Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

przepraszam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 demon999

demon999

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 2 postów
  • Imię:Boro

Napisano 30 grudzień 2019 - 02:02

witam znajome mi dusze to ja czarny Wilk we własnej osobie i winnym wcieleniu. Chciałbym przeprosić użytkowniczke Dzika za posty mimo że myślałem że robię słusznie i wszystkich was za nerwy z tymi moimi emocjami i że niektórych to mogło poruszyć. Zrozumiałem że to nie tedy droga i najlepiej będzie dla mnie a przede wszystkim Dzikiej i wam jak takich rzeczy się nie pisze bo można komuś tym zrobić krzywdę. Bardzo polubiłem was i te miejsce i chciałbym prosić o ostatnia szansę. Jak to niemożliwe zrozumiem i uznam to za swoją karmę i pogodze się z tym i zawsze będę myślał o was ciepło. Napisałem bo mi zle i przykro ale pokuta się mi jak najbardziej należy. Wesołych i radosnych świąt dla każdego użytkownika osoba od Czarnego Wilka. Wszystkiego najlepszego w każdy dzień między świętami i udanego sylwka i nowy rok o ile ktoś to lubi bo zapewne nie każdy. Pozdrawiam wszystkich i mi was brakuje. Jesteście super paczka i wspaniałymi ludźmi. Wisience mogę przyzec i wam że nigdy bym o kimś nie mówił na innych forach bo byłem tylko na 2 gdzie pisałem regularnie i jak były tematy które były nie zdrowe to już wiecie. Zmieniłem podejście ale smutek został wewnętrzny mój co nie ma zwami nic wspólnego. Jesteście piękni i kochani

#2 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6840 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 11:07

@ demon999 wszystkiego dobrego życzę. Bywaj...

"Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych,lecz mocnych,którzy nie potrzebują źle traktować innych,by czuć się ważnymi "💕💕💕💕

#3 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 554 postów
  • Imię:Magda

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:53

Wielka szkoda, że pomimo wielu uwag i ostrzeżeń nie umiałeś powstrzymać się od pisania o tych innych forach, bo poza tym twoje wypowiedzi były wartościowe i bardzo cię polubiłam. Dla ciebie również pogodnych i rodzinnych świąt (nieco spóźnione) i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku.

• Wisienka770330 lubi to

#4 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6840 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:03

@SmacznyKeksik ja też bardzo żałuję...tak naprawdę CzarnyWilk był tutaj pozytywną osobą, miłą i sympatyczną :)

• Wisienka770330 lubi to
"Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych,lecz mocnych,którzy nie potrzebują źle traktować innych,by czuć się ważnymi "💕💕💕💕