Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Witam wszystkich serdecznie :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów
  • Imię:Małgorzata

Napisano 22 styczeń 2020 - 18:57

dobry wieczór :)

Hmm, chyba jak każdy z nas zastanawiam się co tu napisać?

O sobie? o tym czego szukam? hmm...

Mam 37 lat, mieszkam 30km od Krakowa, odkąd pamiętam mam problemy z nawiązywaniem jakichkolwiek relacji z ludźmi - średnio, a wręcz nijak mi to idzie, lekarz wieki temu zdiagnozował fobię społeczną i tak sobie żyję jakoś między pracą a domem bez ludzi. Los wybrał dla mnie zawód - grafik - ludzie niepotrzebni ... choć często myślę że właśnie praca przysparza dużo problemów bo i tam nie ma z kim porozmawiać ...

Chciałabym poznać kogoś do rozmowy, marzeniem byłoby znaleźć przyjaciela / przyjaciółkę - chyba pierwszą w życiu ..

Czas spędzam głównie na czytaniu kryminałów, seriale kryminalne sprawiają że czas leci szybciej. Jak mam czas i ochotę to spaceruję z moim psiakiem po puszczy Niepołomickiej lub samotnie chodzę i słucham ulubionego Dżemu. Lubię gotować ( choć w sumie zawsze na diecie jestem więc różnie to wychodzi), nie mam nałogów - no może poza hektolitrami kawy dziennie :)

Tylko tyle :)

Małgorzata

#2 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 4314 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:07

Witaj Gosiu :)

Ja chyba tez zaczyna mieć fobię, nie chce mi się wychodzić z domu, nawet wczoraj miałam problem by pójść do lekarza, na szczęście mąż mnie zawiózł...

Komputery to nigdy nie były mocną stroną, też lubię oglądać kryminały ale nie polskie produkcje stworzone na potrzeby publicznych i tych bardziej znanych stacji tv... Po przeczytaniu pierwszej książki Katarzyny Bondy zapragnęłam czytać więcej kryminałów obecnie nie czytam nic ale jakbyś mi coś fajnego poleciła z profilowaniem w tle :) byłabym wdzięczna.

Ja pochodzę ze Śląska ale mieszkam za granicą i jesteśmy w podobnym wieku.

Witaj na forum i się rozgość, jest tu tyle fantastycznych ludzi, którzy chętnie spędzą cyfrowy czas z Tobą w tym ja. Być może i ktoś się z Tobą spotka realnie ja kilka osób poznałam osobiście.

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#3 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:12

Cześć :)

Mój ulubiony serial w tym temacie to Criminal Minds, ale to dość znany więc pewnie i ty go znasz :) ale i tak nie zmienia to faktu, że lubię go oglądać, powtórki i powtórki ;)

• Willow47 lubi to

#4 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 4314 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:27

Niestety nie znam, ja mało tv oglądam a jak już coś mam oglądać to mus mnie zaciekawić... Ale oglądałam 3 serie Mr. Mercedesa według książki Kinga oraz Kruk, szepty słychać o zmroku

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#5 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 7012 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 21:19

@lilith_o_fire witaj na forum Gosiu :) Od razu sprawdziłam w którą stronę Niepołomice są od Krakowa i okazało się, że dalej od Katowic ;)

Bardzo przykuł moją uwagę Twój nick i chciałabym go rozkminić ale może mi pomożesz :)

Większość z nas tutaj się kryje przed światem ale może coś więcej napiszesz o swoim pupilu :)

Użytkownik Liana edytował ten post 22 styczeń 2020 - 21:20

"Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych,lecz mocnych,którzy nie potrzebują źle traktować innych,by czuć się ważnymi "💕💕💕💕

#6 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 07:34

Ale oglądałam 3 serie Mr. Mercedesa według książki Kinga oraz Kruk, szepty słychać o zmroku

to powiem ci szczerze ze nie słyszłam

ja tv tez nie oglądam, wszystko na kompie :D

Bardzo przykuł moją uwagę Twój nick i chciałabym go rozkminić ale może mi pomożesz :)

hmmm, mam go juz 20 lat, sama nie pamietam skąd się wziął, kiedyś za młodu byłam rudą wiedźmą z włosami do kolan ... ale tylko nick został :D

Większość z nas tutaj się kryje przed światem ale może coś więcej napiszesz o swoim pupilu :)

mam labradora, jak na kawocholika przystało dałam jej na imię Inka :D reaguje na każde otwarcie drzwi i sępi ciasteczka w ilościach hurtowych, ulubione hobby poza jedzeniem to spanie - 23h na dobę i wylegiwanie się do słońca :D ale podobno labradory to leniwce więc jej w tym nie przeszkadzam ... ;) 

• Liana lubi to

#7 relic

relic

relikt obyczajowy

• Moderator
  • 14035 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 07:38

@lilith_o_fire hej witaj :)
Mamy tu codzienne tematy i pijemy kawę więc myślę, że się jakoś zaaklimatyzujesz.

Miłego dnia, pozdrawiam!
  • Wisienka770330 lubi to

no retreat 

#8 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5818 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:14

@lilith_o_fire Witaj Małgorzato na forum :). Mam nadzieję, że spełni ono oczekiwania, jakie pojawiły się w chwili rejestracji tutaj :). Służę również rozmową na priv, jeśli czujesz się samotna i takowej potrzebujesz :). No i niedługo będziesz miała dostęp do czatu - zapraszamy do aktywnego w nim uczestnictwa :).

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#9 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 05:30

@lilith_o_fire Witaj Małgorzato na forum :). Mam nadzieję, że spełni ono oczekiwania, jakie pojawiły się w chwili rejestracji tutaj :). Służę również rozmową na priv, jeśli czujesz się samotna i takowej potrzebujesz :). No i niedługo będziesz miała dostęp do czatu - zapraszamy do aktywnego w nim uczestnictwa :).

to czekam z niecierpliwością na czat :D

#10 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3906 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 08:21

nie mam nałogów - no może poza hektolitrami kawy dziennie :)

O, to jeden z moich  nałogów! Jaką pijesz? 

No i witaj na forum! :)

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#11 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 09:04

O, to jeden z moich  nałogów! Jaką pijesz? 

No i witaj na forum! :)

nic niezwykłego, najbardziej latte z mojego ekspresu :) tylko x15 dziennie ;)

• WhiteBlankPage lubi to

#12 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 4314 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 09:12

Też tyle eypijałam latte z kapsułek. A jak dostałam karmelowe to jeszcze więcej, latem z lodami... Ale sprzedałam Dolce Gusto bo mnie muerziło ciągłe odkamienianie. Zbieram teraz na normalny ekspres do kawy ze spieniaczem mleka
  • Complicated_85 lubi to

#13 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 09:25

Też tyle eypijałam latte z kapsułek. A jak dostałam karmelowe to jeszcze więcej, latem z lodami... Ale sprzedałam Dolce Gusto bo mnie muerziło ciągłe odkamienianie. Zbieram teraz na normalny ekspres do kawy ze spieniaczem mleka

ja sobie 2 lata temu zafundowałam Krupsa EA9000 - ma super opcje - sam myje dysze po spienieniu mleka <3 

• molenka i WhiteBlankPage lubią to

#14 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 4314 postów

Napisano wczoraj, 11:54

@lilith_o_fire   kawoholiczko gdzie jesteś? :)

#15 lilith_o_fire

lilith_o_fire

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 87 postów

Napisano dziś, 20:06

@lilith_o_fire   kawoholiczko gdzie jesteś? :)

hej  ... złapała mnie deprecha i nawet ochoty na pisanie czy czytanie nie mam :( mam nadzieję że za jakiś czas minie ,.. dużo problemów mi się zwaliło na głowę i próbuję z nimi walczyć ...

#16 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 4314 postów

Napisano dziś, 20:13

Wypoczywaj i wracaj do zdrowia :*