Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kraków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Panoramix

Panoramix
  • Imię:Adrian

Napisano 15 wrzesień 2020 - 21:21

@This Ja generalnie rano pracuję. Chociaż mogę w sumie wolne zrobić. Tyle, że nie aż tak wcześnie. Może koło południa? Wiesz, mi miejsce każde odpowiada, bo mogę dojechać. Może być i ruszaj.

Ok. To rzucam następnym terminem... Może środa 23.09. Co Ty na to i reszta?

Jeśli chodzi o knajpkę i jedzenie to w moim przypadku tylko alkohol (choć piję mało i raczej dla towarzystwa), bo z jedzenia to nic. Jestem uczulony na gluten niestety.

Użytkownik Panoramix edytował ten post 15 wrzesień 2020 - 21:24

#42 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 15 wrzesień 2020 - 21:39

@Panoramix pelno restauracji chyba oferuje bezglutenowe jedzenie. :)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#43 This

This
  • Imię:T h i s .

Napisano 15 wrzesień 2020 - 21:41

@This Ja generalnie rano pracuję. Chociaż mogę w sumie wolne zrobić. Tyle, że nie aż tak wcześnie. Może koło południa? Wiesz, mi miejsce każde odpowiada, bo mogę dojechać. Może być i ruszaj.

Ok. To rzucam następnym terminem... Może środa 23.09. Co Ty na to i reszta?

Jeśli chodzi o knajpkę i jedzenie to w moim przypadku tylko alkohol (choć piję mało i raczej dla towarzystwa), bo z jedzenia to nic. Jestem uczulony na gluten niestety.

Nie musi być rano rano :D Może być między 14 a 18, powiedzmy.  Koło południa też ok. Ruczaj jest ładny i zielony, sympatycznie się tutaj siedzi. W tej knajpce, o której mówilam, mają alkohol - nawet osobną kartę. Na pewno piwa i wina, to testowaliśmy, ale pewnie też i coś więcej.  Środa 23 .09 powinna być ok., co inni na to? :)

#44 Panoramix

Panoramix

Napisano 15 wrzesień 2020 - 21:49

@WhiteBlankPage Wiem, ale to trochę kłopotliwe, bo nie będzie cała grupa rezygnował ze spotkania w knajpce X tylko dla mnie. :) Z reguły nie mam z tym problemu. Od 10 lat sobie radzę doskonale.

@This Mnie odpowiada. Teraz tylko niech reszta dołączy. A nawet jak nie będzie dużo osób to we trójkę też możemy zrobić. Razem z kolegą @SadFrog. Od czegoś trzeba zacząć. :)
  • This i SadFrog lubią to

#45 andrzejj

andrzejj
  • Imię:andrzej

Napisano 20 wrzesień 2020 - 13:39

cześć,

chętnie poznałbym kogoś z podobnymi problemami/zainteresowaniami tj depresja, i jeśli można przyłączył się do spotkania. tylko takie pytanie: czy jest wśród was ktoś w okolicy 40-ki +?

#46 Bluette

Bluette

Napisano 20 wrzesień 2020 - 14:45

ale fajnie.

dołączyłabym, gdyby tylko Kraków był bliżej. 

Użytkownik Bluette edytował ten post 20 wrzesień 2020 - 14:45

• d z i k a i Nann lubią to

"A w serce moje wstąpił wiatr
I tam on zamieszkał i szumi.
A domem moim stał się las,
Nad lasem biją pioruny."

~Sted~

#47 Nann

Nann

Napisano 20 wrzesień 2020 - 20:15

Nie wiem jakie w tym momencie sa, ale ja prawie cale zycie bezmiesna i zawsze jak szlam do jakiejs wege w Krk  to byla autoamatycznie bezglutenowa.

#48 Panoramix

Panoramix

Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:41

cześć,
chętnie poznałbym kogoś z podobnymi problemami/zainteresowaniami tj depresja, i jeśli można przyłączył się do spotkania. tylko takie pytanie: czy jest wśród was ktoś w okolicy 40-ki +?

Ci co już są chętni na spotkanie 23.09 (pewnie znów zmienimy ;) ) to są chyba raczej dużo młodsi. Ale to nie wyklucza chyba, że możesz przyjść.
Jednak... Z doświadczenia powiem, że byłem raz z innego forum na spotkaniu i wśród starszych (40 latków około) czułem się fatalnie. Zupełnie rozmowy się nie kleiły itp. Chyba rówieśnicy lepiej się dogadają, podobne problemy itp.
Nie zniechęcam Cię. Zapraszam. Będzie nas więcej:)

Użytkownik Panoramix edytował ten post 20 wrzesień 2020 - 21:42

#49 Panoramix

Panoramix

Napisano 22 wrzesień 2020 - 19:35

Może ktoś chętny jutro się spotkać? Mam cały dzień jutro 😃

Co wy na to żeby stworzyć jakąś grupę na Facebooku, Twitterze czy czymkolwiek żeby można było się jakoś szerzej zgrać...

#50 andrzejj

andrzejj
  • Imię:andrzej

Napisano 23 wrzesień 2020 - 18:38

Ci co już są chętni na spotkanie 23.09 (pewnie znów zmienimy ;) ) to są chyba raczej dużo młodsi. Ale to nie wyklucza chyba, że możesz przyjść.
Jednak... Z doświadczenia powiem, że byłem raz z innego forum na spotkaniu i wśród starszych (40 latków około) czułem się fatalnie. Zupełnie rozmowy się nie kleiły itp. Chyba rówieśnicy lepiej się dogadają, podobne problemy itp.
Nie zniechęcam Cię. Zapraszam. Będzie nas więcej:)

dzięki, właśnie po to spytałem. ja też czułbym się baaardzo niezręcznie wśród duuużo młodszych. dzięki za odpowiedź. pzdr

#51 Panoramix

Panoramix

Napisano 23 wrzesień 2020 - 18:54

@SadFrog @This Bronimy tego ostatniego bastionu czy odpuszczamy temat?

Użytkownik Panoramix edytował ten post 23 wrzesień 2020 - 18:55

#52 SadFrog

SadFrog

Napisano 23 wrzesień 2020 - 19:33

@Panoramix  jutro w pracy bd, byłoby ok jeśli masz wolne w piątek (godzina dowolna, byle nie po 21 bo wcześnie chodzę spać)

#53 Panoramix

Panoramix

Napisano 25 wrzesień 2020 - 18:30

Hehe, ja też wolę wcześniej. Tak 16.00 byłoby optymalnie. ;)

Użytkownik Panoramix edytował ten post 25 wrzesień 2020 - 18:30

• SadFrog lubi to