Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przywitanie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mayka

Mayka

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Maja

Napisano 06 marzec 2020 - 11:19

Dzień dobry wszystkim. Witam się tutaj z wiadomego powodu - depresja. Półtora tygodnia temu byłam u psychiatry i tyle też czasu biorę leki (coaxil 12,5mg).

Moja depresja nie jest chyba jakaś bardzo silna ale ogólnie brakuje mi chęci do robienia czegokolwiek, zarówno chodzi o obowiązki jak i o rzeczy przyjemne. Wiem, że powinnam wrócić do sportu, uprawiałam do wcześniej bardzo dużo ale póki co pójście na jakikolwiek trening wywołuje u mnie stres. Nie mam siły nawet się zmuszać. To tak w skrócie. Chciałam się gdzieś "zaczepić" i poznać ludzi z podobnymi odczuciami.

• molenka lubi to

#2 MartwyDuch

MartwyDuch

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 245 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 06 marzec 2020 - 11:46

Dzień dobry. Czuj się jak u siebie. A nawet lepiej. 

#3 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 4117 postów

Napisano 06 marzec 2020 - 12:06

@Mayka witaj, rozgość się :) Fajnie, że zadbałaś o siebie i poszłaś do specjalisty. 

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#4 molenka

molenka

Molly

• Administrator
  • 14034 postów

Napisano 06 marzec 2020 - 15:45

Dzień dobry wszystkim. Witam się tutaj z wiadomego powodu - depresja. Półtora tygodnia temu byłam u psychiatry i tyle też czasu biorę leki (coaxil 12,5mg).

Moja depresja nie jest chyba jakaś bardzo silna ale ogólnie brakuje mi chęci do robienia czegokolwiek, zarówno chodzi o obowiązki jak i o rzeczy przyjemne. Wiem, że powinnam wrócić do sportu, uprawiałam do wcześniej bardzo dużo ale póki co pójście na jakikolwiek trening wywołuje u mnie stres. Nie mam siły nawet się zmuszać. To tak w skrócie. Chciałam się gdzieś "zaczepić" i poznać ludzi z podobnymi odczuciami.

Nieważne, jak silna jest depresja. Ważne, by zacząć się leczyć :) Gratuluję dobrej decyzji :) Witaj na forum!

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych