Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

moje plany artystyczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 27 sierpień 2020 - 17:54

nie wiem czy odpowiedni dział forum wybrałem.. ale myślałem o tym od dawna by wam przedstawić moje plany co zamierzam nagrać/napisać

i cóż...

moje plany są takie:

z albumów to:

2020:

95-25 (od 2012 do obecnego roku pisałem - będzie 11 kawałków opowiadających o moim życiu - nagram w obecnym roku - nagram do listopada)

4 Lata po 2016 (sierpień obecnego roku pisałem - 4 kawałki - nagram chyba w październiku)

Wersy Pisane Życiem (2019-2020 - pisałem - nagram do grudnia - będzie 25 kawałków - nawiązanie do mojego wieku bo w październiku kończę 25 lat)

2021:

Na Nowo (2017-2020 - pisałem nagram w 2021 - będzie 17 utworów)
Moja Droga Przez Cierpienie Do Zbawienia (pisałem od 2012 do 2016 + dopiszę jeszcze 4 kawałki w tym roku jeszcze)

beat tape'y i tutaj cóż obecny rok.. daje sobie spokój ale od 2021 roku.. zaskoczę was będzie około 170 bitów..

i tak:
Vape Tape vol.1 (50 bitów)
Rats&Rabbits vol.1 (50 bitów)
Jazzowo i Klasycznie vol. 4 (20 bitów)
Relax Tape vol. 4: Radio Cafee (16 bitów)
Psychodelic Tapes Vol.2 (10 bitów)

Romantic Tapes (10 bitów)

3Mo-x-7raPWorld vol.2 (10 bitów)

z kolei opowiadania to tak...

próbuje odzyskać bo kolega z innego forum na jego serwerze ma moje opowiadanie..  a forum padło przez RODO
ale wstępny plan to dokończenie mojej autobiografii w formie bardziej pamiętnika który będę rozwijać poszczególnymi

wpisami przez x lat.... potem dalej poza pamiętnikiem w planie mam:

Ci Co Mieli Gorzej... (opowiadanie o 3 osobach bardzo doświadczonych fabuła w całości wymyślona ale będą nawiązania

do mnie bo będzie tam fikcyjna wersja mojej postaci)

dalej...

cóż planuje napisać opowiadanie o antyutopijnej rzeczywistości (dopiero plan)

oraz

drugi Tomik wierszy tylko takich bardziej humorystycznych niż obecne.

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 27 sierpień 2020 - 17:54

• Wisienka770330 lubi to

#2 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 27 sierpień 2020 - 19:41

@ Speedy95 z całego serca wspieram Cię w Twoich planach. I pamiętaj proszę że każdy talent to dar od Boga i jesteś szczęściarzem że możesz robić co kochasz. Pasja to coś pięknego.

#3 Speedy95

Speedy95

Napisano 28 sierpień 2020 - 03:03

@ Speedy95 z całego serca wspieram Cię w Twoich planach. I pamiętaj proszę że każdy talent to dar od Boga i jesteś szczęściarzem że możesz robić co kochasz. Pasja to coś pięknego.

nie wiem czy mam jakiś talent no bo nie wierzę zbytnio w siebie.

#4 Atropos

Atropos

Napisano 28 sierpień 2020 - 20:32

Fajnie, że masz taki plan :) Trzymam kciuki i życzę powodzenia w jego wypełnianiu!

No i oczywiście chwal się tym, co już spełniłeś ;)

• Wisienka770330 lubi to

#5 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 28 sierpień 2020 - 20:54

@ Speedy95 zapewniam Cię że masz talent. Szczerze i z serca. I pamiętaj że to dar od Boga. A ten dar od Boga w połączeniu z ciężką pracą to recepta na szczęście, spełnianie marzeń itp. (każdy talent wymaga szlifowania, tak naprawdę całe życie się dokształcamy, z dnia na dzień stajemy jeszcze lepsi w tym co robimy - to według mnie coś pięknego coś co daje szczęście - przynajmniej mi daje) .
Każdy dzień to nowy horyzont dla artysty, możliwość stworzenia czegoś nowego lub dopracowanie czegoś co jest w trakcie pracy, tworzenia.
Niech to daje Ci ogrom sił pozytywnych. Korzystaj z tego daru od Boga i baw się tym, ciesz się tym, pracuj nad tym. Teraz w dobie internetu jest tyle możliwości dla artystów że grzechem jest z tego nie korzystać. Ja w ostatnich tygodniach dołączyłam do kilku grup dla muzyków, kontakt i wymiana doświadczeń z ludźmi którzy tworzą muzykę to coś pięknego. Do tej pory ograniczałam się głównie do YouTube i wciąż YouTube jest moją ukochaną krainą. Ale dodatkowo różne grupy muzyków pomagają jeszcze bardziej. Ja pomagam innym w kwestiach związanych z nutami, aranżami itp, mi pomagają w pracy nad wokalem. I mnóstwo innych wymian doświadczeń. Nawet znalazłam cudownego nauczyciela online do śpiewu który pomaga odblokować głos itp A w zamian za to będę uczyć jego znajomego i nawet dostane kilku uczniów ,,na tacy" do uczenia online. Póki co wszystko robię ,,po koleżeńsku" lub z rabatem 90% lub na zasadzie wymiany w ramach przyjaźni między muzykami.

#6 Speedy95

Speedy95

Napisano 28 sierpień 2020 - 21:24

@ Speedy95 zapewniam Cię że masz talent. Szczerze i z serca. I pamiętaj że to dar od Boga. A ten dar od Boga w połączeniu z ciężką pracą to recepta na szczęście, spełnianie marzeń itp. (każdy talent wymaga szlifowania, tak naprawdę całe życie się dokształcamy, z dnia na dzień stajemy jeszcze lepsi w tym co robimy - to według mnie coś pięknego coś co daje szczęście - przynajmniej mi daje) .
Każdy dzień to nowy horyzont dla artysty, możliwość stworzenia czegoś nowego lub dopracowanie czegoś co jest w trakcie pracy, tworzenia.
Niech to daje Ci ogrom sił pozytywnych. Korzystaj z tego daru od Boga i baw się tym, ciesz się tym, pracuj nad tym. Teraz w dobie internetu jest tyle możliwości dla artystów że grzechem jest z tego nie korzystać. Ja w ostatnich tygodniach dołączyłam do kilku grup dla muzyków, kontakt i wymiana doświadczeń z ludźmi którzy tworzą muzykę to coś pięknego. Do tej pory ograniczałam się głównie do YouTube i wciąż YouTube jest moją ukochaną krainą. Ale dodatkowo różne grupy muzyków pomagają jeszcze bardziej. Ja pomagam innym w kwestiach związanych z nutami, aranżami itp, mi pomagają w pracy nad wokalem. I mnóstwo innych wymian doświadczeń. Nawet znalazłam cudownego nauczyciela online do śpiewu który pomaga odblokować głos itp A w zamian za to będę uczyć jego znajomego i nawet dostane kilku uczniów ,,na tacy" do uczenia online. Póki co wszystko robię ,,po koleżeńsku" lub z rabatem 90% lub na zasadzie wymiany w ramach przyjaźni między muzykami.

takie pytanie bo mam kolegę który kupił gitarę i mogłabyś mu pomóc w nauce? co prawda mam do niego tylko numer telefoniczny i numer GG

ale jutro go się mogę spytać czy by chciał takiej pomocy jak ty byś się zgodziła na kontakt z nim.

• Wisienka770330 lubi to

#7 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 28 sierpień 2020 - 21:36

@ Speedy95 oczywiście. Chętnie pomogę. Tylko godziny ok południowe lub wieczorne wchodzą w grę. Jestem zawalona pracą do połowy września, potem będę miała też wolne przedpołudnia także każdego ucznia ,, wcisne" . Tylko kolega musi mieć Skype ze sprawną kamerką plus kabel do gitary podłączony za pośrednictwem jakiegoś głośnika lub miksera do komputera. Szczegóły na priw.

#8 Speedy95

Speedy95

Napisano 28 sierpień 2020 - 22:23

jest tylko problem że on ma akustyczną.

co do mnie moim marzeniem jest zagrać feat/koncert ze Szpaku ewentualnie Bedoesem lub Białasem bo to moja top trójka Polskiego rapu no jakbym miał robić

top piątkę to na czwartym dałbym Anatoma na piątym Tau czemu? Szpaku na pierwszym? bo ma też ciężkie przeżycia a jego nagrania to ogromnie dobry show..

i to nie jest trap ani rap tylko punk trap.. tak ja sądzę o Szpaku on robi właśnie ten gatunek.. identyczny klimat identycznie psychodeliczny..

identycznie smutny.. identycznie zbuntowany... tylko że coś kiedyś z nim zrobię artystycznego.. wątpię.. jestem zbyt słaby.. nie mam podejścia do niego nawet..

po prostu wątpię w siebie.

#9 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 28 sierpień 2020 - 22:47

@ Speedy95 do akustyka można podłączyć kabel 😃 . I do klasyka też tylko inny z takim małym mikrofonem. I do tego wystarczy mały głośnik, cokolwiek co można podłączyć do komputera. Inaczej nie ma dobrej jakości przekazu wiedzy w trakcie lekcji online. Podobnie jest z nauką śpiewania przez Skype. Mikrofon musi być podłączony za pośrednictwem miksera do komputera.
Oczywiście mogę spróbować lekcję z gitarą bez podłączenia do komputera przez kolegę ale nie mam pewności czy będę dobrze słyszeć każdy dźwięk Jego. On będzie dobrze słyszał mnie bo ja się podłączę przez mikser do komputera i będzie też dobrze widzieć co pokazuje itp. Jakoś to ogarniemy. Pomyśle nad tym. I jutro sprawdzę to łącząc się z tatą na Skype (on na dole, ja na poddaszu 😀 ) i poproszę Go żeby cokolwiek zagrał na gitarze nie podłączonej do niczego. Zobaczę jak będę to słyszeć. Być może na początek, na pierwsze lekcje jeszcze bez trudniejszych technik taka głośność w odbiorze dźwięku mi wystarczy.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 28 sierpień 2020 - 22:54

#10 Speedy95

Speedy95

Napisano 28 sierpień 2020 - 22:54

ok dam mu w sumie link do tego wątku bo jestem zmęczony dzisiaj bardzo.

#11 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 28 sierpień 2020 - 22:56

@ Speedy95 lepiej jak wstaniesz wyślij mu to na priw czy jak się kontaktujecie lub podaj mu moje namiary tylko nie tu broń Boże 😉 . Dobranoc

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 28 sierpień 2020 - 22:56

#12 Speedy95

Speedy95

Napisano 28 sierpień 2020 - 22:57

ech przepraszam wysłałem.. zresztą on też ma zaburzenia jak my mu dolega nerwica oraz problemy ze wzrokiem..

zresztą to nie osoba z naszego regionu.. tylko on jest z centrum Polski.. więc nie masz co się o nic martwić..

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 28 sierpień 2020 - 22:58

#13 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 28 sierpień 2020 - 23:00

@ Speedy95 ok . Tylko wystraszyłam się że tu podasz mój nr tel czy maila. Dostałam prawie ataku paniki 😀. Idź odpocząć. A ja pogram do ok 3 .

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 28 sierpień 2020 - 23:01