Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

nieco o mnie...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 zaratustra

zaratustra

Napisano 12 sierpień 2020 - 23:36

Cześć wszystkim... wszystkim, którzy to przeczytają i tym, którym nie będzie się chciało...

Kiedyś już tu byłem (tzn. na tym forum), ale z jakiegoś powodu przestałem bywać. Wolę nie szukać tego co wtedy pisałem, bo byłem w innej sytuacji, na innym etapie życia...

Jestem stary (lekkawo po 40-stce)... Mam żonę, kochane dziecko... (w chwili pisania tamtych rzeczy z wcześniejszego pobytu na tym forum byłem sam i mi ta samotność bardzo doskwierała)... w sumie to nie wiem czy się nie za bardzo odsłaniam, nie chciałbym żeby moja żona przeczytała to co teraz tutaj napiszę... Coraz częściej myślę o tym, że jestem kimś bez znaczenia, kims komu tylko przypadkiem sie poszczescilo, ze mam zone, dziecko... dom... a kiedy strace ta moja prace, dzieki ktorej moge konserwowac moje odrealnienie (pracuje na uczelni, jestem wykladowca)... i kiedy bede musial walczyc o byt "naprawde"... to zwyczajnie nie dam sobie rady ze swoim wycofaniem, niechecia do ludzi... strachem przed nimi... i wrezcie z moim nieudacznictwem, ktory praca na uczelni jeszcze poteguje (co ja umiem zrobic praktycznego? nic... :()

Nie mam komu o tym powiedziec... stad to moje smecenie... dzis przyszedl smutek no i jakos tak odszukalem to miejsce...

Myslalem co moglbym jeszcze tutaj napisac... ale jakos nie umiem ubrac tego w slowa... no to tyle...

• AliveAnimal lubi to
pozdrawiam, Zaratustra

#2 Moon73

Moon73

Napisano 13 sierpień 2020 - 00:46

Jestem stary (lekkawo po 40-stce)...

Jeszcze raz tak napiszesz, to zgłoszę do moderatora, że obrażasz niektórych użytkowników, wypraszam sobie  :P 

A poważniej mówiąc, na czym dokładnie polega Twój problem? Stoisz na serio przed wizją utraty pracy, czy to tylko Twoje rozmyślania co by było, gdyby?

• Wisienka770330 i d z i k a lubią to

#3 zaratustra

zaratustra

Napisano 13 sierpień 2020 - 01:00

A poważniej mówiąc, na czym dokładnie polega Twój problem? Stoisz na serio przed wizją utraty pracy, czy to tylko Twoje rozmyślania co by było, gdyby?

To moje rozwazania co by bylo gdyby... jednak utrata pracy przeze mnie jest realna (po zmianach na uczelniach zwiazanych z ustawa Gowina)... 

Ciezko mi powiedziec na czym polega moj problem... najprosciej napisac, ze czuje, ze nigdzie nie pasuje... brak mi swojego miejsca... 

• SadFrog lubi to
pozdrawiam, Zaratustra

#4 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 13 sierpień 2020 - 13:20

Na zmianę w życiu nigdy nie jest za późno. Jeśli nie radzisz sobie sam ze sobą tu gdzie jesteś to spróbuj coś zmienić. Coś małego na początek. Może możesz zmienić godziny pracy? Albo przestawić biurko w inne miejsce? 

• "beatka" i Complicated_85 lubią to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#5 Rotmistrz Salambek

Rotmistrz Salambek
  • Imię:Salambek

Napisano 28 sierpień 2020 - 20:07

CYTAT: Jestem stary (lekkawo po 40-stce)... Mam żonę, kochane dziecko... [/B}
Ja mam 51 i też kochane dziecko. Super żona też jest :-) !

CYTAT:
w sumie to nie wiem czy się nie za bardzo odsłaniam, nie chciałbym żeby moja żona przeczytała to co teraz tutaj napiszę...

Rozumiem twoje obawy

CYTAT: Coraz częściej myślę o tym, że jestem kimś bez znaczenia,.
Witaj w klubie.

CYTAT: .....ktory praca na uczelni jeszcze poteguje (co ja umiem zrobic praktycznego? nic... :()
też pracowałem na uczelni (i zdawało mi się, że jestem tylko super teoretykiem - obecnie praca na uczelniach to całkiem dobra kasa),
 ......., teraz gdzie indziej i ......... wcale się z tym dobrze nie czuję ........

CYTAT:
Nie mam komu o tym powiedziec... stad to moje smecenie...

możesz pisać do mnie - kontakt przez komórkę też mile widziany !

CYTAT:
dzis przyszedl smutek no i jakos tak odszukalem to miejsce...

myślę, że dobrze, że tu wróciłeś !

CYTAT:
Myslalem co moglbym jeszcze tutaj napisac... ale jakos nie umiem ubrac tego w slowa... no to tyle...

Pisz śmiało - podać Ci numer na komórkę?

Pozdrawiam serdecznie

CYTUJĘ
Jeszcze raz tak napiszesz, to zgłoszę do moderatora, że obrażasz niektórych użytkowników, wypraszam sobie  :P

To miał być żart ?  <_<  Zakładam że tak - jeśli tak to bardzo nie udany  :blink:  (mówiąc bardzo delikatnie i dyplomatycznie) ! <_<

Użytkownik Rotmistrz Salambek edytował ten post 28 sierpień 2020 - 20:07

• Tawak lubi to

#6 Nann

Nann

Napisano 29 sierpień 2020 - 08:04

Witaj. Tez zawsze mysle, ze wszystko osiagnelam "fartem".

#7 SadFrog

SadFrog

Napisano 29 sierpień 2020 - 09:15

Witaj. Różnie toczą się nasze losy, ale znajdziesz tu sporo osób, które zmagają się z podobnymi problemami

Btw fajny nick, Zaratustra.  Klimatyczny, kojarzy mi się z pewną książką. Niech zgadnę, wykładasz filozofię może?

• Willow47 i Nann lubią to

#8 Moon73

Moon73

Napisano 29 sierpień 2020 - 21:40

CYTUJĘ

To miał być żart ?  <_<  Zakładam że tak - jeśli tak to bardzo nie udany  :blink:  (mówiąc bardzo delikatnie i dyplomatycznie) ! <_<

Tak, to miał byc żart, nie rozumiesz po prostu ironii? Gość pisze, że po czterdziestce jest stary. Ty masz 51. Czujesz się stary?

Użytkownik Moon73 edytował ten post 29 sierpień 2020 - 21:41

#9 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 29 sierpień 2020 - 21:59

Ale by było fajnie mieć znowu 40 lat.....

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#10 zaratustra

zaratustra

Napisano 04 wrzesień 2020 - 22:29

Witaj. Różnie toczą się nasze losy, ale znajdziesz tu sporo osób, które zmagają się z podobnymi problemami

Btw fajny nick, Zaratustra.  Klimatyczny, kojarzy mi się z pewną książką. Niech zgadnę, wykładasz filozofię może?

Nie, nie filozofie

CYTAT: Jestem stary (lekkawo po 40-stce)... Mam żonę, kochane dziecko... [/B}
Ja mam 51 i też kochane dziecko. Super żona też jest :-) !

CYTAT:
w sumie to nie wiem czy się nie za bardzo odsłaniam, nie chciałbym żeby moja żona przeczytała to co teraz tutaj napiszę...

Rozumiem twoje obawy

CYTAT: Coraz częściej myślę o tym, że jestem kimś bez znaczenia,.
Witaj w klubie.

CYTAT: .....ktory praca na uczelni jeszcze poteguje (co ja umiem zrobic praktycznego? nic... :()
też pracowałem na uczelni (i zdawało mi się, że jestem tylko super teoretykiem - obecnie praca na uczelniach to całkiem dobra kasa),
 ......., teraz gdzie indziej i ......... wcale się z tym dobrze nie czuję ........

CYTAT:
Nie mam komu o tym powiedziec... stad to moje smecenie...

możesz pisać do mnie - kontakt przez komórkę też mile widziany !

CYTAT:
dzis przyszedl smutek no i jakos tak odszukalem to miejsce...

myślę, że dobrze, że tu wróciłeś !

CYTAT:

Pisz śmiało - podać Ci numer na komórkę?

Pozdrawiam serdecznie

CYTUJĘ

Dzieki za odpowiedz. Nie zauwazylem, ze ktos cos pisuje pod moim postem... Jakos z rzadka zagladam ostatnio do netu... Wieczorem jestem taki zmeczony, ze ide spac...

pozdrawiam, Zaratustra