Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Lubię wracać tam gdzie byłam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ohnowow

ohnowow
  • Imię:W

Napisano 16 lipiec 2020 - 18:03

Dzień dobry wszystkim.

Nie było mnie na tym forum przez mniej więcej 4 lata. Wracam, ponieważ poprzednim razem poczucie przynależności do tej grupy przyniosło mi ulgę. Znalazłam wtedy pewnego rodzaju spokój i siłę, by iść do przodu. 

Przez te 4 lata wciąż goniły mnie moje wewnętrzne demony, czasem były bardzo blisko by mnie dopaść, czasem dzielił mnie od nich bezpieczny dystans. Wciąż gdzieś tam były, ale czułam się bezpiecznie. Niestety od blisko 3-4 miesięcy znów czuję zbliżający się mrok. Wiem, że niedługo może on ogarnąć mnie całkowicie, że powoli acz nieubłaganie zacznę w nim znikać. Nie chcę do tego dopuścić, więc wracam tutaj - do miejsca, które mi pomogło. Nie piszę już tak fajnie jak wtedy, nie jestem taką samą osobą jak wtedy. Ale nadal jeszcze jestem.

Takie oto ponowne powitanie, życzę Wam wszystkim odnalezienia pogody ducha, trzymajcie się  :).

• beatkaok i Complicated_85 lubią to

#2 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano 16 lipiec 2020 - 18:42

Witaj ponownie :)
  • ohnowow lubi to

#3 doomer

doomer
  • Imię:p

Napisano 16 lipiec 2020 - 21:25

Dzień dobry wszystkim.

Nie było mnie na tym forum przez mniej więcej 4 lata. Wracam, ponieważ poprzednim razem poczucie przynależności do tej grupy przyniosło mi ulgę. Znalazłam wtedy pewnego rodzaju spokój i siłę, by iść do przodu. 

Przez te 4 lata wciąż goniły mnie moje wewnętrzne demony, czasem były bardzo blisko by mnie dopaść, czasem dzielił mnie od nich bezpieczny dystans. Wciąż gdzieś tam były, ale czułam się bezpiecznie. Niestety od blisko 3-4 miesięcy znów czuję zbliżający się mrok. Wiem, że niedługo może on ogarnąć mnie całkowicie, że powoli acz nieubłaganie zacznę w nim znikać. Nie chcę do tego dopuścić, więc wracam tutaj - do miejsca, które mi pomogło. Nie piszę już tak fajnie jak wtedy, nie jestem taką samą osobą jak wtedy. Ale nadal jeszcze jestem.

Takie oto ponowne powitanie, życzę Wam wszystkim odnalezienia pogody ducha, trzymajcie się  :).

Chyba prędzej czy później większość osób, które tutaj przyszły a potem odeszły, wraca tutaj. Przykład: ja. Pozdro i oby te goniące cię demony jednak cię nie dopadły.

Użytkownik doomer edytował ten post 16 lipiec 2020 - 21:26

• ohnowow lubi to

#4 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 17 lipiec 2020 - 19:19

Witaj :)

• ohnowow lubi to
Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#5 ohnowow

ohnowow
  • Imię:W

Napisano 17 lipiec 2020 - 19:35

Chyba prędzej czy później większość osób, które tutaj przyszły a potem odeszły, wraca tutaj. Przykład: ja. Pozdro i oby te goniące cię demony jednak cię nie dopadły.

Dzięki  ;)  z pewnością coś jest na rzeczy z tym wracaniem, ale w sumie...przynajmniej jest gdzie wrócić 

#6 SadFrog

SadFrog

Napisano 01 sierpień 2020 - 17:30

Witaj, @ohnonow

Wiesz, moja koleżanka i dwóch kolegów tak mają z FB - raz to kasują konta jak depre ich dociśnie mocno, potem wracają, potem znowu.... no i jeszcze paru innych ludzi, których kojarzę z sieci (np. jeden świetny publicysta i filozof młodego pokolenia - znajomi archiwizują jego teksty, żeby nie przepadły na amen, bo autor nigdzie nie zapisuje kopii)

W sumie nawet teraz pomyślałem sobie, że na takiej podstawie - kasowania i ponownego zakładania kont na forach lub na FB - ktoś mógłby nawet napisać algorytm, typujący ludzi z depresją i pokrewnymi problemami.
Inna sprawa, czy taki algorytm chciałbym zobaczyć, i czy byłby on spożytkowany w dobry sposób... 

Użytkownik PepeTheFrog edytował ten post 01 sierpień 2020 - 18:32

• ohnowow lubi to