Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

dzięki serdeczne!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Speedy95

Speedy95

Szczur lądowy...

• Bywalec
  • 4958 postów
  • Imię:Michał

Napisano 14 maj 2020 - 18:43

wiecie co? dzięki wam serdeczne za pomoc... zniechęciliście mnie do tego forum nie chcę więcej tutaj pisać!

sam sobie dam radę! nawet płacząc całymi dniami bo szczerze? nie mam myśli samobójczych mam jedynie strach

o swoją przyszłość tak silny że przez to jestem tak znerwicowany taka prawda i inna sprawa boję się ludzi

oraz boję się o siebie i boję się szpitali które mnie tylko doprowadziły do gorszego stanu.

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#2 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4448 postów

Napisano 14 maj 2020 - 18:44

@Speedy95 większość z nas stara się z Tobą rozmawiać i Cię zrozumieć. Reagujesz bardzo emocjonalnie na wszystkie próby. Dopytujemy o wszystko po to, by mieć szerszy obraz tego.
Ciężko jest ponoć komuś, kto wszystko neguje.
  • hawwa i Spectrum lubią to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#3 Speedy95

Speedy95

Szczur lądowy...

• Bywalec
  • 4958 postów

Napisano 14 maj 2020 - 18:48

to co? mam pójść do miejsca które mnie tylko zniszczyło proszę ciebie @WhiteBlankPage przeczytaj mój e-book to zobaczysz co przeżyłem

no i się nie zdziwisz wcale dlaczego jestem jaki jestem oto link: https://drive.google...tsq9gS96UQIhJdW

ja tym czasem nie wiem czy będę tutaj pisać konto zostawię jakby mi się odwidziało bo czasem tak jest bo jestem jaki jestem niestety

a i szczerze? po co szpital komuś takiemu który nawet nie myśli o tym by odejść tylko bardziej boi się śmierci? bo boję się jej.

#4 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 4620 postów

Napisano 14 maj 2020 - 18:52

to co? mam pójść do miejsca które mnie tylko zniszczyło proszę ciebie @WhiteBlankPage przeczytaj mój e-book to zobaczysz co przeżyłem

no i się nie zdziwisz wcale dlaczego jestem jaki jestem oto link: https://drive.google...tsq9gS96UQIhJdW

ja tym czasem nie wiem czy będę tutaj pisać konto zostawię jakby mi się odwidziało bo czasem tak jest bo jestem jaki jestem niestety

a i szczerze? po co szpital komuś takiemu który nawet nie myśli o tym by odejść tylko bardziej boi się śmierci? bo boję się jej.

to może warto zmienić terapeutę 

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#5 Speedy95

Speedy95

Szczur lądowy...

• Bywalec
  • 4958 postów

Napisano 14 maj 2020 - 18:55

ja po prostu myślę by żyć a nie tylko przeżyć by poprawić jakość swojego życia a terapeuty sorry nie mam mam tylko zwykłą psycholog bez dyplomu

zmieniać nie będę bo szczerze? ja jej powiedziałem o wszystkim i ona nawet mówiła bym zapomniał o tym co ona mi proponowała ale cóż mam

gorsze dni i wszystko przeżywam okropnie nie wiem co i jak mam zrobić na psychoterapeutę serio poczekam rok/2 lata i to wprawia mnie w gorszy stan.

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 14 maj 2020 - 18:57

#6 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 4620 postów

Napisano 14 maj 2020 - 18:57

ja po prostu myślę by żyć a nie tylko przeżyć by poprawić jakoś swojego życia a terapeuty sorry nie mam mam tylko zwykłą psycholog bez dyplomu

zmieniać nie będę bo szczerze? ja jej powiedziałem o wszystkim i ona nawet mówiła bym zapomniał o tym co ona mi proponowała ale cóż mam

gorsze dni i wszystko przeżywam okropnie nie wiem co i jak mam zrobić na psychoterapeutę serio poczekam rok/2 lata i to wprawia mnie w gorszy stan.

to może poszukaj terapeuty są teraz online nawet terapie tak jak ja mam obecnie... Mi moja pomaga zrozumieć świat i ludzi oraz moje błędy oraz uporać się z przeszłością

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#7 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4448 postów

Napisano 14 maj 2020 - 18:57

@Speedy95 nie wiem czy psycholog może wykonywać swój zawód bez dyplomu (masz na myśli uprawnienia, tak?).

Przykro mi, że masz takie doświadczenia z terapia, mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni i trafisz na kogoś, kto faktycznie będzie Ci w stanie pomóc.
  • hawwa lubi to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#8 Speedy95

Speedy95

Szczur lądowy...

• Bywalec
  • 4958 postów

Napisano 14 maj 2020 - 19:08

móc może jak jest zwykłym psychologiem bo jest psycholog dyplomowany czyli psycholog terapeuta jest psycholog bez dyplomu czyli zwykły psycholog

jest jeszcze psycholog kliniczny czyli psycholog z dyplomem uprawniającym robienie badań klinicznych czyli np. sprawdzanie ilorazu inteligencji.

ok w sumie zostaję xD wiem mam tysiąc myśli na raz ale tak to jest ze mną już że raz myślę by skądś wyrejestrować a raz by zostać gdzieś...

po prostu czasem muszę coś przemyśleć.

a i jeszcze jest psycholog pedagog czyli psycholog mogący pracować w szkołach.

#9 Speedy95

Speedy95

Szczur lądowy...

• Bywalec
  • 4958 postów

Napisano 15 maj 2020 - 00:00

to może poszukaj terapeuty są teraz online nawet terapie tak jak ja mam obecnie... Mi moja pomaga zrozumieć świat i ludzi oraz moje błędy oraz uporać się z przeszłością

Tak tylko czy jest terapeuta online, który oferuje pomoc w ramach NFZ? Sorry nie ma.. Za wszystko się płaci, nawet by dostać w ryj trzeba zasłużyć.

Więc sorry ale ja pieniędzy nie mam. mam brak kasy bo 40zł to nie kasa, nikt nie pomoże mi za 40zł... I co mam zrobić?

Użytkownik Speedy95 edytował ten post 15 maj 2020 - 00:01