Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Za co dziś jesteśmy wdzięczni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dasbotu96

Dasbotu96
  • Imię:Joanna

Napisano 26 lipiec 2021 - 18:23

Za moich kolegów z terapii.

#62 Bevier

Bevier
  • Imię:Krzysztof

Napisano 26 lipiec 2021 - 18:27

@Dasbotu96 tez lubie i doceniam terapie grupową

• Dasbotu96 lubi to

Myśli można oszukać, emocji nie.

#63 Oreganok

Oreganok
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Karim

Napisano 26 lipiec 2021 - 19:31

Dziękuję Wam. Owszem postępujący regres świadomości części forumowiczów dołuje.

Owszem ilość konstruktywnych i pożytecznych wpisów na forum jest homeopatyczna, ale…

ale mnie inspirujecie. Gdy przeczytałem wpis Pani @Saxania poświęciłem czas na internecie,

by zgłębić istotę narcyzmu  i jest to przydatna wiedza. Dzięki za zwrócenie uwagi na ten temat.

Wpisy Pana @ Bevier i Pani @Sterrennacht 

zainspirowały mnie do owocnch poszukiwań w temacie suplementów

i terapii.  Miałem założyć trzy lub cztery tłuste tematy, by im i im podobnym dopomóc., ale...

Dowiedziałem się, że Bóg nie interweniuje, gdy jego dzieci cierpią bo chce,

by ludzie, którzy cierpią mieli bodziec oraz szansę zmierzenia się z trudnościami, wykazania się inicjatywą;

by sami odkryli jak sobie i innym pomóc i by to praktykowali z własnej inicjatywy dając ujście swojej wolnej woli.

Zatem cokolwiek pomocnego odkryłem w internecie – czeka tam na Was, na Waszą inicjatywę, zaangażowanie, by sobie i innym pomóc. Byłoby niegodziwe z mojej strony, gdybym wypisywał na forum “dobre rady i wskazówki” odbierając Wam szansę z samodzielnego dojścia do nich lub samodzielnego odkrycia ich w zasobach internetu.

Ponownie dziękuję, Panu @ Bevier (także za za przypomnienie o enneagrm'ie) i  Pani @Sterrennacht, że zainspirowaliście mnie do poszukiwań i odkrycia kilku zaniedbanych przeze mnie aspektów dietetyki czy psychoterapii, a nie dzielę się z Wami moimi “okryciami”, bo ufam, że wspaniałą przygodą będzie dla Was odkrywanie sposobów na bycie zdrowszym i szczęśliwszym  a wprowadzanie zmian na lepsze stanie się Waszą pasją.

BTW –Polskojęzyczny internet jest ubogi, lecz przy angielskim na poziomie przynajmniej A2/ B1(jak u mnie) można już trochę próbować korzystać z anglojęzycznych zasobów internetu, a tam jest odpowiedź na każdy Wasz problem. Powodzenia. :)

Użytkownik Oreganok edytował ten post 26 lipiec 2021 - 19:43

----------------------------

wszystko jest możliwe.

#64 Sterrennacht

Sterrennacht
  • Imię:Nothing

Napisano 26 lipiec 2021 - 20:55

Dziękuję Wam. Owszem postępujący regres świadomości części forumowiczów dołuje.

Owszem ilość konstruktywnych i pożytecznych wpisów na forum jest homeopatyczna, ale…

ale mnie inspirujecie. Gdy przeczytałem wpis Pani @Saxania poświęciłem czas na internecie,

by zgłębić istotę narcyzmu  i jest to przydatna wiedza. Dzięki za zwrócenie uwagi na ten temat.

Wpisy Pana @ Bevier i Pani @Sterrennacht 

zainspirowały mnie do owocnch poszukiwań w temacie suplementów

i terapii.  Miałem założyć trzy lub cztery tłuste tematy, by im i im podobnym dopomóc., ale...

Dowiedziałem się, że Bóg nie interweniuje, gdy jego dzieci cierpią bo chce,

by ludzie, którzy cierpią mieli bodziec oraz szansę zmierzenia się z trudnościami, wykazania się inicjatywą;

by sami odkryli jak sobie i innym pomóc i by to praktykowali z własnej inicjatywy dając ujście swojej wolnej woli.

Zatem cokolwiek pomocnego odkryłem w internecie – czeka tam na Was, na Waszą inicjatywę, zaangażowanie, by sobie i innym pomóc. Byłoby niegodziwe z mojej strony, gdybym wypisywał na forum “dobre rady i wskazówki” odbierając Wam szansę z samodzielnego dojścia do nich lub samodzielnego odkrycia ich w zasobach internetu.

Ponownie dziękuję, Panu @ Bevier (także za za przypomnienie o enneagrm'ie) i  Pani @Sterrennacht, że zainspirowaliście mnie do poszukiwań i odkrycia kilku zaniedbanych przeze mnie aspektów dietetyki czy psychoterapii, a nie dzielę się z Wami moimi “okryciami”, bo ufam, że wspaniałą przygodą będzie dla Was odkrywanie sposobów na bycie zdrowszym i szczęśliwszym  a wprowadzanie zmian na lepsze stanie się Waszą pasją.

BTW –Polskojęzyczny internet jest ubogi, lecz przy angielskim na poziomie przynajmniej A2/ B1(jak u mnie) można już trochę próbować korzystać z anglojęzycznych zasobów internetu, a tam jest odpowiedź na każdy Wasz problem. Powodzenia. :)

Że ja niby kogoś do czegoś zainspirowałam? To zupełnie nowe doświadczenie...

#65 Oreganok

Oreganok
  • Gadu-Gadu:Przecież GG już nie działa
  • Imię:Karim

Napisano 27 lipiec 2021 - 09:44

Że ja niby kogoś do czegoś zainspirowałam? To zupełnie nowe doświadczenie...

@Sterrennacht -nie doceniasz się. Mimo uwięzienia na głębokiej prowincji wykazałaś się zainteresowaniem czymś wyższym niż disco polo i plotki o strojach kuzynek– mam na myśli Twoją fascynację VanGoghiem I to wyróżnia Cię na plus. Dlatego, gdy opisywałaś swe problemy postanowiłem się doedukować się by wesprzeć Cię w ich rozwiązaniu. Z powodu moich przemian duchowych w końcu zdecydowałem nie ingerować na forum, więc nie widać tego jak bardzo podniosłem swoje kompetencje psychologiczne zainspirowany Twoimi problemami. Dzięki.

----------------------------

wszystko jest możliwe.

#66 Nelyssa

Nelyssa
  • Imię:Karolcia :)

Napisano 04 sierpień 2021 - 14:24

Za dobry nastrój :)

Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle

Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś

Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać

#67 Daria_xs

Daria_xs
  • Imię:Daria

Napisano 13 październik 2021 - 11:34

O jaki fajny wątek! Ja czuję się wdzięczna za to, że udało mi się w końcu dzisiaj jakkolwiek wyspać. Poza tym to średnio u mnie z innymi powodami do wdzięczności.

#68 Nann

Nann

Napisano 13 październik 2021 - 11:50

ze nie odpuscilam,

#69 K24

K24
  • Imię:Krystian

Napisano 13 październik 2021 - 23:29

Chyba za to ze znowu oberwałem. Kiedy wreszcie zmądrzeje???!!!