałby Twój dzień jakbyś nie miała depresji 200w.gif?cid=ecf05e4795018c2f0708236fae7?

#173 Nann

Nann

Napisano 21 wrzesień 2020 - 21:25

Bilans dnia na plus - co prawda nie udało mi się wstać tak wcześnie jak chciałam (niemożność zaśnięcia w nocy zamknęła mi drzwi do bycia rannym ptaszkiem), ale spacer-trening był (16km), kompulsywne jedzenie dało mi spokój, wylazlam dziś ze swojej depresyjnej skorupy oczekującej niczego ponad beznadziejność, co pozwoliło mi zrobić krok naprzód względem ewentualnej kariery (w końcu). Gdybym jeszcze zrobiła jakieś brzuszki, przysiady i deski to byłoby super, ale w sumie może tej jeden dzień bez tego też się przyda

Oj jak ja Ciebie rozumiem.. 

Oj jak ja Ciebie rozumiem.. 

• ohnowow lubi to

#174 ohnowow

ohnowow
  • Imię:W

Napisano 22 wrzesień 2020 - 05:24

jak rozumiem to wszystko to jeszcze jedną nogą w depresji ? to ciekawa jestem jak wyglądałby Twój dzień jakbyś nie miała depresji 200w.gif?cid=ecf05e4795018c2f0708236fae7?

Pierwszy taki jaśniejszy dzień od marca, możliwe, że gdybym zdała prawko wczoraj to bym się z tego faktu rzeczywiście ucieszyła (w odróżnieniu od dnia, w którym faktycznie miało to miejsce). A gdyby nie ta depresyjna niemoc? Och, dziewczyno! Byłabym w zupełnie innym miejscu swojego życia i właśnie wysiadalabym w szpilkach ze swojego biało-czerwonego citroena C3, jak rasowa businesswoman :D :P
  • beatkaok, amino i WhiteBlankPage lubią to

#175 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 22 wrzesień 2020 - 11:27

Zasnęłam o 5 nad ranem, wstałam o 8. Dobrze, że mąż wyszykował młodego do szkoły. Kręgosłup mi pęka, żołądek na ścisku ale już mogę pić. Powtarzam sobie, że ludzie to ludzie i mam się nauczyć odcinać od toksyków. Niestety niektórzy na pierwszy rzut oka a nawet na drugi i trzeci wydają się przyjaźnie nastawieni. ich prawdziwa twarz wychodzi dopiero po jakimś czasie. Przyjdzie taki dzień, że nie zapłacę za to tak wysokiej ceny. Po prostu strząsnę z ramion i pójdę dalej. Oby......

Na poprawę nastroju astronomiczna jesień zaświeciła pięknym słoneczkiem :)

jesie%C5%84-jesienne-li%C5%9Bcie-i-dziew

Życzę Wam takiej radości jak u tej dziewczynki :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#176 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik
  • Imię:Magda

Napisano 22 wrzesień 2020 - 18:31

To prawda że tekst fatalny, jacyś kiepscy ci telemarketerzy byli, bo zwykle na szkoleniach w callcenter'ach przeróżnych już na wstępie zabraniają kategorycznie używania takich stwierdzeń, bo to wciskanie klientowi w dłoń argumentu do bycia spławionym.

#177 Nann

Nann

Napisano 22 wrzesień 2020 - 18:56

Oprocz jednego akcentu, przyjemnie.

#178 amino

amino

Napisano 22 wrzesień 2020 - 22:26

To prawda że tekst fatalny, jacyś kiepscy ci telemarketerzy byli, bo zwykle na szkoleniach w callcenter'ach przeróżnych już na wstępie zabraniają kategorycznie używania takich stwierdzeń, bo to wciskanie klientowi w dłoń argumentu do bycia spławionym.

Z czego ja zawsze skwapliwie korzystam 200w.gif?cid=ecf05e47f00392584ab60112bc7

• SmacznyKeksik lubi to