Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hej znowu tu wróciłem :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dorfi

Dorfi

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 5 postów
  • Imię:Aleksander

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:03

Część wszystkim.

Może ostatnio źle zacząłem o sobie, ale sam nie wiem gdzie szukać pomocy. No więc mam 21 lat, jestem nie wiem już jak to określić, człowiek tak dużo przeszedł cierpienia że, szpitale, żyły, psychologowie, samotność i wiele innych rzeczy mam już za sobą. Mój problem? Chyba zawsze chciałem być kochany lub czuć tą drugą osobę poprostu. Z dziewczynami mi nie szło w sumie nigdy, moje dziewczyny były poznawane przez internet, z czego ta ostatnia teraz też. Co tu dużo mówić, pisałem dla niej wiersze, list napisałem na urodziny na specjalnym papierze i z kopertą z pieczęcią. Taki ze mnie romantyk i nie żaden ze mnie poeta zwykły facet który ma wiecznie poharatane ręce od pracy :) . Jak jednak przyjechałem czar prysł, wyszła z przyjaciółką, zamiast ze mną to gadała z przyjaciółką. Na końcu powiedziała że jej się odwidziało. Zostałem w hotelu który wynająłem z piwem i uśmiechem losu. A dostała też bukiet róż. W sumie tyle. Teraz nie potrafię nic zrobić na studia a w pracy jestem jak młotek uderzający o gwóźdź. Pomińmy kwestię że będzie następna bo, to znam i nie na tym życie polega. Jestem naprawdę zmęczony, nie przychodzi mi łatwo poznawanie kobiety, i zwyczajnie teraz jak zobaczyłem jak większości dziewczyn zmienność uderza w głowę to się odechciewa mi poznawać dalej. Bo co ....po roku czy paru latach powie że się jej odwidziało ... Oczywiście nie wrzucam tu wszystkich dziewczyn do jednego worka, bo są dziewczyny poważne i te mniej tak samo jak są faceci dupki itp. Jak wy sobie radzicie? Jeżeli mowa o pasjach, to grzebię przy różnych rzeczach, mechanika, modelarstwo, filmy muzyka. Nawet ostatnio próbowałem zająć sobie tym recę właśnie i to nie był dobry pomysł silnik bym zatarł przez to że jestem nie uważny w tym stanie. Aktualnie staram się przetrzymać i do pracy i z powrotem. Pewnie bylo by łatwiej gdybym kogoś miał ze znajomych ale nie mam.

Miło was poznać

Aleksander

#2 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5029 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:32

Cześć Aleksander :)

No cóż , róże uschły, a wspólne zdjęcia i listy zostały w szufladzie. Widocznie nie znaczyły zbyt wiele dla wybranek naszego serca.

Tak, że metoda jest taka, że albo trzeba zmienić taktykę, albo wybrankę.

Tyle na pociechę mogę napisać, że nie jesteś z tym sam bo było/jest/ i pewnie będzie nas więcej.

Podobno był amerykański naukowiec, który odkrył o co tak naprawdę chodzi kobiecie, tylko niestety w ostatniej chwili zmieniła zdanie.

Bez urazy ;)

ps: modelarstwo to fajne hobby :) co kleisz?

ps2: Twierdzę, że pracowity romantyk to może być dobre połączenie.

Użytkownik titanic edytował ten post 27 grudzień 2019 - 21:58

• Dorfi lubi to
CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.

#3 GwEnDoLyN

GwEnDoLyN

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 217 postów
  • Imię:Patrycja

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:42

Witaj  :)

Jeśli potrzebujesz się wygadać to jest odpowiednie miejsce,jesteśmy do Twojej dyspozycji  :) Cóż,zapewniam Cię że nie wszystkie kobiety są skłonne Cię tak potraktować,także nie szukaj tutaj swojej winy  ;) Trzeba wstać,podnieść głowę i próbować dalej  :) Albo nawet nie próbować,tylko korzystać z życia i poczekać aż los postawi przed Tobą odpowiednią osobę  :) (Nie wiem,jak znajdę receptę na szczęśliwy związek to się do Ciebie odezwę  :lol: ).

Jeśli potrzebujesz spotkać się i pogadać z kimś na żywo - odezwij się,do Katowic nie mam daleko  ^_^

• titanic i Dorfi lubią to

#4 Dorfi

Dorfi

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 5 postów
  • Imię:Aleksander

Napisano 27 grudzień 2019 - 23:08

Cześć Aleksander :)

No cóż , róże uschły, a wspólne zdjęcia i listy zostały w szufladzie. Widocznie nie znaczyły zbyt wiele dla wybranek naszego serca.

Tak, że metoda jest taka, że albo trzeba zmienić taktykę, albo wybrankę.

Tyle na pociechę mogę napisać, że nie jesteś z tym sam bo było/jest/ i pewnie będzie nas więcej.

Podobno był amerykański naukowiec, który odkrył o co tak naprawdę chodzi kobiecie, tylko niestety w ostatniej chwili zmieniła zdanie.

Bez urazy ;)

ps: modelarstwo to fajne hobby :) co kleisz?

ps2: Twierdzę, że pracowity romantyk to może być dobre połączenie.

Taktykę? Dla mnie .życie to nie gra wojenna w której obieramy taktykę tylko jesteśmy sobą, Ale masz trochę racji tylko troszkę inny kontekst :) Ale gdybym obierał taktykę do kobiety to znaczyło było że nie do końca coś do niej czuję, Gdy kochamy zazwyczaj popełniamy głupoty, takie jest życie. My możemy tylko wyciągać lekcję i doświadczenie. Co sklejam? Zależy od budźetu, ostatni mój projekt to był mustang P51 rozpiętość skrzydeł 2,5 metra długość kadłuba 75 cm. Składany przeze mnie i mojego ojca. Składałem jeszcze Cessne podobnej wielkości. Ale to głównie pasję mojego taty do samolotów. Ja bardziej pojazdy ;) Rok temu złożyłem samochód sterowany zdalnie, kupę pieniędzy ale jaki uciesz, ze składania mechanizmu dyfra i przyłączenia do tego silnika i połączenie wałem na tył a później tylko widok jak to leci 60 na godzinę po szutrze. Jeszcze próbowałem okręt ale spowodu tego że drżą mi recę nie dałem rady. Ponad to kocham muzykę, słucham też muzyki filmowej, dobre nagłośnienie stereofonia to podstawa i moje marzenie. A i jestem facetem który sypia z narzędziami pod łóżkiem bo w garażu się nie mieszczą, tak specyficzny ze mnie facet. Dziękuję za odpowiedź :)

@GwEnDoLyN

Haha receptę, dzięki napewno skorzystałbym z takiej recepty. No jeżeli byś chciała nie ma problemu :) Ja jestem akurat bardziej z Gliwic :)

Użytkownik Dorfi edytował ten post 27 grudzień 2019 - 23:07

• GwEnDoLyN lubi to

#5 titanic

titanic

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5029 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 23:30

Masz rację. Słowo taktyka nie wskazuje na w pełni szczere intencje. Ale jakby się tak dobrze przyjrzeć związkowi kobiety i mężczyzny to trudno jednoznacznie i z całą pewnością ocenić jakie one ostatecznie są i kto lub co nimi w nas kieruje. We mnie czasem siedzi jakiś "obcy" ;)

Mustang słusznej rozpiętości. Konkretne sprzęty. Fajnie, że wspólna pasja z ojcem :)

• Dorfi lubi to
CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.