Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

przepraszam że piszę...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Speedy95

Speedy95
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2020 - 00:00

przepraszam jestem wam i temu forum zbędny... myślę by zamknąć się w sobie... i więcej nie pisać...

nie wiem czy to zrobię... mam tylko takie myśli... nie myślę by sobie coś zrobić... jedynie by zamilknąć...

też w realnym świecie... przepraszam... jestem świnią nie człowiekiem... bo wszystkim wokół tylko szkodzę...

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 09 czerwiec 2020 - 00:02

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#2 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 09 czerwiec 2020 - 00:12

@Speedy95 milczenie szkodzi..
Sama co jakiś czas popełniam ten błąd i zamykam się w sobie gdy odczuwam że tak muszę i nie chce w swoim przekonaniu zawracać głowy innym sobą. Mam to zbyt głęboko wpojone w głowę przez kogoś z rodziny... Nie umiem też bez późniejszych wyrzutów sumienia prosić przyjaciół o wsparcie, tylko nieliczni potrafią te momenty u mnie wyczuć i dotrzeć do mnie rozmową żebym się otworzyła. Jedna osoba w szczególności ma anielską cierpliwość do mnie i jednocześnie potrafi mnie otworzyć z niejednego mojego dołka.
I ta osoba cały czas mnie uczy że milczenie duszenie w sobie czegoś SZKODZI i ma anielska cierpliwość mi to powtarzać do znudzenia.
A milczę gdy jest źle i wstydzę się przyznać że coś się wydarzyło znowu.
Michu nie zamykaj się w sobie.
  • SmacznyKeksik lubi to

#3 Speedy95

Speedy95

Napisano 09 czerwiec 2020 - 00:53

nie potrafię wszystkich krzywdzę wszystkim szkodzę tobie też, Lianie też, wszystkim zaszkodziłem nawet mamie szkodzę wszystkim wokół szwagier

miał racje że mnie pobił mógł mnie jeszcze poturbować kolega tak samo zostawiłem go wtedy w szpitalu miał racje że mnie potem zgwałcił należało mi się

wszystko co zrobił należało mi się w szkole też to wszystko należało mi się wszystko co złe należało mi się powinienem być bitym powinno mnie się

wychłostać powinienem być bitym i cierpieć nie by odejść ale cierpieć bo jestem najgorszym człowiekiem na świecie pospolitym chamem, prostakiem,

nie żadnym mężczyzną tylko zwykłym człowiekiem który nie jest żadnym mężczyzną nie ma we mnie żadnej męskości, nie ma dobra,

jestem egocentrykiem, egoistą, psycholem, pajacem, głupkiem który cudem zdał liceum, nie mam żadnego talentu, nic nie potrafię,

nic nigdy nie potrafiłem, nie wiem po co się modlę.. Bóg na mnie nie zasługuje nikt na mnie nie zasługuje...

i nie nie zamierzam sobie nic robić bo nie chcę mamie fundować dodatkowych łez.

#4 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 09 czerwiec 2020 - 01:20

@Speedy95 wyjaśniłam Ci dlaczego odmówiłam Ci rozmowy. Asertywność nie jest moją mocną stroną, nie umiem mówić ,, nie" i rzadko to robię. Nie zawsze jestem w stanie udźwignąć problemy innych a zwłaszcza gdy sama mam gorsze dni staram się nie brać na siebie zbyt wiele dodatkowo.
I wyjaśniłam też czego się obawiam.
Nie krzywdzisz mnie i nikogo.
Talenty posiadasz podobnie jak ja choćby muzyczne. Nie oceniaj siebie tak surowo (też tak czynię w stosunku do siebie samej) bo to szkodzi.
P.s. Nie wiem czy próbowałeś też kontaktu sms ale ja od kilku dni nie mam dostępu do swojej karty sim i nie mogę odbierać telefonu czy czytać smsów. Można się ze mną kontaktować tylko przez maile czy pocztę forum. Przynajmniej najbliższe dni.
A teraz spróbuj zasnąć jak ja zamierzam. Wszystko będzie dobrze.
  • molenka lubi to

#5 Sebastian89

Sebastian89
  • Gadu-Gadu:13091222
  • Imię:Nikt

Napisano 09 czerwiec 2020 - 07:34

będzie dobrze...

• d z i k a lubi to

#6 Speedy95

Speedy95

Napisano 09 czerwiec 2020 - 21:43

pół dnia przespałem..

#7 anche

anche

Napisano 10 czerwiec 2020 - 00:15

Dobrze się wyspać, zwłaszcza po wyczerpujących dniach. 

.... ?

#8 Speedy95

Speedy95

Napisano 10 czerwiec 2020 - 01:41

ale nic mi nie grozi? bo wpadłem w jakąś paranoje mam myśli że coś się stanie że będę aresztowany, że trafię do psychiatryka boję się..

przez to mam myśli by nic już nie pisać żeby zamknąć gębę na wieki, żeby nic więcej nie mówić bo boję się i innych i siebie i w ogóle całego świata..

bo mam silne nerwy wszystko mnie stresuje, jestem przemęczony, brak mi sił - nie mam na nic siły.. boję się szpitala bo mam traumy a do lekarzy stamtąd

szczerze? czuję niechęć i mój stosunek do szpitali nie zmieni się w tym tysiącleciu na zawsze będę taki zimny oraz oziębły do personelu szpitala nigdy

nie będę już dla nich miły nawet do terapeutki szpitalnej i wiecie co ja bym im na wejściu powiedział? że nie zrozumieją mnie bo nie mają ułamka moich

przeżyć a swoją wiedzę mają tylko z książek do których ja może i nie zaglądałem ale nie jestem taki jak klasyczny przypadek z ich książek

sprzed 40 czy 30 lat gdy psychiatria raczkowała i każdemu na powitanie dawało się chlorprothixen który tylko zamula ewentualnie xanax lub

inne benzo albo relanium które tylko robi z człowieka chodzące zombi a oni są reliktem przeszłości który zastąpiliby młodzi ale oni mają wyższe ambicje.

no i wiecie co? nic mnie nie cieszy nawet przesyłki które odbieram bo nie wiem co będzie dzisiaj, jutro, pojutrze - pomimo że mi się powodzi

boję się że korona - czyli wolność - mi z głowy spadnie.

bo serio wolność mam za swoją koronę póki wolny to dobrze się czuję, jedynie mam lęki i jestem zestresowany bo czuję się jak zwierzę pod lupą kogoś kto na mnie poluje

a kim jest ta osoba? ci którzy chcą bym tam trafił.

no i jakbym nie to byłoby pięknie serio ale nie wiem czy będzie pięknie, bo boję się że ta korona pęknie i się rozbije przez kogokolwiek.

bo nie potrzebuje szpitala tylko jakiegoś złotego środka na te lęki i stres i smutek oraz przeżycia które wracają w formie flashbacków i myśli że to wróci nagle.

no i wiecie co? co dzień się boję tak naprawdę codziennie jest mi źle bo boję się o siebie tak naprawdę codziennie się boję.

no i te krzesło czy klawisz który kupiłem na którym będę mógł grać to mnie nie cieszą bo boję się czy tego nie stracę nawet premixy które będę mieć mnie nie cieszą.