Skocz do zawartości



Zdjęcie
- - - - -

Leki, a wypadanie włosów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michaił

Michaił
  • Imię:Michał

Napisano 07 luty 2020 - 18:21


Dzień dobry,

Chciałbym zapytać o powiązanie pomiędzy lekami na depresję (chodzi o prozac) a wypadaniem włosów. W ostatnim czasie – zauważyłem, że cierpię na nadmierne wypadanie włosów i szukam przyczyny.

Próbowałem znaleźć to w skutkach ubocznych, ale nie widziałem konkretnych informacji, stąd – pytam wśród tych, którzy mają doświadczenie z tym lekiem. Czy może on wpływać na wypadanie włosów? I jeśli tak, to czy jest jakaś alternatywa dla tego produktu?

Pozdrawiam,
M.

 

Edit:

wiele informacji na powyższy temat znalazłem tutaj


Użytkownik Michaił edytował ten post 26 luty 2020 - 20:08


#2 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Nie ustawione
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 07 luty 2020 - 18:33

Oczywiście, że może wpływać. Nie brałem Prozacu, ale z tej samej grupy Setaloft. Włosy były słabsze, bardziej zniszczone i trochę wypadało, zwłaszcza przy myciu. Co w moim przypadku było fatalne, gdyż o włosy bardzo dbam.

To, że nie ma w ulotce to nie znaczy, że nie musi tak być. I w drugą stronę. To się wiąże po prostu z hormonami.

#3 anche

anche
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 luty 2020 - 21:41

Do 100 włosów dziennie to norma na naturalne wypadanie włosów, wypada Ci więcej?


.... ?


#4 Tawak

Tawak
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 23 luty 2020 - 20:57

A czy komuś, kto nie brał leków, też wypadały włosy? I to nie te na głowie, lecz te na podbrzuszu i nogach.







Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych