Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Cześć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JBNP

JBNP
  • Imię:asd

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:59

Cześć. Kiedyś już tutaj byłem. Wróciłem po kilku miesiącach. Otóż pisząc krótko o mnie. Mam 22 lata, ten rok przyniósł mi bardzo dużo złego, dobrych akcentów nie uświadczyłem prawie w ogóle. Ale od początku. W wieku 5 lat dostałem komputer, był to początek mojego uzależnienia od gier, bo tam byłem kimś innym, lepszym. Lata leciały, ja siedziałem po 10h+ dziennie, dwa razy miałem halucynacje (prawdopodobnie z przemęczenia) zamknąłem się w pokoju i nie wychodziłem. Trafiłem do monaru, po miesiącu wróciłem do domu, po kolejnym miesiącu wróciłem do grania (może nawet wcześniej, nie pamiętam). Gdy zaczynałem wychodzić do ludzi, a raczej próbować, bo nie miałem, i nie mam do tej pory w okół siebie nikogo, zderzyłem się z rzeczywistością, próbowałem naprawdę w wielu różnych "kręgach" no i wszędzie było to samo. Po kilku latach szukania tego kontaktu z bezsilności nabawiłem się depresji. Miałem coraz poważniejsze myśli nad skończeniem ze sobą. Czuje bezsilność. Rzuciłem terapie, biorę ssri. Nie potrafię dogadać się z rodzicami, a tym bardziej z ojcem. Mój ojciec jest typem człowieka którego każdy unika. Każdy, kto ma droższy samochód od niego jest złodziejem, po ulicy jeździ jak mu się podoba, trąbi na każdego, o byle co. Każdy kto ma lepszy dom, też jest złodziejem, dla niego każdy jest nikim. Jest to po prostu pusty człowiek zżółkniały z zazdrości i nienawiści do innych. Chciałbym się wynieść z rodzinnego domu do innego miasta i zacząć żyć, ale boje się, że nie dam sobie rady. Siedzę w domu od maja, bałem się pójścia do pracy. Od niedawna wysyłałem co jakiś czas cv, ale na koniec roku był zerowy odzew. Zacznę wysyłać od 2 stycznia. Nie chcę znowu wypisać litanii o sobie, bo po prostu robiłem to tyle razy, że już mnie to nudzi, i dobija. No i tak, to będzie mój bodajże 4 sylwester samemu.

#2 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:40

@JBNP Witaj. Rozgość się i postaraj wyluzować. Tutaj jest dobre miejsce :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#3 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 31 grudzień 2019 - 00:18

@JBNP witaj na forum.

Dlaczego rzuciłeś terapię?

Tutaj też będą osoby podczas "zabawy sylwestrowej", więc nie będziesz sam.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#4 JBNP

JBNP
  • Imię:asd

Napisano 31 grudzień 2019 - 20:07

@JBNP Witaj. Rozgość się i postaraj wyluzować. Tutaj jest dobre miejsce :)

Dziękuje.

@JBNP witaj na forum.

Dlaczego rzuciłeś terapię?

Tutaj też będą osoby podczas "zabawy sylwestrowej", więc nie będziesz sam.

Składa się na to kilka czynników, ale nie chcę o tym się rozpisywać, bo i tak większość uzna to za stawianiem oporu przed zmianami.

#5 WhiteBlankPage

WhiteBlankPage

Napisano 31 grudzień 2019 - 21:37

@JBNP póki nie napiszesz, to się nie dowiesz, jak ktos to potraktuje. :)
Tutaj większość z nas zna te mechanizmy, więc nie ma się czego bać ani wstydzić.
  • victoria i SmacznyKeksik lubią to

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

#6 hawwa

hawwa

Napisano 31 grudzień 2019 - 22:39

Witaj... Jak poczytałam Twój post to zaczęłam rozmyślać o moich synach... Bo zbyt dużo czasu spędzają przed komputerem ... Jeden nie tylko gra ale tworzy na komputerze też muzykę ale obawiam się, że mogą mieć takie same problemy jak Ty...

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho