Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jestem zdesperowana. Pomocy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adelaax

Adelaax
  • Imię:Kamila

Napisano 10 kwiecień 2020 - 00:17

Mam na imię Adela i mam 19 lat. Jestem zdiagnozowana z zaburzeniami osobowości. Chciałabym poznać kogoś nowego, żeby móc przestać się dusić. Nie chcę szukać osób na żadnych tinderach. Jestem na to zbyt zaburzona. Czy ktoś chcę się ze mną pobawić? Strasznie mi się nudzi. Jestem też z województwa śląskiego. Chciałabym mieć prawdziwego przyjaciela, ale na internetowego też nie będę narzekać...

#2 Tawak

Tawak

Napisano 10 kwiecień 2020 - 00:28

Województwo śląskie ma znaczny odsetek osób starszych, ale forum dla depresantów to chyba nienajlepsze miejsce do szukania partnera...

• Aylene lubi to

#3 Gość_Milkyway_*

Gość_Milkyway_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2020 - 14:51

Cześć ;) 

Żeby móc przestać się dusić proponuję udać się do specjalisty najszybciej po tym jak skończy się pandemia.

Każdy z nas jest w podobnej sytuacji i każdy mógłby powiedzieć że mu się nudzi. Poszukaj jakiegoś zajęcia,rozwiń swoje hobby,książke poczytaj,poćwicz etc.

Masz stwierdzone zaburzenia osobowości,to zapytaj przy najbliższej okazji czy jest szansa udać się na terapie i przepracować problem.

Porozmawiać z nim szczerze i na pewno coś doradzi.

Nie masz ochoty siedzieć na tinderze - spoko,każdy lubi inne klimaty.

Rozgość się!

• hawwa i Complicated_85 lubią to

#4 Gość_WhiteBlankPage_*

Gość_WhiteBlankPage_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2020 - 15:38

@Adelaax na jakiej zasadzie pobawić? Bo tu chyba nie zrozumiałam.

No i witaj.

#5 Adelaax

Adelaax
  • Imię:Kamila

Napisano 11 kwiecień 2020 - 17:06

Och, nie miałam noc dziwnego na myśli przez ro bawienie się xD Ze specjalistami mam już sporo doświadczenia, i jeden z aspektów mojej diagnozy to bycie chorobliwie dziecinnym. Więc chodziło mi bardziej o spędzenie razem czasu grając w jakąś grę... ^^;
Ja juz od lat siedzę sama w pokoju, raz nawet nie wychodziłam z niego praktycznie przez 2 lata, więc ta cała kwarantanna ro dla mnie nie nowość. Cały czas próbuję coś ze sobą zrobić, produktywnie spędzać czas, ale to wszystko kończy się porażką i już nie mam siły wszystko zaczynac ponownie od nowa.

#6 Gość_WhiteBlankPage_*

Gość_WhiteBlankPage_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2020 - 17:39

@Adelaax nie wychodziłas dwa lata? Masz fobie społeczna?

#7 lguy

lguy

Napisano 11 kwiecień 2020 - 17:57

W sumie ja nie wychodziłem jakieś trzy czy więcej. Po problemach w szkole średniej. I to była fobia właśnie, chociaż w domu też nie było przyjemnie się chować.

#8 Tawak

Tawak

Napisano 12 kwiecień 2020 - 20:27

@Adelaax

Masz bardzo poważny problem ze sobą, o czym świadczy też powyższy anons.

Partnera szukaj wśród osób niezaburzonych.

#9 Gość_Precelek_*

Gość_Precelek_*
  • Gość

Napisano 13 kwiecień 2020 - 15:45

@Adelaax 2 lata?? Masz 19 lat, uczysz się, pracujesz? Coś chyba robisz w życiu co stanowi dla Ciebie sens i ma znaczenie?