Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę o nim zapomnieć

miłość związek cierpienie złamane serce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yarbb

Yarbb
  • Imię:Krystian

Napisano 05 styczeń 2021 - 18:24

@Bluette Czasem niestety nic się nie musi wydarzyć, a dzieje się tak dużo, że wpadamy w to w najmniej odpowiednim momencie.. Taka trochę rosyjska ruletka..

#22 Adrialn

Adrialn

Napisano 20 styczeń 2021 - 17:24

@RockAga Zmagałem się 7 lat po tym jak okazało się, że miłość nie zawsze da się zrealizować mimo tego że obie strony tego chciały. 7 lat bólu, łez do poduszki, udawania przed wszystkimi że jest dobrze. Przepłaciłem to depresją z której powoli się dźwigam. Nie dopuść do tego abyś straciła wszystko. Zdrowie, uśmiech, nadzieję. Przyjdzie czas , że osiągniesz może jeszcze coś lepszego. Pozdrawiam
  • RockAga lubi to

#23 RockAga

RockAga
  • Imię:Aga

Napisano 20 styczeń 2021 - 18:17

Na ten czas jestem bardzo głęboko...nie wiem.,kiedy wyplyne na powierzchnię...

#24 Adrialn

Adrialn

Napisano 20 styczeń 2021 - 18:58

@RockAga
Miłość i rozsądek nie zawsze idą w parze. Wiem, że to trudne. Łatwiej mi o tym pisać gdy mam to już za sobą. Jednak jeśli nie znajdziesz punktu odbicia będziesz pokiwała w dół. Po równi pochyłej i możesz nie zauważyć że tego Twój umysł nie znosi. Tęsknisz za miłością która teraz daje Tobie cierpienie,tęsknisz za miłością która na ten moment Ciebie niszczy. Czy dalej chcesz mieć taką miłość. Może rozmyślasz, że to była prawdziwa i jedyna miłość. Jeśli tak to tkwisz w błędzie. Miłość nie zna dnia ani godziny. Życzę Tobie odwagi aby pokonać to wszystko z jak najmniejszym szwankiem dla Ciebie. Uśmiechnij się
  • RockAga lubi to