Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

nevermore!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 quoththeraven

quoththeraven

Napisano 17 czerwiec 2020 - 14:53

Witam... załóżmy, że jestem Krukiem (jak widać mam fioła na punkcie Poego). Mam 24 lata. Z problemami natury psychicznej zmagam się od 15 roku życia.

Nie będę rozpisywać się na temat swojej choroby, wszystko wyjdzie w praniu. Niestety moja przypadłość powoduje, że jestem stałą bywalczynią szpitali psychiatrycznych. 

Ogólnie ostatnio było trochę gorzej, ale powoli wychodzę z dołka i otrzepuję się z resztek godności. Groził mi szpital, ale podniosłam się i chyba obejdzie się bez hospitalizacji. Można powiedzieć, że nastąpił wielki przełom (pozytywny) w moim życiu i zarejestrowałam się, by głosić dobrą nowinę. Bo po co być złej myśli, jak można być dobrej?

No, to chyba tyle ode mnie. Trzymajcie się i pozdrawiam.  B)

• Wisienka770330 lubi to

#2 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 17 czerwiec 2020 - 15:48

Cześć męczy ciebie trauma poszpitalna? bo ja też to przechodzę jest ciężko bo nerwy napięte jak gumka recepturka na maksymalnym rozszerzeniu niestety

nie raz.

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 17 czerwiec 2020 - 15:48

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#3 quoththeraven

quoththeraven

Napisano 17 czerwiec 2020 - 17:22

@Speedy95 nie, ja nie mam żadnej traumy związanej ze szpitalem. 

#4 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 17 czerwiec 2020 - 17:32

Witaj na forum. Dobrze przeczytać powitalnego posta, od którego wieje pozytywna energia. Rozgość się i rozejrzyj. I pisz śmiało :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#5 anche

anche

Napisano 17 czerwiec 2020 - 23:47

Cześć kruku, lubię kruki :)
Po co być złej myśli, jak można być dobrej? No właśnie. Jak pięknie jest tak żyć, jak pięknie obserwować ludzi, którzy tak żyją. Nie każdy ma tak naturalnie, ja cały czas nad tym pracuję, ale idzie mi coraz lepiej. Czasem gorzej. Ale na ogól lepiej heh

A Tobie jak idzie?

• d z i k a lubi to

.... ?

#6 quoththeraven

quoththeraven

Napisano 18 czerwiec 2020 - 20:58

@Willow47witaj :)

@ancheliczą się chęci z czasem będzie łatwiej :)  ja przeszłam długą i wyboistą drogę, wiele razy się potykałam i potykać będę, ale staram się trzymać w pionie, nieraz pewnie jeszcze po uszy będę brodzić w bagnie ale nauczyłam się nie poddawać. Jak to Sylvia Plath pisała "Can you understand? Someone, somewhere, can you understand me a little, love me a little? For all my despair, for all my ideals, for all that - I love life. But it is hard, and I have so much - so very much to learn." ;) 

• anche, Willow47 i d z i k a lubią to

#7 Gość_lilith_o_fire_*

Gość_lilith_o_fire_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2020 - 18:29

@quoththeraven , cześć :)

#8 Moniko02

Moniko02
  • Gadu-Gadu:47147715
  • Imię:Monika

Napisano 19 czerwiec 2020 - 18:38

@quoththeraven witaj na forum :) 

Miło Ciebie poznać Kruku :D powiem ci, że też byłam hospitalizowana i wiem jak to jest. jednak obowiązywał by ciebie już teraz oddział dla dorosłych - miej to na uwadze. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wyjdziesz na prostą. 

Trzymam kciuki!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych